"Ми намагаємось вирішувати проблеми клієнтів краще, ніж вони можуть очікувати".

Козян Тетяна Віталіївна
E-mail
kozyan@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-51

Спеціалізується на військовому праві: оскарження ВЛК, написання рапортів, написання заяв до ТЦК та СП для надання відстрочки, супровід звільнення з військової служби, консультації по мобілізації.

Зв'язатися зараз

Звільнення з ЗСУ багатодітного батька

Служба у Збройних Силах України – велика честь, попри небезпеку воєнного стану. Разом з тим, чинне законодавство України передбачає вичерпний перелік підстав для звільнення з лав ЗСУ. Наприклад, 1 жовтня минулого року набув чинності Закон, яким змінено 26 статтю Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу». А саме зазначено додаткову підставу, за якою може відбутися звільнення зі служби під час воєнного стану.

Пояснення законодавців

За словами авторів цієї реалізованої законодавчої ініціативи, вона спрямована на захист прав дітей в умовах воєнного стану. Документ сприятиме тому, аби багатодітні батьки, які були такими до мобілізації або стали під час неї, могли скористатися своїм правом на звільнення зі Збройних Сил України.

 
За яких умов спрацьовує така підстава?

Коли йде мова про наявність у військовослужбовця дітей, тут маються на увазі винятково неповнолітні діти, які перебувають на його утриманні. Це не обов’язково мають бути діти від одного шлюбу. До уваги береться винятково факт їхнього утримання.

Також варто відзначити, що згадана підстава для звільнення стосується мобілізованих та призваних резервістів, але не стосується тих військових, які служать за контрактом.

Чи відбувається звільнення автоматично?

Вступ в законну силу нової правової норми не означає, що люди, які мають 3 неповнолітніх дітей, автоматично мають бути звільнені після цих нормативних змін чи з появою третьої дитини. Для того, аби таке звільнення відбулося, потрібно написати відповідний рапорт. Це рапорт на звільнення за сімейними обставинами. До нього потрібно додати документи, які підтверджують те, що викладено у рапорті – свідоцтва про народження дітей та документацію, яка засвідчує їх утримання. Приміром, якщо йдеться про дітей від минулих шлюбів, це можуть документи, які підтверджують сплату аліментів.

Чи має значення період народження дітей?

Це питання часто цікавить тих, у кого третя дитина народилася вже під час служби у Збройних Силах України. Дата народження дитини не має значення. Головне – аби усі троє дітей були неповнолітніми та перебували на утриманні військовослужбовця. Саме тому варто довіряти офіційній інформації, а не міфам, які суперечать реальним законодавчим нормам.

Як правильно подається рапорт?

Рапорт на звільнення зі служби за сімейними обставинами подається вищестоящому командиру. Його варто підготувати у двох примірниках. Один з них слід віддати командиру, а другий – залишити собі, але надати для реєстрації. Уповноважена особа, яка приймає рапорт, повинна підписати його та поставити відповідну дату.

 

Чим може бути корисною юридична допомога?

Юрист по військових справах допоможе якісно скласти рапорт та чітко зазначити усі обставини у відповідності до законодавчих вимог до такого документу. Дуже часто оперативний та бажаний результат розгляду рапорту залежить від того, наскільки грамотно він складений. Аби ваш рапорт не повертали і ви не стали заручником бюрократії, варто завчасно подбати про юридичний супровід. Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» його забезпечує. Ми маємо хороший досвід захисту прав та інтересів військовослужбовців. Тож готові забезпечити наступні переваги взаємодії:

 

якісне консультування у комфортному для Вас форматі (очна, дистанційна чи письмова консультація);

 

 

допомога у складанні рапорту;

 

 

ознайомлення з подальшим алгоритмом дій.

 

Варто відзначити, що ми беремо в роботу не лише цей, а й багато інших запитів, пов’язаних з захистом прав та інтересів військовослужбовців. Щоб отримати консультацію або допомогу юриста з військового права – заповніть форму на нашому сайті і наш юрист з Вами зв’яжеться найближчим часом.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви багатодітний батько (у Вас на утриманні 3-є та більше дітей віком до 18-ти років)?

Так
Ні

2 питання

Ви хочете на цій підставі звільнитись з військової служби?

Так
Ні

3 питання

Ви хочете замовити юридичний супровід звільнення з військової служби?

Так
Ні
E-mail
kozyan@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-51

Спеціалізується на військовому праві: оскарження ВЛК, написання рапортів, написання заяв до ТЦК та СП для надання відстрочки, супровід звільнення з військової служби, консультації по мобілізації.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація