"Аmаt victoria curam – перемога любить старанність".

Колганов Іван Володимирович

Керівник практики військового права

E-mail
kolhanov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-09

Спеціалізується на адміністративному праві, перерахунку пенсій для колишніх міліціонерів та військовослужбовців, у тому числі (СБУ, НГУ, ДСНС, ДПСУ, СЗР), спеціаліст з військового права.

Зв'язатися зараз

Грошове забезпечення військовослужбовців

Тема грошового забезпечення військовослужбовців є вкрай актуальною на сьогодні, коли така велика кількість людей захищає нашу Батьківщину в лавах її Збройних Сил. Тож пропонуємо краще розібратися з правовим регулюванням цієї теми, а також – дізнатися, чим може бути актуальною допомога команди адвокатського бюро «Приходько та партнери».

Які нормативно-правові акти регламентують це питання?

В контексті правового регулювання варто звернути увагу на Закон «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». Це ключовий нормативно-правовий документ, на якому базуються підзаконні акти, котрі конкретизують окремі аспекти.

 

Щодо підзаконних актів, то одним з них є урядова постанова від 30 серпня 2017 року № 704, котра має назву «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб». Також серед інших актуальних актів, які є не менш значимими, варто згадати наступні:

  • Порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам. Цей Порядок був затверджений наказом Міноборони від 07 червня 2018 року № 260 (з відповідними змінами).
  • Наказ Міноборони від 22 травня 2017 року № 280 «Про організацію фінансового забезпечення військових частин, установ та організацій Збройних Сил України» (теж з відповідними змінами).
  • Рішення Міністра оборони України від 1 лютого 2023 року № 2683/з.

Дійсно, обсяг потрібної для дослідження нормативно-правової бази вражає, адже це питання висвітлене у великій кількості регулюючих документів. Розібратися з ними самотужки буває надзвичайно складно, тож доречною стає допомога від дійсно кваліфікованих юристів. Їх ви можете знайти у нашій команді.

Коли фахівці компанії «Приходько та партнери» консультують своїх клієнтів, це робить складну інформацію більш доступною для розуміння.

З усього величезного масиву знань ми дістаємо та ознайомлюємо вас саме з тими правовими нормами, котрі є актуальними для вашої ситуації та запиту.

Якою є структура грошового забезпечення військовослужбовців?

До грошового забезпечення належать такі його елементи, як:

  • Щомісячні основні види грошового забезпечення. Тут йдеться про посадовий оклад, оклад за військове звання, надбавку за вислугу років.
  • Щомісячні додаткові види грошового забезпечення. Це надбавки, премії та доплати.
  • Одноразові додаткові види грошового забезпечення. Сюди належать винагороди і допомоги.

Саме така структура грошового забезпечення відображена в законодавстві.

Що впливає на розмір грошового забезпечення?

Щоб вирахувати той розмір грошового забезпечення, котрий вам належить, потрібно розуміти всю сукупність факторів, яка впливає на його формування. Отож, до них належать посада, військове звання, тривалість та інтенсивність військової служби, її умови.

Чим можуть бути актуальними наші послуги?

Часто трапляються ситуації, коли військовослужбовець отримує неналежний розмір грошового забезпечення. І тоді потрібен грамотний юридичний супровід, аби провести процедуру перерахунку та досягти того, аби він відбувся на практиці. Окрім консультативного формату взаємодії з клієнтами, про який уже згадувалося вище, ми надаємо цілий ряд інших актуальних послуг.

 

Приміром, коли є необхідність, ми можемо подати грамотно складений адвокатський запит, аби витребувати необхідні документи для аналізу. Також ми можемо вжити заходи досудового врегулювання, щоб ви могли отримати належні виплати свого грошового забезпечення. І наостанок варто згадати про таку послугу як представництво клієнтських інтересів у суді.

Чому може знадобитися звернення до суду?

Часто військовослужбовець стає своєрідним заручником бюрократичних процесів та людського фактору, котрий проявляється в системі. Потрібні трансформації та зміни системи відбуваються не так швидко, як цього хотілося. Разом з тим – і не так швидко, як того потребують самі військові, аби зосереджуватися на безпосередньому виконанні своїх робочих завдань, а не багатократних спробах відстояти свої права та мати те матеріальне становище, яке є можливим та прямо передбаченим законодавчими нормами.

Якісна та компетентна юридична підтримка від фахівців, котрі спеціалізуються на військовому праві, допомагає вплинути на ситуацію та вирішити потрібні питання. Попри те, що часто це доводиться робити саме через суд, такі справи є виграшними. Заповніть форму на нашому сайті і наш спеціаліст з Вами зв’яжеться.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви пенсіонер, який отримує військову пенсію або силових структур (СБУ, МВС, ЗСУ, ДСНС і т.д.)?

Так
Ні

2 питання

Ви проходите зараз службу в лавах Сил оборони?

Так
Ні

3 питання

Чи наявні розрахунки Вашого грошового забезпечення?

Так
Ні

4 питання

Ви вже судились за перерахунок Вашого грошового забезпечення?

Так
Ні

5 питання

Вам потрібен адвокат по пенсійних справах?

Так
Ні
Колганов Іван Володимирович
Керівник практики військового права
E-mail
kolhanov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-09

Спеціалізується на адміністративному праві, перерахунку пенсій для колишніх міліціонерів та військовослужбовців, у тому числі (СБУ, НГУ, ДСНС, ДПСУ, СЗР), спеціаліст з військового права.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація