«Ми захистимо Вас у Вашому кримінальному провадженні!»

Панасенко Олексій Олександрович

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Супровід адвоката у військовій службі правопорядку (ВСП)

Одним із спеціальних формувань правоохоронного типу у складі ЗСУ являється ВСП – Військова служба правопорядку. Головне його завдання – забезпечення виконання вимог чинного українського законодавства щодо військової дисципліни та правопорядку серед військовослужбовців ЗСУ. Законом визначена загальна кількість цього спеціального формування – не більше 1,5% від загальної чисельності ЗСУ. Законодавчу базу функціонування служби правопорядку визначають наступні Закони: Закон України «Про Військову службу правопорядку у Збройних Силах України», Статут ЗСУ та інші нормативно-правові акти. Непоодинокими являються ситуації, коли може знадобитися супровід адвоката у Військовій службі правопорядку. Це один із напрямків роботи фахівців нашої юридичної компанії Приходько та Партнери. 

Функціональні обов’язки Військової служби правопорядку

Армія – невід’ємна частина сучасного українського суспільства. Однак, не треба намагатися нікого ідеалізувати. В останній час достатньо багато випадків порушення чинного законодавства військовослужбовцями. Як результат – тисячі відкритих кримінальних проваджень. 

Головна мета Військової служби правопорядку – контроль забезпечення правового захисту інтересів військовослужбовців, відносно яких було відкрито провадження.

Представників ВСП можна назвати своєрідними координаторами адвокатів, які надають правову допомогу військовослужбовцям.  

Серед функціональних обов’язків представників Військової служби правопорядку:

  • Огляд приміщень військових частин.
  • Оформлення протоколів про вчинення адміністративних правопорушень стосовно представників ЗСУ. 
  • Затримання осіб, одягнутих у військову форму, які  мають виражені ознаки розладу  психіки.

У виключних випадках військовослужбовцями ВСП можуть застосовуватися заходи фізичного впливу, наприклад, використання прийомів рукопашного бою та зброї для припинення вчинення правопорушень (стаття 9 Закону). 

Застосування вогнепальної зброї можна охарактеризувати як крайній захід. Її використання можливе у наступних випадках:

  1. Захист громадян від ситуацій, які загрожують їх здоров’ю та життю. 
  2. Звільнення заручників.
  3. Захист військовослужбовців.
  4. Затримання особи, яку помітили за вчиненням тяжкого або особливо тяжкого злочину. 

Супровід адвоката у ВСП

Організація правового захисту військовослужбовців передбачає активне залучення професійних адвокатів. Наприклад, наші адвокати Приходько та Партнери здатні вирішити навіть складні аналітичні правові питання. Ми знаємось на нестандартних ситуаціях. 

Військовослужбовці ВСП мають у власному розпорядженні достатньо широкі повноваження. Обґрунтовано це тим, що саме вони забезпечують військову дисципліну та правопорядок серед військовослужбовців ЗСУ та представників інших воєнізованих формувань. 

Однак, непоодинокими являються випадки, коли саме представники ВСП порушують вимоги чинного українського законодавства. 

Саме в цих випадках краще залучити професійних адвокатів Приходько та Партнери. Ми допоможемо довести перевищення повноважень представниками Військової служби правопорядку, наприклад, здійснення незаконних дій, протиправне притягнення до адмін. відповідальності та ін. 

Наші адвокати мають необхідний практичний досвід у військовому судовому процесі. Це дуже важливий фактор. Погодьтесь, адвокат має бути підготовлений до захисту Ваших інтересів та прав, знати, яким чином краще за все співпрацювати з різноманітними військовими структурами. 

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг супроводу адвоката у військовій службі правопорядку заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібен юридичний супровід адвоката у справах військових?

Так
Ні

2 питання

Ви раніше зверталися за юридичною допомогою?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація