«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Адвокат по порушенню митних правил

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Адвокат по порушенню митних правил

Представники уряду час від часу звітують стосовно величезної кількості зафіксованих порушень митних правил, і відповідно – про значні надходження до держбюджету внаслідок накладання штрафів та інших санкцій. Разом з тим застосування таких санкцій не завжди узгоджується з нормами закону, визнані митною службою «порушники» не завжди такими є.Андрій Приходько

 

Чим корисний адвокат по порушенню митних правил?

До відома! Послугами адвоката бажано скористатися до виникнення проблеми з митною службою. Зокрема, фахівці юридичної компанії «Приходько та Партнери» пропонують консультаційні послуги щодо застосування норм законодавства в сфері порушення митних правил (глав 67, 68, 69, 71, 72 і 73 Митного кодексу, а також інших нормативно-правових актів).

Якщо проблема виникла – складений протокол про порушення митних правил та/або винесено постанову про притягнення особи до адмін. відповідальності – адвокатом розглядаються варіанти вирішення:

подача скарги до вищого митного органу;

подача адміністративного позову до суду.

Подібні кроки врегульовуються ст.529-533 Митного кодексу. При цьому принципове значення має дотримання термінів і процедури оскарження.

До відома! Адміністративна відповідальність за порушення митних правил настає в разі, якщо ці правопорушення не тягнуть за собою кримінальну відповідальність.

Застосовуються три види адмін. відповідальності:

  • попередження;
  • накладення штрафу;
  • конфіскація товарів/транспортних засобів комерційного призначення.

 

 

Стратегія захисту особи у справах з порушенням митних правил

Виносяться постанови про притягнення особи до відповідальності за порушення митних правил митним органом або судом. Ким саме розглядається справа, залежить від виду порушення (ст.522 Митного кодексу). Відповідно, оскаржити постанову можна:

  • у вищому митному органі;
  • в суді першої інстанції;
  • в апеляційному суді.

Стратегія захисту інтересів особи в подібних обставинах базується на визнанні неприпустимість/неналежності доказів, представлених митною службою.

Залишайте заявку у формі під цим текстом та отримайте вичерпну консультацію або якісний юридичний супровід від кваліфікованих профільних юристів.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займались інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

У Вас є на руках протокол про порушення митних правил?

Так
Ні

3 питання

Ви вже програли суд?

Так
Ні

4 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

5 питання

Вартість конфіскованого майна перевищує 10 000 $?

Так
Ні

6 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація