«Креативні правові рішення для творчих людей. Ви створюєте, ми захищаємо.»

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

Правовий аналіз договору

Договірні взаємини є основою того, на чому будується значна кількість ділових контактів людей та компаній. Від того, наскільки грамотно, якісно та ефективно складений договір, залежить майбутнє цих взаємин. Саме документальна база регулює багато важливих питань людської комунікації у діловому полі. Тому правовий аналіз договору є затребуваною послугою, яка дає можливість з’ясувати, чи достатньо чітко прописані права, обов’язки та відповідальність сторін. Саме цим і цінна правова експертиза документів, що вона дозволяє вчасно виявити та скоригувати їх недоліки. Або ж – констатувати те, що з документом усе гаразд та мати спокій у подальшій співпраці з діловим партнером або партнерським підприємством.

Правова експертиза договору: популярні послуги

Така експертиза належить до фокусу практики адвокатської компанії «Приходько та Партнери». Ми знаємо, якими мають бути документи у різних сферах правовідносин, аби вони були вигідними для усіх сторін. Отож, серед популярних послуг у цій категорії є:

  • Аналіз договорів NDA

Під цією іншомовною абревіатурою мається на увазі договір про нерозголошення. Такий договір підписують дві або більше сторін з метою взаємного обміну різноманітними матеріалами, знаннями чи іншою інформацією з метою убезпечення від доступу третіх осіб. Іноді люди не надають важливості тим взаємодіям, які потребують складення подібного договору, а потім це веде до збитків. Уявімо собі ситуацію, коли роботодавець прийняв на роботу працівника, той дізнався закриту інформацію про виробничі процеси, особливості продукту чи стратегічні плани та переказав її конкурентам. Це лише один приклад, насправді їх можна назвати достатньо багато. А коли є грамотно складений договір NDA, люди розуміють відповідальність, що зменшує ймовірність промислового шпіонажу.

 

Договори про надання послуг

Часто фізичні та юридичні особи використовують типові варіанти договорів, приклади яких взяті у мережі інтернет. Вони намагаються певним чином адаптувати їх під себе, однак це не завжди дає можливість врахувати усі важливі аспекти, якщо договір складається без належного юридичного супроводу. Якщо ж ви звертаєтеся до фахівців, котрі якісно проаналізують договір, це дає можливість убезпечити себе від подальших неприємних несподіванок, спричинених недостатньо ретельною його розробкою.

 

Шлюбні контракти

Мабуть, стереотипи про те, що укладення шлюбного контракту є ознакою недовіри між людьми, вже відійшли в минуле. На сьогодні, з огляду на статистику розлучень, стає зрозуміло, що така ситуація може трапитися з багатьма. Адже більшість тих, хто вступає до шлюбу, не думають про його розрив, та подальша практика часто показує зворотне. Якщо стосунки між людьми псуються, їм буває складно потім вирішити й матеріальні питання. Тому краще завчасно скласти справедливий шлюбний контракт. І нехай краще він не знадобиться у майбутньому, однак сама його наявність стане запорукою додаткового спокою.

Угоди з нерухомістю

Зазвичай такі угоди містять серйозні положення, від виконання й дотримання яких залежить комфорт обох сторін. Тому, перш ніж надавати такій угоді юридичної сили, підписуючи та нотаріально завіряючи її, варто провести правовий аналіз договору на справедливість її положень.

 

Договори купівлі-продажу

Мабуть, це одна з найпоширеніших варіацій договорів. Коли йде мова про продаж цінних об’єктів чи речей, важливо скласти договір так, аби в його положеннях не було нічого ризикованого для жодної зі сторін. Проаналізувати, чи договір складений дійсно якісно, можуть наші фахівці.

Трудові договори

Для того, аби взаємодія була вигідною як для працівника, так і для роботодавця, варто попередньо проаналізувати норми трудового договору. Важливо, аби це був не просто стандартний документ, а запорука забезпечення дотримання взаємних прав та виконання обов’язків.

Правова експертиза проектів нормативно-правових актів (у тому числі – договорів) – важливий напрям у спеціалізації адвокатського бюро «Приходько та партнери».

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви хочете замовити розробку договору під Ваші потреби?

Так
Ні

2 питання

Ви хочете замовити аналіз вже існуючого договору?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібен аналіз договору поставки?

Так
Ні

4 питання

Вам потрібен аналіз договору NDA (договір про нерозголошення)?

Так
Ні

5 питання

Вам потрібен аналіз трудового договору?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація