«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Адвокат по боргам (стягнення боргів)

Сучасні економічні реалії примушують деяких людей брати гроші в борг і не повертати їх. Це можуть бути кошти на будівництво, ремонт, розширення бізнесу, життя та ін. Для отримання необхідної суми грошей люди беруть кредит, укладають договір позики, беруть гроші під розписку. Якщо ви надали комусь гроші в борг, а тепер людина не бажає їх повертати, то радимо звернутись до профільних адвокатів. Невиконання боргових зобов’язань людиною може розцінюватись як шахрайство (стаття 190 Кримінального кодексу України). В такому разі Вам може знадобитися допомога адвоката з боргів. Повернення боргів – один із основних напрямків діяльності юридичної компанії «PRIKHODKO & PARTNERS».

Повернення боргів, захист від колекторів, допомога професійних адвокатів у банківських та боргових справах – далеко не всі послуги, які надають наші юристи. Ми проаналізуємо ситуацію, попередимо клієнтів про можливі проблеми та ризики, проконсультуємо про можливі шляхи запобігання судовій тяганині та допоможемо з поверненням Ваших коштів!

Коли краще залучити адвоката з боргів?

Професійна допомога адвокатів «PRIKHODKO & PARTNERS» може здійснюватися на будь-якому етапі: як на етапі досудового врегулювання боргового спору, так і на етапі виконавчого провадження.

Досудове врегулювання спору

На цьому етапі формується документ під назвою «претензія на сплату заборгованості». Адвокат з боргів бере активну участь у переговорах між сторонами боргового спору.

Врегулювання спору на цьому етапі можливе шляхом досягнення консенсусу між сторонами на основі оплати боргу частинами або реструктуризації боргу. В певних випадках це найефективніший та найоптимальніший спосіб врегулювання конфлікту.

На досудовому врегулюванні спору адвокат:

  1. Оформить документ – претензію до боржника.
  2. Здійснить збір всієї необхідної інформації про боржника.
  3. Проведе переговори.

Присутність адвоката по стягненню боргів примусить боржника зрозуміти всю серйозність ситуації, яка склалася, адже йому могу загрожувати кримінальна відповідальність за ст. 190 КК України.

Судове врегулювання спору

Адвокат враховує безліч нюансів, серед яких: наявна доказова база, реальна можливість стягнення з боржника заборгованості та ін.

Адвокат з боргів «PRIKHODKO & PARTNERS» надасть необхідні консультації клієнту, допоможе сформувати правильну стратегію поведінки на етапі судового врегулювання спору. Ми складаємо позовну заяву та інші документи відповідно до чинного українського законодавства.

Виконавче провадження

Для досягнення ефективного результату адвокат проконтролює вчинення виконавчих дій, за потреби оскаржить бездіяльність/дії/рішення виконавців в суді.

Переваги залучення адвоката по боргам

«PRIKHODKO & PARTNERS» –  команда справжніх професіоналів. Це підтверджують відгуки наших клієнтів. В чому запорука нашого успіху? Вона складається з наступних складових:

  • Індивідуальний підхід до кожної конкретної справи.
  • Надання професійної юридичної допомоги на будь-якому етапі.
  • Максимально ефективний результат.
  • Оперативність реагування та подальшого прийняття рішень.

Адвокат з боргів нашої юридичної компанії – це професійний юрист, який допоможе в поверненні заборгованості. Ми зможемо повернути Ваші кошти в рамках чинного українського законодавства. Дієві практичні методи розв’язання проблеми – запорука нашого багаторічного досвіду.

Чекаємо на консультації! Заповніть форму нижче для розрахунку ціни та отримання допомоги адвоката по поверненню Ваших грошей.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна допомога адвоката по боргам?

Так
Ні

2 питання

Сума боргу перевищує 200 000 грн?

Так
Ні

3 питання

Ваш боржник знаходиться в Києві чи Київській області?

Так
Ні
Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація