Дорожній адвокат

«Захищаємо ваші інтереси знаннями і досвідом.»

Зал Дмитро Олександрович
E-mail
zal@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70

Спеціалізується на захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, супроводженні тендерів, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз

Дорожній адвокат

У сучасному світі у кожного другого громадянина є у власності транспортний засіб, адже це зручний спосіб переміщення, який є завжди під рукою.

Це говорить про тенденцію збільшення кількості ДТП, адже не кожен водій сумлінно дотримується правил дорожнього руху на практиці.

Крім цього, особу також можуть зупинити працівники органів Нацполіції і незаконно притягти до адміністративної відповідальності, що на жаль в Україні є не рідкістю на сьогодні.

А тому, якщо ви постійно перебуваєте за кермом транспортного засобу і зіштовхуєтесь із подібною проблематикою, то слід залучатися підтримкою професійного дорожнього адвоката із адвокатського бюро “Приходько та партнери”.

Хто такий дорожній адвокат та які основі причини необхідності його залучення по справі?

Під дорожнім адвокатом слід розуміти професійного юриста, який досконало розуміється на всіх практичних та теоретичних нюансах при вирішенні питань, що повʼязані із притягненням особи до адміністративної відповідальності, захистом прав громадянина з боку незаконних дій працівників органів Нацполіції, відшкодування шкоди внаслідок настання ДТП тощо.

Тобто дорожній адвокат займається всіма юридичними питаннями, що можуть виникнути із водієм транспортного засобу в дорозі.

Основними причинами залучення дорожнього адвоката по справі є те, що:

 • 80% автовласників не можуть юридично правильно заповнити “Європротокол” або взагалі відмовитись від його підписання;
 • близько 40% випадків притягнення особи до адміністративної відповідальності з боку працівників органів Нацполіції є незаконними, оскільки не доводять винуватість особи;
 • у понад 60% випадках страхові компанії відмовляються відшкодовувати завдані збитки потерпілій особі внаслідок настання ДТП;
 • постійні зміни та поправки до правил дорожнього руху та українського законодавства не дають можливості водіям транспортних засобів в повній мірі ознайомлюватися із ними та успішно застосовувати їх на практиці.

Таким чином, дорожній адвокат розуміється на всіх цих проблемних аспектах і допомагає громадянам захистити власні права у будь-яких життєвих ситуаціях, що трапляються під час керування транспортними засобами.

Які послуги може надати дорожній адвокат?

Спектр надання послуг дорожнього адвоката є досить широким.

В першу чергу він займається:

 • наданням попередніх консультацій для ефективного вирішення ситуації на практиці;
 • складанням документації необхідної для оскарження постанов органів Нацполіції про притягнення особи до відповідальності;
 • складанням позовів до страхових компаній з метою отримання страхового відшкодування;
 • написанням позовної заяви для звернення до судових органів влади з метою відшкодування матеріальних збитків та моральної шкоди внаслідок настання ДТП;
 • представленням інтересів клієнта у правоохоронних та судових органах влади;
 • наданням послуг щодо повернення водійського посвідчення;
 • розʼясненням проблемних аспектів ПДР, українського законодавства, прав та обовʼязів водія транспортного засобу.         

Важливо! Вказаний перелік послуг є неповним, оскільки він може розширюватися в залежності від індивідуальних обставин по справі.

Чому слід звертатися до юристів із адвокатського бюро “Приходько та партнери”?

 • Багаторічний досвід роботи та досконалі знання. Наші адвокати володіють не просто досвідом роботи у сфері адміністративного права, а і головне практичними знаннями щодо застосування положень чинного законодавства на практиці.
 • Відмінні комунікаційні навички. При наданні допомоги по справі, наші адвокати спочатку зʼясовують всі необхідні деталі та обставини, що виникли з клієнтом на практиці, а вже потім тільки розʼяснюють яким чином слід захищати інтереси клієнта.
 • Побудова стратегії захисту. Успіх будь-якої справи залежить від першочергової стратегії стосовно захисту інтересів та прав громадянина. А тому адвокати компанії цілком розуміють складність даного аспекту на практиці та постійно вдосконалюють відповідні навички щодо розробки ефективного плану дій по справі.
 • Індивідуальний підхід. Кожен випадок який трапляється із громадянином на практиці є індивідуальним, що потребує особливого підходу. Юристи бюро аналізують всі аспекти справи, враховуючи унікальні обставини, докази та потреби клієнта таким чином, щоб співпраця приносила максимальний результат для особи та вона була задоволена кінцевим результатом.
 • Відмінна репутація. Наша компанія працює на ринку юридичних послуг вже понад 6 років і за цей час ми змогли набути гарної репутації фірми, яка постійно турбується про своїх клієнтів та досягнення успіху по справі.

Отже, якщо вам потрібен дорожній адвокат, то слід звертатися саме до фахівців із адвокатського бюро “Приходько та партнери”, адже ми знаємо як захистити ваші права та інтереси.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас цікавить допомога по ст. 130 КУпАП?

Так
Ні

2 питання

Вас цікавить допомога по ст. 124 КУпАП?

Так
Ні

3 питання

Вас цікавить допомога адвоката внаслідок ДТП?

Так
Ні

4 питання

Допомога вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
zal@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70

Спеціалізується на захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, супроводженні тендерів, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація