"Очікуваний результат від нашої роботи - наша норма. Давати клієнту більше ніж він очікує - наша ціль."

Сулик Роман Андрійович

Керівник практики сімейного права

Експерт в галузі сімейного, цивільного, трудового права, права інтелектуальної власності

Зв'язатися зараз

Адвокат по аліментах

 

Міцні сімейні та родинні стосунки вдається підтримувати не завжди і не всім. Підтвердження тому запит «адвокат з аліментів Київ», який вводиться користувачами в пошукові системи досить часто. Хоча переважно питання про аліменти піднімається при необхідності утримувати дитину або дітей, іноді така грошова підтримка потрібна матері дитини до 3-х років або непрацездатним батькам.

 

Чим може бути корисний адвокат по аліментах ?

У практиці сімейного права юридичної компанії «Приходько та Партнери» питань аліментних виплат приділяється значна увага. Адвокати по аліментах працюють за такими напрямками:

супровід процедури укладення нотаріального договору між батьками про виплату аліментів;

представництво інтересів клієнта на судових процесах, які спрямовані на вирішення питань про стягнення аліментів у відсотку від доходу або у твердій грошовій сумі;

стягнення додаткових витрат на утримання дитини (розвиток, освіту, лікування);

стягнення заборгованості по аліментах через суд і процедуру виконавчого провадження.

До відома! Якщо ви шукаєте фахівця за запитом в інтернеті «адвокат по аліментах Київ», ціна послуг не може і не повинна бути вирішальним критерієм пошуку. По-справжньому корисним для вас буде тільки той фахівець, який не припиняє практикувати жоден день.

У багажі досвіду такого фахівця знайдеться готове рішення практично для будь-якої проблеми. Вартість послуг адвоката по аліментах такого рівня не може бути «нижче ринкової», зате ви точно зможете отримати необхідну допомогу і не викинете свої гроші на вітер.

Які кроки в інтересах клієнта робить адвокат по стягненню аліментів?

У чинному законодавстві передбачається достатня кількість правових інструментів для врегулювання проблемних моментів з визначенням та сплатою аліментів. Гортаючи інтернет-сторінки з прив’язкою до фрази «адвокат аліменти Київ», можна виділити основні проблеми, що хвилюють українців. Найчастіше з цими ж питаннями звертаються до нас клієнти за консультацією.

До відома! Серед ключових питань по аліментах, на які ми відповідаємо:

  • Як отримати аліменти з безробітного? – Домогтися присудження виплати у твердій грошовій сумі.
  • Наскільки реально отримати аліменти з батька дитини, який працює за кордоном? – Цілком реально. Але прив’язка буде, швидше за все, до середньої зарплати по регіону.
  • Чи правда, що боржник по аліментах не зможе виїхати за кордон? – Тільки якщо сума виплат вже була призначена, утворився борг, і стягувач ініціював відкриття виконавчого провадження.
  • Як збільшити розмір аліментів? – Через суд. Також можна замість виплати аліментів оформити передачу у власність дитини нерухомості.

Якщо Ви плануєте отримувати аліменти, адвокат знадобиться в обов’язковому порядку. І такого адвоката Ви зможете знайти в ЮК «Приходько та Партнери».

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас розірваний шлюб з батьком дитини?

Так
Ні

2 питання

У Вас є довідка про місце проживання дитини?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні
Сулик Роман Андрійович
Керівник практики сімейного права

Експерт в галузі сімейного, цивільного, трудового права, права інтелектуальної власності

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація