«Команда експертів на вашому боці!»

Мамедова Лілія Теймурівна
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-32

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз

Консультація юриста по перетину кордону України

Одним з найбільш актуальних питань під час дії воєнного стану залишається питання мобілізації. Особливо, якщо мова йде про необхідність перетину кордону. Дуже важливо навіть в умовах воєнного стану захистити власні права та інтереси. В цьому Вам допоможуть наші фахівці – юристи Приходько та Партнери. Серед найбільш популярних запитів являється оскарження відмови щодо перетину державного кордону чоловікам вікової групи 18-60 років. Ми пропонуємо не тільки таку послугу, як консультація юриста по перетину кордону, а й здійснюємо повний супровід своїх клієнтів. Фахівці Приходько та Партнери зроблять все для встановлення справедливості.

Нормативна база питання законного перетину кордону

Відповідно до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» не кожен призовник, який отримав можливість відстрочки від мобілізації має право на безперешкодний перетин державного кордону. Важлива умова – наявність достатніх підстав для перетину державного кордону. Іншими словами, за чинним українським законодавством отримання відстрочки – не гарантія можливості виїзду за межі України.

Для військовозобов’язаних встановлені окремі правила та умови перетину державного кордону. В переважній більшості ці спеціальні умови стосуються тих, хто здійснює супровід людей з особливими потребами: інвалідів І/ІІ групи (дружину, дітей, батьків) або являється їх офіційним опікуном.

Також існують певні особливості, пов’язані з самостійним перетином чоловіками державного кордону. Для цього треба зібрати цілий пакет нотаріально завірених документів.

Перелік найбільш поширених підстав для відмови в перетині кордону

Навіть якщо Ви маєте всі законні підстави для перетину кордону, зібрали всі необхідні документи,  Вам можуть відмовити у виїзді за межі України.

Це пов’язано з тим, що остаточне рішення приймають співробітники Державної прикордонної служби на відповідних пунктах пропуску. Після проходження таких етапів, як:

  1. Ідентифікація особи.
  2. Перевірка зібраних документів.
  3. Перевірка підстав для перетину кордону, представник Держприкордослужби приймає відповідне рішення.

Якщо державний співробітник не дозволяє перетин кордону, на це мають бути всі підстави, тобто, він має обґрунтувати своє рішення. Існують певні вимоги до оформлення відмови у перетині кордону. Передовсім, вона має бути оформлена у письмовому вигляді.

За необхідності юристи Приходько та Партнери зможуть оскаржити дії представників Державної прикордонної служби.

Оскарження ми здійснюємо відповідно до чинного законодавства України. Наші юристи проконсультують Вас з приводу цього питання та підготують всі необхідні документи. При порушенні Ваших прав ми звернемось до судових інстанцій.

3 група інвалідності виїзд за кордон

Таким чином, для перетину державного кордону чоловіками вікової групи 18-60 років в умовах воєнного стану голова умова – дотримання всіх вимог і правил, встановлених чинним законодавством. Краще розпочати з професійної консультації юриста, який спеціалізується на питаннях законного перетину державного кордону. Юристи Приходько та Партнери нададуть Вам актуальну інформацію, виходячи з конкретної ситуації. Ми допоможемо Вам зекономити дорогоцінний час та нерви. Індивідуальний підхід до кожного клієнта – запорука нашого багаторічного успіху.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості консультації юриста по перетину кордону заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Плануєте перетин кордону України найближчим часом?

Так
Ні

2 питання

Чи перетинали Ви кордон України під час воєнного стану раніше?

Так
Ні

3 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-32

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація