"Податки - це ціна, яку ми платимо за можливість жити в цивілізованому суспільстві".

Ясинський Євген Олександрович

Керівник практики податкового права

E-mail
yasinskiy@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-00

Експерт практики податкового права, спеціалізується на захисті прав у судовому порядку та корпоративному праві.

Зв'язатися зараз

Розблокування податкової накладної

Коли ДПС блокує податкові накладні, це паралізує нормальну діяльність підприємства у фіскальних та організаційних аспектах. Навіть співпраці ускладнюються, оскільки контрагенти не отримують податковий кредит. Тож варто не затягувати з вирішенням такої проблеми, а звертатися до тих фахівців, котрі мають глибоку експертність у питаннях податкового права. Таких професіоналів ви зустрінете в команді адвокатського бюро «Приходько та партнери». Та, перш ніж ми розповімо про переваги співпраці з нами, варто ознайомитися більш детально з тим, яким є механізм розблокування податкових накладних.

Чому блокують і як розблокувати ПН?

Податкова накладна блокується, коли автоматична система її реєстрації спрацьовує за сукупністю факторів. Таке блокування у величезній кількості випадків не є обґрунтованим, однак самостійні спроби підприємця вирішити це питання, як показує практика, не приводять до результату. В нашій роботі було багато випадків, коли платники податків докладали самостійних спроб вплинути на процес розблокування накладних, однак ситуація позитивно змінювалася лише після втручання у неї кваліфікованих юристів.

 

Зразок пояснення для розблокування податкової накладної

Коли складається пояснення на розблокування накладної, воно повинне містити обов’язкові реквізити, серед яких:

  • необхідні відомості стосовно платника податків;
  • дані про ПН, яку відмовляється реєструвати податкова;
  • вагомі, на думку платника податків, причини, чому накладна має бути зареєстрована;
  • доказова база, котра підтверджує те, що податкова накладна була заблокована необґрунтовано.

Останній з цих пунктів є особливо важливим, оскільки він спрямований на те, щоб слугувати підтвердженням усіх тих фактів, які наведені поясненні.

Які документи потрібні для розблокування податкової накладної?

Іноді в мережі можна побачити шаблонні списки документації, яку варто додати до пояснення. Однак такий шлях є хибним, оскільки так звані універсальні рішення не відображають специфіку конкретних ситуацій. Коли питанням розблокування накладних займаються юристи адвокатського бюро «Приходько та партнери», з самого початку ми робимо акцент на те, з якої причини відбулося блокування. Може бути так, що до переліку ризикових потрапила компанія. А ще існує варіант, що конкретну господарську операцію податківці вважають ризиковою. І саме від того, яка причина лежить в основі блокування, залежить пакет документів, який потрібно зібрати на підтвердження змісту пояснення.

Строки розблокування податкових накладних

Коли ми говоримо про строки розблокування накладних, важливо враховувати те, яким чином відбувається хід цієї справи. Існує два способи впливу на ситуацію – процедурний (адміністративний) і судовий. Вище ми розглянули процедурний спосіб.

Однак він далеко не завжди є дієвим. І тут все залежить не від грамотності складання пояснення, а від того, якою буде реакція на нього податківців. Як свідчить наша практика, у багатьох випадках навіть професійно складене пояснення не спрацьовує, тож потрібно йти до суду. Але в суді такі справи є виграшними, тому вам немає за що хвилюватися. З професійною підтримкою вирішити проблему буде значно легше.

Скарга на блокування податкових накладних: підсумовуючи питання адміністративного способу впливу на ситуацію, важливо згадати про те, які терміни на це даються. Законодавством передбачено 10-денний строк, аби звернутися до ДПС з оскарженням рішення про блокування накладних.

 

Ціна допомоги адвоката в розблокуванні податкових накладних

Питання вартості юридичних послуг у таких клієнтських запитах визначається індивідуально. Аби ціноутворення було справедливим, воно має враховувати складність ситуації, кількість заблокованих накладних та шлях, яким буде відбуватися процес розблокування. Саме за такими принципами будується цінова політика в цьому питанні у команди адвокатського бюро «Приходько та партнери». Ми враховуємо усі перелічені фактори, аби ціна була обґрунтованою.

Коли ви звертаєтеся до фахівців, то значно спрощуєте собі життя, оскільки отримуєте дійсно професійну допомогу від юристів, котрі є компетентними саме в податковому праві. Заповніть форму на сайті та отримайте консультацію фахівця з досвідом роботи в податкових органах.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви отримали рішення про відмову в реєстрації податкової накладної?

Так
Ні

2 питання

Ваше підприємство перебуває у переліку ризикових платників податків?

Так
Ні

3 питання

Ви вже подавали пояснення для розблокування ПН/РК?

Так
Ні
Ясинський Євген Олександрович
Керівник практики податкового права
E-mail
yasinskiy@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-00

Експерт практики податкового права, спеціалізується на захисті прав у судовому порядку та корпоративному праві.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

4.1

Кількість оцінок:

19

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація