"Ми захистимо недоторканність Вашої честі, гідності, ділової репутації та інтелектуальної власності."

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70 +38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

Адвокат по шуму в будинку

ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ДОДЕРЖАННЯ ТИШІ В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ І ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ

До Адвокатського бюро періодично звертаються мешканці багатоквартирних житлового будинків, із проханням допомогти владнати проблему з фітнес клубами, що знаходиться в приміщенні їхньої будівлі та порушують тишу. Здебільшого приміщення де знаходяться такі фітнес клуби, с самого початку не відповідають необхідним вимогам ДБН і такі спортивні зали не пристосовано для спортивних занять.

Діяльність фітнес клубів систематично, кожного дня, з ранку до вечора порушують спокій мешканців будинку та їхнє право на тишу у себе вдома, надгучними тренуваннями та надгучним музикальним супроводом цих тренувань. Будь-які спроби мешканців будинків владнати подібні проблеми самостійно, шляхом переговорів із власниками фітнес клубів закінчувались безрезультатно, їх просто ігнорують.

ПРОБЛЕМАТИКА:

Проблематика подібних справ полягає у систематичному порушенні законодавства зі сторони підприємців і у відсутності бажання йти на компроміси, а також у відсутності чіткого механізму врегулювання подібних проблем. Зазвичай, мешканці викликають поліцію, поліція складає постанову про адміністративне правопорушення (у кращому випадку) і після її складання правопорушення продовжуються. Також, лише одним зверненням до суду, поліції або органів місцевого самоврядування навряд вдасться улагодити питання, відтак потрібен комплекс дій спрямований на роботу у трьох напрямках, а саме: у суді, у правоохоронних органах та органах місцевого самоврядування.

ВРЕГУЛЮВАННЯ ПИТАННЯ:

По-перше, необхідно звернутись до Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві з приводу перевищення допустимих рівнів шуму в житлових приміщеннях.

Держпродспоживслужба за відповідним зверненням, має доручити Державній установі «Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», провести відповідні дослідження шумового навантаження стосовно допустимості його до ДСН «Державних санітарних норм допустимих рівнів шуму в приміщеннях житлових та громадських будівель і на території житлової забудови», затверджених наказом МОЗ України №463 від 22.02.2019 року для денного часу.

Також необхідно подати до поліції відповідну заяву про вчинення адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 182 КУпАП.

Ініціювати фіксацію працівниками Державної установи «Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повторного перевищення граничних норм шуму з боку підприємства.

Потерпілим необхідно звернутись до суду зі скаргою, згідно ст. 221 КУпАП з приводу повторно скоєного адміністративного правопорушення за ознаками ч. 2 ст. 182 КУпАП.

Звернутись до районної в місті Києві Державної адміністрації, виклавши всі обставини систематичних правопорушень додавши, відповідні докази, що були отримані шляхом здійснення заходів описаних у попередніх пунктах, із проханням ініціювати припинення господарської діяльності систематичного правопорушника.

ВИСНОВОК:

Вирішення описаної проблеми, потребує спеціальних знань та вчинення певних дій, а тому краще довіритись у цьому професіоналам, оскільки власники фітнес клубів скоріше за все користуватимуться допомогою адвокатів.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам постійно заважають сусіди з безперервним понаднормовим шумом?

Так
Ні

2 питання

Ви вважаєте вам було заподіяно моральної шкоди?

Так
Ні

3 питання

Будь-які спроби поговорити з сусідами на рахунок шуму не дали результату?

Так
Ні

4 питання

Юридична допомога вам потрібна терміново?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70 +38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація