"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Отримання гранту для благодійного фонду

Отримання гранту для благодійного фонду є важливим етапом в розвитку та підтримці благодійних програм та проектів. Такі гранти надаються різними організаціями, такими як урядові агентства, приватні фонди, корпорації, гранти від держави тощо.

 

Станом на квітень 2023 року в Україні існують такі види грантів для благодійних фондів:

  • «Права людини, гідність та безпека в умовах війни» від Міжнародного фонду «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки ЄС. Програма створена для того, щоб надати допомогу громадським організаціям, які захищають цінності, права, свободи людини та громадянина, які постраждали через бойові дії в країні та фіксують події війни в реальному часі. У програмі можуть брати участь організації громадянського суспільства, які не мають на меті отримання прибутку та мають різну організаційно-правову форму. Розмір гранту передбачений від 400 тис. грн. до 1 млн 200 тис. грн.
  • Посилення стійкості та спроможності організацій, що опікуються питаннями ВПО” від Міжнародного фонду «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки ЄС. Програма спрямована на підвищення сталості та ефективності волонтерських й громадських організацій, для того щоб адаптувати ВПО у місцевих громадах різних областей (розширити можливості спілкування з місцевим населенням, забезпечити згуртованість суспільства та підвищити увагу до проблем ВПО). Грантом передбачається, що заявку на участь можуть подати громадські організації та спілки, благодійні організації, які мають реальний досвід роботи із ВПО. Розмір гранту передбачається – 500 тис. грн.
  • “Відкриті двері” від Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” зі Східного партнерства (СхП) за підтримки Європейського Союзу. Метою цього гранту є розширення участі громадянського суспільства та розбудови міжсекторальних партнерств у сферах доброчесності, боротьби з корупцією, надання публічних послуг, правосуддя, реагування на кризові ситуації та їх подолання, доступу до інформації, відкритого врядування, інклюзивності в період реконструкції та відновлення після війни, а також розвитку громадянського простору. Грант може бути використаний на одну з наступних цілей: 1) запропонувати та впровадити каталітичні підходи до реформ відкритого врядування та їх включення як зобов’язань до планів дій ПВУ; 2) підтримувати спільне впровадження, моніторинг та нагляд за виконанням зобов’язань, планом дій, в ідеалі зосереджуючись на підходах, які можуть бути масштабовані між циклами плану дій; 3) для просування, впровадження та/або моніторингу реформ відкритого уряду, пов’язаних з процесами європейської інтеграції. Розмір надання допомоги – до 25 000 євро на 4-12 місяців.

 

Які документи необхідно подавати?

  • Заявка на грант: це основний документ, який містить інформацію про проект, його цілі, завдання та плани, а також про організацію, яка здійснює проект.
  • Бюджет проекту: цей документ містить інформацію про заплановані витрати на проект, включаючи зарплати, оренду приміщення, закупівлю обладнання та матеріалів, транспортні витрати та інші витрати.
  • Опис організації: цей документ містить інформацію про організацію, яка здійснює проект. Він може включати історію організації, опис її місії та цілей, структуру та склад персоналу, досягнення тощо.
  • Резюме проекту: цей документ містить короткий опис проекту, його цілі та завдання, мету та очікувані результати.
  • Підтвердження статусу організації: цей документ містить інформацію, яка підтверджує статус організації як благодійної або неприбуткової організації, що зареєстрована відповідно до законодавства країни, в якій знаходиться організація.

Крім цих документів, також можуть знадобитися додаткові документи, які залежать від вимог фінансуючої організації. Наприклад, може знадобитися бізнес-план проекту, список членів організації, фінансові звіти, підтвердження досвіду роботи на подібних проектах та інші.

Якщо ви шукаєте допомогу в отриманні гранту для благодійної організації, то звертайтеся до нас. Ми з радістю допоможемо вам у цьому складному процесі. Наші фахівці мають досвід роботи з різними видами грантів та знають, які документи необхідно підготувати, щоб ваша заявка була успішною. А тому не зволікайте та звертайтесь!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна консультація щодо отримання гранту?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна допомога в зборі та/або перевірці документів на грант?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна допомога в розробці та/або написанні бізнес плану?

Так
Ні

4 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація