«Укладаємо юридичні фундаменти для нерухомості та земельного розвитку!»

Дроботова Любов Дмитрівна
E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз

Послуги юриста при купівлі квартири

E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз

Ви плануєте купити квартиру чи будинок? Перше, з чого потрібно почати – переконатися в тому, що нерухомість абсолютно «чиста». Гарантувати безпечність операцій, пов’язаних з купівлею-продажем, зможуть юристи Приходько та Партнери. Послуги юриста при купівлі квартири – обов’язкова умова для проведення максимально безпечної операції.

Наприклад, тільки професійний юрист в змозі проаналізувати всі наявні документи особи, яка продає нерухомість. Така перевірка дозволить виявити наявні проблемні ситуації, пов’язані з квартирами на вторинному ринку. Зокрема, наявність вимог у третіх осіб щодо майна, яке продається. Також важлива інформація по нерухомості – наявність арештів, заборон, боргів.

Функціонал юриста з нерухомості

Процес купівлі квартири та іншої нерухомості супроводжується різноманітними нюансами та підводними каменями. Якщо не приділити достатньої уваги цим питанням, зрештою це може призвести до втрати нерухомості, яка була придбана. Важливо пам’ятати про те, що втратити можна як первинну, так і вторинну нерухомість.

Нагадаємо:

  • Первинний ринок – купівля приміщення або квартири безпосередньо у забудовника.
  • Вторинний ринок – купівля нерухомості, яка вже була введена в експлуатацію. Наприклад, у нерухомості вторинного ринку може бути декілька попередніх власників.

Щоб уникнути безлічі проблем з нерухомістю, треба її належним чином перевірити. Це варто зробити до укладення угоди купівлі-продажу. Якщо цього не зробити, витрата нервів та часу гарантовані.

В процесі укладення угоди з нерухомості юрист, на відміну від нотаріуса і брокера, не має прямого інтересу. Головне завдання юриста – уникнення проблем з нерухомістю після її придбання.

Особливості юридичного захисту клієнта при купівлі квартири

На сьогодні є декілька варіантів отримання юридичного захисту в процесі купівлі нерухомості.

Деякі покупці нерухомості намагаються самостійно вивчити законодавчу базу, тобто, ті нормативно-правові акти, які регулюють питання купівлі/продажу нерухомості. Окрім цього, знадобиться детальний аналіз документів, які регламентують право власності на об’єкт нерухомості. Таким чином, перший варіант можливий, однак, без спеціальних знань не обійтись.

Краще віддати перевагу другому варіанту – консультуванню та послугам юриста при купівлі квартири. Фахівці Приходько та Партнери мають необхідні знання та практичний досвід супроводу операцій купівлі-продажу.

Завдяки професійному юридичному супроводу Ви зможете зосередитись безпосередньо на переговорах щодо продажу нерухомості (ціна, умови передачі квартири та ін.).

Юристи Приходько та Партнери надають весь спектр послуг при купівлі квартири:

  • Перевірка відсутності обтяжень. Ми дослідимо відсутність арештів, заборон на відчуження та ін.
  • Вивчимо та перевіримо правовстановлюючі документи та технічну документацію на квартиру.
  • Здійснимо правовий аналіз та ґрунтовно вивчимо положення угоди купівлі-продажу.

Переваги професійної допомоги юристів Приходько та Партнери

Головна запорука нашого успіху – застосування комплексного підходу до питання купівлі нерухомості.

Наші юристи консультують клієнтів в режимі 24/7. Юристи Приходько та Партнери будуть супроводжувати Вас  при підписанні всіх договорів, пов’язаних з купівлею нерухомості на первинному чи вторинному ринку.

На сьогодні інвестування в нерухомість – одне з найбільш важливих та актуальних питань.

Послуги наших юристів – гарантія збереження Ваших активів. У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг юриста при купівлі квартири заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас цікавить юридичний супровід при купівлі нерухомості?

Так
Ні

2 питання

Вас цікавить консультація юриста з нерухомості?

Так
Ні

3 питання

Вас цікавить послуга з перевірки нерухомості?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація