Наше завдання – захист Ваших прав та інтересів. Ми не розказуємо «казок» - клієнт повинен бути відвертим та усвідомлювати об’єктивну реальність ситуації.

Угрин Святослав Володимирович
E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-03

Керівник практики проблемної заборгованості, адвокат з кримінальних справ

Зв'язатися зараз

Представництво у виконавчому провадженні

E-mail
office@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-03

Керівник практики проблемної заборгованості, адвокат з кримінальних справ

Зв'язатися зараз

Процесуальне представництво у виконавчому провадженні

Боржник Ви, чи кредитор, послугами адвоката краще не нехтуватиСвятослав Угрин

Процесуальне представництво у виконавчому проваджені розглядається як правовідносини, за яких адвокат сприяє реалізації прав, свобод та інтересів особи на момент примусового виконання рішення судів та інших юрисдикційних органів, здійснює від імені та у її інтересах процесуальні дії в межах наданих повноважень.

Ознаками такого представництва є:

  • його мета, що полягає у сприянні реалізації права стягувача на примусове виконання виконавчого документа або здійснення від імені боржника його процесуальних повноважень;
  • безпосередня участь фізичної особи у виконавчому провадженні не позбавляє її права мати представника, тобто представник у виконавчому провадженні може повністю замінювати собою сторону виконавчого провадження, так і брати участь разом з ними;
  • представники сторін мають функціональну (процесуальну) зацікавленість у результатах виконання, тобто вони зацікавлені у здійсненні захисту прав та інтересів стягувача чи боржника;
  • представник може діяти у межах наданих йому повноважень, оформлених належним чином;
  • правові наслідки процесуальних дій представника поширюються на особу, яку він представляє.

Представництво у виконавчому провадженні

Законодавство про виконавче провадження визначає представника сторін як самостійного учасника виконавчого провадження. Якщо говорити про суб’єктів виконавчого провадження, які мають право вести справи через представника, то Закон «Про виконавче провадження» вказує на підхід, який переважає у процесуальному законодавстві про судочинство.

Фактично, право на представництво, насамперед, на правову допомогу адвоката у виконавчому провадженні, можуть отримати лише його сторони – стягувач та боржник.

Враховуючи те, що саме з представництвом пов’язується право на надання правової допомоги, значна кількість інших суб’єктів виконавчих процесуальних правовідносин, причому як ті, що мають у справі юридичний інтерес, так і тих, що його не мають, також можуть вимагати правової допомоги адвоката, а потім і права на представництво.

У виконавчому провадженні правовий конфлікт сторін максимально загострюється, і це викликає ще більшу доцільність представництва адвокатом їх інтересів у органі примусового виконання, як фахівцем у сфері права.Святослав Угрин

Враховуючи те, що за своєю правовою суттю діяльністю державного або приватного виконавця, є діяльністю на користь стягувача, належної правової допомоги потребує, перш за все, боржник. Досить часто виконання рішень супроводжуються конфліктами, які потребують втручання поліції, яка залучається до виконавця. Причинами цього є не лише небажання боржника виконувати рішення, а й ті чи інші порушення з боку виконавця, які провокують у боржника відчуття несправедливості тощо. Досить часто сторони, не знаючи своїх прав та обов’язків не бачать тих можливостей, які надає їм законодавство про виконавче провадження для вирішення спору з урахуванням інтересів сторін. Саме для цього і доцільно насамперед адвокатське представництво у виконавчому провадженні.

Як ми працюємо:

1
Залишіть заявку зручним для Вас способом: через форму зворотного зв’язку на e-mail або дзвоніть
2
Проводимо зустріч, обговорюємо умови співпраці
3
Підписуємо договір, Ви сплачуєте за послугу і ми починаємо відразу працювати над Вашим питанням

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

У Вас відкрито виконавче провадження?

Так
Ні

3 питання

Ви у статусі кредитора чи боржника?

Так
Ні

4 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні

5 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу