Порушення трудового законодавства

"Нам не важливо, на чиєму боці влада, а важливо, на чиєму боці закон."

Перепельченко Анатолій Олександрович
E-mail
perepelchenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Спеціалізується на кримінальному, цивільному та адміністративному праві, перерахунку військових пенсій

Зв'язатися зараз

Порушення трудового законодавства

Трудові відносини ґрунтуються на принципах законності, справедливості та взаємної поваги. На жаль, не всі роботодавці дотримуються цих принципів, що призводить до порушення прав працівників. В такому випадку ви маєте можливість звернутися до юридичного фахівця компанії «Приходько та партнери» та захистити свої права.

Найчастіші випадки порушення трудового законодавства

 1. Незаконне звільнення: роботодавець може звільнити працівника без законних підстав, наприклад, з особистих мотивів або через дискримінацію.
 2. Невиплата або затримка заробітної плати: керівник може затримувати або не виплачувати заробітну плату працівнику, що є грубим порушенням його прав.
 3. Неналежні умови праці: роботодавець може не забезпечити належні умови праці, наприклад, наявні небезпечні або нездорові умови, відсутність відпочинку.
 4. Надмірна робота: роботодавець може змушувати працівника працювати понаднормово без належної компенсації.
 5. Порушення режиму роботи: керівництво може змінювати режим роботи працівника без його згоди або без належного повідомлення.

приходько та партнери

Проконсультуватись з адвокатом

Що може робити працівник у разі порушення керівником трудового законодавства?

Якщо ви стали жертвою порушення трудового законодавства, ви маєте право:

 1. Звернутися до роботодавця з письмовою претензією: у претензії чітко опишіть порушення, ваші вимоги та терміни їх виконання.
 2. Звернутися до органу державної інспекції праці: інспекція праці проведе перевірку та проведе заходи щодо роботодавця у разі виявлення порушень.
 3. Звернутися до суду: ви можете звернутися до суду з позовом до керівника, щоб захистити свої права та стягнути компенсацію за завдані збитки.

Чому порушення трудового законодавства краще не вирішувати самостійно без юридичного фахівця?

Існує багато причин, чому вам краще не намагатися вирішити проблему порушення трудового законодавства самостійно без допомоги юриста. Основні з них:

 1. Незнання закону. Трудове законодавство є складним і постійно змінюється. Юрист знає всі тонкощі закону і може допомогти вам зрозуміти ваші права та законні можливості.
 2. Відсутність досвіду ведення переговорів. Роботодавці, як правило, мають досвід ведення переговорів з працівниками та знають, як тиснути на них, щоб вони погодилися на менше, ніж їм належить. Юрист може допомогти вам вести переговори з роботодавцем з позиції сили та захистити ваші інтереси.
 3. Необхідність збору доказів. Для того, щоб довести порушення трудового законодавства, вам потрібно буде зібрати докази. Юрист знає, які докази вам потрібні і як їх правильно зібрати.
 4. Складність оформлення документів. Для того, щоб подати скаргу до органу державної інспекції праці або до суду, вам потрібно буде правильно оформити всі необхідні документи. Адвокат допоможе вам скласти всі необхідні документи та подати їх до відповідних органів.
 5. Ризик емоційного тиску. Спілкування з роботодавцем, який порушив ваші права, може бути дуже емоційно виснажливим. Юрист допоможе вам зберегти емоційну рівновагу та зосередитися на вирішенні проблеми.
 6. Захист від дискримінації. Якщо ви спробуєте вирішити проблему самостійно, керівник може спробувати завдати вам шкоду або звільнити вас. Юрист допоможе вам захистити себе від дискримінації.
 7. Збільшення шансів на успіх. Звернення до адвоката значно збільшує ваші шанси на успішне вирішення проблеми. Юрист має досвід та знання, необхідні для того, щоб допомогти вам домогтися справедливості.

Проконсультуватись з адвокатом

Чому варто звернутися до «Приходько та партнери» в разі порушення трудового законодавства?

Ми розуміємо, що кожна справа унікальна, тому до кожного клієнта ми ставимося з індивідуальним підходом. Ми ретельно вивчаємо вашу ситуацію, враховуємо всі деталі та обираємо найефективнішу стратегію вирішення вашої проблеми.

Ми не просто консультуємо наших клієнтів, ми повністю занурюємося у їхні справи. Ми детально вивчаємо всі документи, спілкуємося зі свідками, проводимо дослідження та робимо все можливе, щоб знайти найкраще рішення для вас. Не залишаємо наших клієнтів наодинці з їхніми проблемами. Ми супроводжуємо вас на всіх етапах вирішення вашої справи, від початкової консультації до отримання остаточного результату.

Ми цінуємо прозорість у наших стосунках з клієнтами. Ми чітко пояснюємо вам всі етапи роботи, знайомимо вас з можливими ризиками та постійно тримаємо вас в курсі всіх подій.

Якщо ви вирішили замовити консультацію чи хочете дізнатись вартість юридичної допомоги у випадку порушення трудового законодавства – заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ваші трудові права порушуються?

Так
Ні

2 питання

Вас цікавить питання врегулювання трудових спорів?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні
E-mail
perepelchenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Спеціалізується на кримінальному, цивільному та адміністративному праві, перерахунку військових пенсій

Зв'язатися зараз

Кейси по темі послуги: “Порушення трудового законодавства”

Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація