Юридична допомога при купівлі квартири

«Ми зробимо для Вас міцний юридичний фундамент!»

Овсянко Ангеліна Володимирівна
E-mail
ovsianko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права.

Зв'язатися зараз

Юридична допомога при купівлі квартири

Ви мрієте про власну квартиру? Вже уявляєте, як будете святкувати новосілля? Купівля будь-якої нерухомості, в тому числі, квартири – достатньо серйозний крок. Бажання швидко отримати житло своєї мрії може стати причиною малоприємних сюрпризів. Юридична допомога при купівлі квартири – одна з найбільш популярних послуг від фахівців нашої компанії Приходько та Партнери.

Які ризики можуть супроводжувати купівлю квартири?

Серед найбільш поширених ризиків, які можуть супроводжувати купівлю квартири:

 • Оманливі дії, продавці-шахраї.
 • Квартира у кредит.
 • Приватизація поза рамками закону, обмеження прав власності.
 • Тривалі судові розгляди, документи з «підступом».
 • Будівництво «поза законом».

Найбільш поширеною помилкою в процесі купівлі квартири являється відсутність належної перевірки історії майна. Далеко не завжди договори купівлі-продажу, які навіть нотаріально завірені, являються гарантією надійної угоди. В реальності купівля нерухомості може супроводжуватися судовими спорами про визнання договорів купівлі-продажу недійсними.

Юристи Приходько та Партнери дуже відповідально підходять до питання перевірки нерухомості перед тим, як оформити купівлю квартири. Зокрема, ми проаналізуємо історію забудовника чи власника, які пов’язані з різноманітними компаніями. Також велику увагу ми приділяємо перевірці арештів, наявності виконавчих або судових проваджень. Супровід угоди купівлі-продажу проводиться юристами, в тому числі, через реєстр судових рішень і реєстр боржників. При цьому звичайною перевіркою інформації справа не закінчується. Ми аналізуємо та оцінюємо всі ризики.

Фото: Юридична допомога при купівлі квартири

Таким чином, аналіз всієї історії дозволяє зрозуміти надійність процедури купівлі квартири, а також відсутність «підводних каменів» у минулому.

Наприклад, дуже часто зустрічаються судові спори, коли квартира чи інша нерухомість були продані одним із подружжя, а потім, після розлучення, вони захотіли розподілити майно між собою і звернулись до суду з позовом про визнання сумісною власністю вже проданої квартири. Зрештою це призводить до визнання недійсним договору купівлі-продажу та призводить до років судових спорів та витрачених нервів.

Заради власної безпеки та спокійного майбутнього краще за все долучити юристів до оформлення договору купівлі нерухомості. Юристи Приходько та Партнери допоможуть Вам встановити:

 • Чи накладений арешт на квартиру.
 • Чи відкриті виконавчі провадження стосовно нерухомості.
 • Чи була нерухомість передана в іпотеку.
 • Чи була нерухомість предметом спору.

Серед основних документів, які знадобляться для укладення угоди купівлі-продажу: техпаспорт, витяг з реєстру прав, правовстановлюючий документ, оцінка майна, довідка про зареєстрованих осіб.

У зв’язку зі змінами в сучасному українському законодавстві, купівля квартири в новобудові на етапі будівництва здійснюється шляхом:

 1. Укладення договору купівлі-продажу майбутніх об’єктів нерухомості.
 2. Укладення договору про участь у фонді фінансування процесу будівництва.
 3. Емісії цільових корпоративних облігацій.

Професійна юридична допомога при купівлі квартири

Право власності на нерухомість – одне із найважливіших прав громадянина, яке закріплене в основному Законі – Конституції. Тільки професійні юристи допоможуть Вам захистити себе від посягання квартирних аферистів та шахраїв.

Юристи з нерухомості Приходько та Партнери:

 • Звернуть Вашу увагу на ризики, які можуть супроводжувати угоду купівлі-продажу нерухомості.
 • Переглянуть та проаналізують договори придбання у власність квартири на первинному ринку або детально ознайомляться з дозвільною документацією від забудовників.
 • Мають теоретичний та практичний досвід в сфері судового врегулювання спорів, які можуть виникнути з недобросовісними забудовниками.

Фото: Юридична допомога при купівлі квартири

З нашими юристами Ви можете розраховувати на повний юридичний аналіз умов договору купівлі-продажу. Ми проаналізуємо ризики придбання об’єктів нерухомості.

Чекаємо на консультації! Для розрахунку ціни послуг фахівців з юридичного супроводу при купівлі квартири заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Націлені купувати квартиру?

Так
Ні

2 питання

Потрібна юридична допомога при купівлі квартири?

Так
Ні

3 питання

Чи зверталися Ви раніше за юридичною допомогою до нашої компанії?

Так
Ні
E-mail
ovsianko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація