E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00

Юридичні послуги для фізичних та юридичних осіб!

Зв'язатися зараз

Юрист по спадщині

E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00

Юридичні послуги для фізичних та юридичних осіб!

Зв'язатися зараз

Юрист зі спадкування

Привабливі перспективи поліпшення матеріального становища з прийняттям спадщини іноді захмарюються проблемними моментами. Перед спадкоємцем виникає дилема: витрачати час, гроші і сили на отримання майна в спадщину або не вплутуватися в таку тяганину, оскільки гра в підсумку не варта свічок.

Не слід поспішати з висновками. Визначати шанси, можливі вигоди і витрати повинен юрист у спадок. Зверніться до цього фахівця в межах термінів, виділених законом для подачі заяви на спадщину. Коли консультація у спадок отримана, тоді і вирішуйте: боротися за спадок або відступити.

До відома! Юрист у справах спадщини не тільки допомагає вирішити проблеми, а й забезпечує попередження їх виникнення. Консультація юриста по спадковим справам буде дуже корисною для спадкодавця.

У будь-який час готовий прийти на допомогу клієнтам досвідчений юрист спадкових справах ЮК «Приходько і Партнери». Вирішуючи складні питання, цей фахівець стає більш ефективним, тому від вас очікуються саме такі завдання!

Які послуги юрист по спадкових справах може запропонувати спадкодавцеві?

Згідно із законодавством України майно у спадок переходить:

а) за законом;

б) за заповітом.

При наявності цінного майна у спадкодавця юридична консультація у спадок – це, як мінімум, можливість чітко зрозуміти, кому може перейти дане майно, якщо не залишити заповіту. Коли ситуація бачиться однозначною, і в перспективі не передбачається протиріч між спадкоємцями, дозволяється не заповіту.

Однак консультація юриста по спадку нерідко розкриває спадкодавцеві ті моменти, яких він не помічав. Ризик виникнення спору між спадкоємцями залишається завжди. До відома такого ризику до мінімуму, так чи інакше, спадкодавцеві необхідно висловити свою волю на випадок смерті.

Важливо! Крім складання заповіту юрист зі спадкового права в ряді випадків пропонує оформити передачу майна альтернативними шляхами, через:

  • спадковий договір;
  • договір дарування;
  • договір довічного утримання.

До відома! Кожен з цих варіантів має, як свої плюси, так і мінуси, в порівняння з заповітом. Щоб дізнатися деталі більш конкретно, слід задати питання юристу у спадок. Наприклад, за договором дарування майно переходить у власність іншій особі відразу, ще до смерті дарувальника. А це пов’язано з певними ризиками зловживань.

Які проблеми спадковий юрист допомагає вирішити спадкоємцям?

Вартість житла росте не по днях, а по годинах. Тож не дивно, що нерухомість стає причиною безлічі конфліктів між спадкоємцями. Особливо яскраво ситуацію можна побачити на прикладі столиці.

Запити в інтернеті «юрист у спадок Київ», «юрист по спадкових справах Київ» і «консультація юриста по спадку Київ» найчастіше розміщуються з метою знайти сильного помічника для перемоги в боротьбі з іншими претендентами за спадок.

До відома! Суперечками між спадкоємцями проблеми оформлення спадщини не обмежуються. Перешкоди в отриманні майна у спадок можуть виникнути навіть у тому випадку, коли спадкоємець за все один.

У ТОП-3 головних проблем з оформленням спадщини в тому випадку, коли спадкоємець за все один:

  • Пропущений шестимісячний строк на подачу заяви нотаріусу про прийняття спадщини (за місцем його відкриття).
  • Загублені правовстановлюючі документи на успадковане майно (наприклад, договір купівлі-продажу або свідоцтво про приватизацію квартири).
  • Чи не підтверджується родинний зв’язок між спадкоємцем і спадкодавцем (наприклад, загублені документи, що підтверджують зв’язок між бабусею і онуком).

Юрист по спадковим питанням запропонує ефективні рішення для всіх цих проблем. Залежно від обставин збирається технічна документація, дублікати і довідки, подається позов до суду і так далі.

Важливо! Юрист зі спадкових спорів ЮК «Приходько і Партнери» готовий працювати з проблемами самого високого рівня складності. Наприклад, юрист з питань спадщини береться за вирішення проблеми так званої «неподільної спадщини». При наявності декількох спадкоємців існує можливість визначити, кому дістанеться нерухомість, а кому грошова компенсація.

Підсумок:

При введенні пошукових запитів «юрист спадок», «юридична консультація спадок» і «спадок юрист» Ви розраховуєте забезпечити собі помічника, який здатний вирішити Ваше питання. Саме такий помічник Вас чекає в ЮК «Приходько та Партнери». Звертайтесь, ми готові підтримати вас!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Чи можна передати у спадок авторські права?

Так
Ні

2 питання

Спадкоємці першого та другого ступеня споріднення звільнені від податку на спадщину?

Так
Ні

3 питання

Чи можна оформити спадщину, якщо майно під арештом через борги?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу