Юрист з розлучень

"Justitia omnibus - Справедливість для всіх!"

Рябчук Оксана Павлівна

Спеціалізується на сімейному праві, процедурі розлучень, оформленню постійного догляду і опікунства.

Зв'язатися зараз

Юрист з розлучень

Юрист з розлучень в Києві

Розлучатися та ділити майно з колись коханою людиною – це здається кінцем світу. Разом з тим, згідно з дослідженнями, жінки найбільш щасливі в третьому за рахунком шлюб, коли за спиною залишилося два розлучення. Якщо розлучення неминучий, як жінці, так і чоловікові, його краще пройти без істерик і депресій, залишивши при собі свою гідність і максимально захистивши свої майнові інтереси.

У вирішенні всіх основних і супутніх правових питань, пов’язаних з розірванням шлюбу, вам готовий допомогти юрист з розлучень ЮК «Приходько і Партнери». Консультуючись з фахівцем стосовно кожного важливого кроку, довіряючи йому оформлення документів і супровід правових процедур, ви скорочуєте до мінімуму ризик близьких і віддалених негативних наслідків розлучення. Коли вас підтримує досвідчений юрист, розлучення стає тією сторінкою життя, яку можна перевернути, і назавжди забути.

Які проблеми допомагає вирішити юрист зі шлюборозлучних процесів?

Розлучитися через РАЦС за статтею 106 Сімейного кодексу при відсутності спільних дітей і при наявності обопільного бажання вдається лише невеликій кількості пар. Більш того, навіть якщо сам факт розірвання шлюбу оформлений через РАГС, до суду доводиться звертатися для проходження наступного етапу шлюборозлучного процесу – розподілу майна.

До відома! На прикладі роботи фахівців нашої компанії можна побачити, наскільки буває завантажений юрист з розлучень, Київ в цьому плані особливо показовий. Вирішувати доводиться, як самі стандартні завдання (приклад – підготовка позовної заяви про розірвання шлюбу), так і вкрай складні питання (приклад – визначення місця проживання дитини з матір’ю після її розлучення з іноземцем).

Юрист зі шлюборозлучних справ ЮК «Приходько та Партнери» охоплює в своїй діяльності допомога клієнтам з наступних питань:

 • Розлучення через суд, в тому числі – коли чоловік намагається затягнути процес шляхом організації неявки «з поважних причин».
 • Розлучення з іноземним громадянином, в тому числі – легалізація документів для їх законності в країні перебування іноземця.
 • Розділ майна – юрист надає підтримку при розділі нерухомості, бізнесу, банківських вкладів.
 • Визначення місця проживання дитини та графіка спілкування з дитиною.
 • Призначення аліментів, як у відсотку від доходу, так і в твердій грошовій сумі, в тому числі – на утримання матері дитини до трьох років.

Початок шлюборозлучного процесу нерідко супроводжується плутаниною в емоціях, що заважає тверезо оцінити ситуацію і зробити необхідні кроки. Тому, коли в голові з’являється чітка думка про розрив сімейних відносин, необхідна консультація юриста по розлученню. Далі можна буде діяти, виходячи з порад, отриманих у фахівця.

Що собою представляє юридична консультація по розлученню?

Завдяки сучасним засобам комунікації консультація юриста по шлюборозлучному процесу доступна, де б ви не знаходилися і як би не були завантажені. Завжди можна виділити півгодини або годину на спілкування з юристом в телефонному режимі або онлайн, через месенджери Viber, WhatsApp, Skype, Telegram.

До відома! Надалі, після попередньої розмови, до юриста можна послати на аналіз ті чи інші документи. Також можливий варіант надання послуг з розробки документів.

По ряду питань з колишнім чоловіком або дружиною можна домовитися полюбовно, уникнувши судового процесу. Консультація по шлюборозлучному процесу часто включає розгляд подібних можливостей. Наприклад, щоб допомогти уникнути суду, юрист по розлученню може розробити і організувати узгодження з чоловіком проектів нотаріальних договорів:

 • про поділ спільно нажитого майна:
 • про виплату аліментів (із зазначенням розміру та порядку);
 • про визначення порядку (графіка) спілкування з дитиною.

Консультація юриста по розділу майна дає можливість прояснити ряд дуже важливих для клієнта моментів:

Чоловік може спробувати продати майно або переоформити його на третіх осіб (наприклад, на своїх родичів), щоб уникнути розділу. У ряді випадків доцільно разом з позовом про розподіл майна подавати клопотання про забезпечення позову шляхом накладення арешту на спільне майно до винесення рішення суду.

Іноді один з подружжя приховує майно ще в роки шлюбу. Юрист по шлюборозлучному процесу за певних обставин рекомендує подавати запити, зокрема – в ході судового процесу можна подати клопотання про запит інформації в банківські установи. Крім відомостей про вклади в банку можна запросити інформацію про будь-яких банківських операціях, здійснених відносно вказаної особи.

Всупереч розхожій думці, при розлученні цілком успішно вдається розділити іпотеку. Шлюборозлучний юрист в залежності від обставин може запропонувати кілька варіантів в цьому випадку, серед них – виплата компенсації одному з подружжя, переоформлення іпотечного договору на обох подружжя (з тим, щоб один позичальник не відповідав за іншого) і так далі.

Які супутні послуги юриста по розлученню можна отримати в ЮК «Приходько та Партнери»?

Навіть після розірвання шлюбу подружжя продовжують пов’язувати певні правовідносини. Допомога юриста при розлученні полягає, в тому числі, у врегулюванні цих правовідносин. Перш за все – йдеться про режим спільної власності і про аліменти.

Стягнення аліментів

Фото: Юрист з розлученьКонсультація юриста при розлученні нерідко передбачає розгляд заходів попередження ухилення чоловіка від виплати аліментів. Кожен досвідчений юрист зі шлюборозлучних процесів в місті Київ знає про найпоширеніші схеми приховування доходів платниками аліментів. Наприклад, діяльність ФОП з нульовим доходом або отримання зарплати «в конверті».

Юридична допомога при розлученні іноді включає ретельну і цілеспрямовану роботу по збору доказів реального доходу платника аліментів, і подальше відновлення справедливості стосовно розміру цих виплат в суді. Консультація по розлученню може включати роз’яснення щодо стягнення аліментів з формально безробітного (офіційно безробітного особи), особи, що працює за кордоном і так далі.

Послуги юриста по розділу майна

У нашій практиці накопичилися найрізноманітніші ситуації, тому практично з будь-якого питання можна отримати доцільний рада. Юристи по розділу майна ЮК «Приходько та Партнери» готові ефективно діяти в складних ситуаціях, наприклад – коли виникла потреба розділити об’єкт незавершеного будівництва або майно за кордоном.

Деякі клієнти потрапляють до нас через інтернет, використовуючи запити «юридична консультація розлучення», «розлучення консультація» або «консультація юриста розлучення». У бесіді з юристом виявляються потреби саме в вирішенні майнових питань. Наш юрист для розлучення готовий роз’яснити такі моменти:

 • як довести факт спільного проживання (в так званому цивільному шлюбі);
 • в яких випадках є підстави відступити від принципу рівності часток подружжя;
 • ніж в підсумку закінчиться розлучення (консультація юриста дає можливість спрогнозувати майновий стан сторін);
 • коли при поділі майна враховуються інтереси дітей;
 • як довести факт придбання майна за рахунок особистих коштів.

Доля дітей

Коли до справ залучається юрист, шлюборозлучних процесів нерідко надається інший напрямок. Спеціаліст допомагає розібратися в ситуаціях, коли один з подружжя діє по праву сили або користується своїм більш благополучним матеріальним становищем. Розлучення через юриста допомагає зрівняти права батьків на участь в житті дітей, в тому числі – шляхом подання відповідного позову до суду.

Підсумок:

Якщо ви плануєте або вже ініціювали розлучення, юридична консультація знадобиться обов’язково. Це перше, з чого варто починати процес розриву сімейних відносин. Коли попереду розлучення, консультація досвідченого адвоката дає можливість зрозуміти свої перспективи отримання того чи іншого майна, а також вирішення питання з дітьми.

Якщо Ви подаєте на розлучення – юрист ЮК «Приходько та Партнери» до ваших послуг!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви подаєте на розлучення і Вам потрібен юрист?

Так
Ні

2 питання

У Вас є спільно нажите майно?

Так
Ні

3 питання

Чи є у Вас неповнолітні діти?

Так
Ні

4 питання

Ви будете подавати на аліменти?

Так
Ні

Спеціалізується на сімейному праві, процедурі розлучень, оформленню постійного догляду і опікунства.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація