"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Податкова практика

Бізнес в умовах сьогодення часто страждає від перевищення службових повноважень представниками органів податкової служби або некомпетентності таких.

Постійна необхідність подання звітності, отримання відповідних ліцензій, реєстрації податкових накладних ускладнюють робочі процеси підприємства.

Податковий контроль тільки посилюється, лозунг «платити мають всі» втілюється у часто незаконно проведених перевірках, що призводить до штрафних санкцій, а віднесення підприємства до переліку ризикових і зовсім блокує його діяльність.

Податкове законодавство, яке допускає колізії норм та інші неузгодженості для багатьох складне та не зрозуміле. Часто платники податків, не знаючи своїх прав та алгоритмів їх захисту зазнають неправомірного тиску з боку податкової служби та страждають від незаконних рішень.

Саме тому, щоб запобігти виникненню суперечливих ситуацій, або вирішити вже існуючу проблему у податкових спорах – необхідно звернутись до професійних юристів та адвокатів.

Податкові консультанти ЮК «Приходько та партнери» мають не тільки успішний практичний досвід вирішення спорів з податковою службою, але й особисто працювали в системі податкових органів, а тому найкраще знають всі механізми, які допоможуть захистити Ваші права.

Яким чином податковий адвокат зможе Вам допомогти?

На практиці, у сфері адміністрування податків, підприємства постійно зіштовхуються з проблемами у вирішенні яких необхідна професійна правнича допомога, до прикладу:

 • Кожному новоствореному підприємству необхідно обрати систему оподаткування, зваживши всі недоліки та переваги кожної з них. А вже існуючому – оптимізувати процес оподаткування;
 • Здійснили господарську операцію, а податкова служба заблокувала податкову накладну. Повернули отриманий аванс, а податкова служба зупинила в реєстрації розрахунок коригування;
 • Вам відмовили у видачі ліцензії чи не прийняли податкову декларацію;
 • Податкова перевірка, що розпочалась без попередження і належних на те підстав;
 • Податкове повідомлення-рішення прийнято незважаючи на ваші пояснення та надані копії документів;
 • Ваше підприємство віднесли до переліку ризикових, фактично заблокувавши діяльність завдаючи репутаційних та ділових втрат;
 • Ви отримали податкову вимогу, або ж податковий керуючий хоче описати Ваше майно.

Це лише невеликий перелік випадків в яких Вам може знадобитися допомога фахівців у сфері податкового права. До прикладу, наші юристи та адвокати зможуть Вам допомогти шляхом:

 • Податкового консультування Вашого підприємства;
 • Подання обгрунтованих пояснень чи заперечень на рішення контролюючого органу;
 • Забезпечення представництва Ваших інтересів при розгляді вашої заяви чи клопотання;
 • Оскарження рішень територіальних органів до Державної податкової служби України в адміністративному порядку;
 • Захисту Ваших порушених прав у судовому поряду;
 • Контролю за виконанням судового рішення у примусовому порядку.

Як Ви пересвідчились, спори з податковою службою без професійної допомоги можуть призвести до негативних для Вашого підприємства наслідків, не зволікайте – звертайтесь за допомогою до ЮК «Приходько та партнери» та переконайтесь у нашому професіоналізмі!

Обираючи ЮК «Приходько та Партнери» Ви отримуєте:

Успішну юридичну компанію, що надає послуги по всій території України та має позитивні кейси у спорах з податковою;
Кращих податкових юристів та адвокатів, які мають досвід роботи в податкових органах та чудово розуміються на всіх складнощах податкового законодавства;
Професійний підхід та швидкий результат.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте можливість не лише уникнути неприємних комунікацій з податковими органами, а й загалом підвищити комфорт у веденні свого бізнесу. Вам не доведеться витрачати зайвий час на моніторинг податкового законодавства та тривогу щодо безпідставних санкцій. Експерти компанії “Приходько та партнери” візьмуть це на себе, а Ви матимете більше часу та можливостей, аби присвятити їх розвитку своєї справи. Про податково-правові аспекти подбаємо ми.

Розрахуйте вартість послуг
1 питання

У Вас заблоковані податкові накладні?

Так
Ні
2 питання

Ви отримали статус ризикового платника податків?

Так
Ні
3 питання

Хочете оскаржити податкове повідомлення-рішення?

Так
Ні
4 питання

Вам потрібен супровід податкових перевірок?

Так
Ні
5 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу