«Ніколи, ніколи, ніколи не здавайтесь»

Колесніченко Олександр Сергійович

Керівник практики нерухомості та будівництва

E-mail
kolesnichenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-41

Спеціаліст у сфері будівництва та нерухомості, інженер-будівельник, спеціалізується на земельному праві, веденні переговорів, а також вирішенні спорів у досудовому порядку.

Зв'язатися зараз

Оформлення права власності на незавершене будівництво

Відповідно до чинного законодавства, проведення будь-яких операцій з об’єктами нерухомості має супроводжуватись реєстрацією права власності. Виключенням не являються об’єкти незавершеного будівництва. Вони також достатньо часто стають предметом укладених цивільно-правових договорів. В цій статті ми розглянемо, які особливості має оформлення права власності на незавершене будівництво. Якщо Ви плануєте легалізувати право власності, фахівці нашого юридичного бюро Приходько та Партнери допоможуть Вам в цьому.

Що треба  знати перед оформленням права власності на незавершене  будівництво?

Оформлення права власності — обов’язкова процедура, особливо, якщо об’єкт нерухомості має бути передано новому власнику. Тільки після проходження всіх етапів реєстрації об’єкт нерухомості можна буде офіційно подарувати, продати, передати в якості застави та ін. Чинним Цивільним кодексом України передбачена можливість укладення договору щодо права власності на незавершене будівництво.

 Для проходження цієї процедури варто підготувати наступні документи:

  1. Підтвердження права власності на об’єкт нерухомості.
  2. Дозвіл на проведення робіт зі зведення об’єкта нерухомості.
  3. Підтвердження права власності чи користування ділянкою землі з можливість проведення будівництва в майбутньому.

Окрім цього, знадобляться документи, в яких буде детально описано недобудований об’єкт нерухомості. 

Особливості та строки оформлення права власності на незавершене будівництво

Перше, що потрібно зробити для початку проходження процедури реєстрації права власності — надати державному реєстратору зібраний пакет документів та заяву про намір отримання права власності. 

Після розгляду наданих документів реєстратор повідомляє про прийняте рішення. Наприклад, якщо особа отримає відмову в оформленні права власності, це має бути обов’язково аргументовано. 

За відсутності підстав для відмови державний реєстратор має задовольнити заяву. Термін — до 5-ти робочих днів. Для отримання бажаного результату варто заручитись підтримкою професійних юристів. Фахівці юридичного бюро Приходько та Партнери надають весь спектр послуг, які пов’язані з юридичним супроводом як фізичних, так і юридичних осіб. Ми допоможемо Вам суттєво зекономити час на проходження тривалих бюрократичних процедур. 

Допомога професійних юристів в оформленні права власності на незавершене будівництво

При оформленні права власності можуть виникнути певні труднощі. В більшості випадків це пов’язано з тим, що своєчасно не були правильно оформлені дозвільні документи. Наприклад, відсутність генерального плану може викликати неприємні ситуації при проходженні процедури реєстрації. 

Кожна процедура реєстрації права власності — індивідуальна та потребує детального аналізу. Саме тому краще довірити цю справу справжнім професіоналам. Юристи Приходько та Партнери надають весь спектр послуг, пов’язаних з оформленням права власності на незавершене будівництво. Ми маємо великий практичний досвід в цій сфері. 

Наша взаємодія з кожним клієнтом — індивідуальна, а тому дуже ефективна. Ми готуємо пакет документів “під ключ”. Наші фахівці знаходяться на зв’язку з клієнтами в режимі 24/7. Якщо у Вас наявні будь-які проблеми з документами на нерухомість, наші фахівці допоможуть Вам їх вирішити в рамках чинного правового поля. 

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг юриста з оформлення права власності на незавершене будівництво заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібно оформити право власності на незавершене будівництво?

Так
Ні

2 питання

Об'єкт будівництва знаходиться у Києві?

Так
Ні

3 питання

Послуга Вам потрібна терміново?

Так
Ні
Колесніченко Олександр Сергійович
Керівник практики нерухомості та будівництва
E-mail
kolesnichenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-41

Спеціаліст у сфері будівництва та нерухомості, інженер-будівельник, спеціалізується на земельному праві, веденні переговорів, а також вирішенні спорів у досудовому порядку.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація