Купівля готової компанії в Сінгапурі

"Досконалість виконання у будь-якому аспекті вашого питання - наше кредо!"

Сіренко Микола Сергійович

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС.

Зв'язатися зараз

Купівля готової компанії в Сінгапурі

Сингапур сьогодні продовжує бути однієї з найбільш привабливих країн для відкриття та ведення там бізнесу, зокрема нерезидентами.

Такою її робить ряд факторів:

  • стійке економічне середовище,
  • сприятливе нормативне регулювання підприємницької діяльності,
  • зручне стратегічне розташування у контексті міжнародної взаємодії тощо.

Розглянемо деякі аспекти більш детально.

По-перше, варто звернути увагу на те, що в Сингапурі одна з найбільш сприятливих для ведення бізнесу податкових систем.

Зокрема країна для підприємців пропонує низьку податкову ставку на прибуток (17 %), у порівнянні з тим же ЄС.

Щобільше, існує досить широкий ряд податкових стимулів, розроблений з метою залучення інвестування, сприяння швидкому розвитку окремих видів діяльності (наприклад, науково-дослідної діяльності).

По-друге, Сингапур посідає чільне місце серед країн, що підписали численні угоди про вільну торгівлю з країнами з усього світу.

Відтак для підприємців, основною метою яких є здійснення торгівлі чи надання послуг на закордонному ринку, процедури імпорту та експорту в даній країні стають простими та економічно вигідними.

Сингапур також відомий сучасною інфраструктурою у сфері транспорту та мережі   телекомунікації, широким спектром кваліфікованих спеціалістів, що вільно володіють англійською, та будуть рушійною силою для розвитку новоствореного бізнесу.

Нарешті, сам процес реєстрації та перереєстрації бізнесу в Сингапурі є відносно простим та не витратить багато сил та терпіння підприємця.

Крім того, наразі значної популярності набуває послуга онлайн-реєстрації нової компанії, що надає особі можливість без фізичної присутності реєструвати бізнес, а також виконувати інші реєстраційні та організаційні дії для отримання бажаного результату.

Тому, зважаючи на викладене вище, та дотримуючись принципу клієнтоорієнтованості, юристи АО “Приходько та Партнери” рекомендують клієнтам, зацікавленим у веденні бізнесу на території Сингапуру, купувати готову компанію там.

Для вашого розуміння розглянемо ключові етапи даної процедури.

  1. Юридичний аудит об’єкта (компанії) для розуміння фінансової репутації, наявності потенційних зобов’язань компанії залежно від її юридичного статусу та інших аспектів, що будуть важливими для клієнта (чи велася операційна діяльність, як довго перебуває на ринку та інші);
  2. Складання та підготовка належної документації, складовими якої є: договір купівлі-продажу корпоративних прав наявної компанії на продаж, установчі документи, а також якісний бізнес-план, в якому будуть відображені цілі, стратегія та бачення розвитку придбаної компанії;
  3. Відкриття корпоративного рахунку для придбаної компанії, що передбачає виконання ряду наступних дій: аналіз вимог та політики банку (платіжної системи) для безперешкодного відкриття рахунку для нерезидента, підготовка необхідних документів на вимогу банку, супровід по відкриттю відповідного розрахункового рахунку (за необхідності — так само підтвердження законності походження коштів для розміщення їх на рахунку).

Досить важливо для здійснення успішної та оперативної процедури купівлі готової компанії в Сингапурі звертатися до належного спеціаліста.

Відтак юристи АБ “Приходько та Партнери” пропонують клієнтам повний юридичний супровід по купівлі готової компанії на території Сингапуру, що включатиме як підготовку документів, їх правильне завірення відповідно до законодавства зазначеної країни, але й також взаємодію з банками, податковою та реєстраційним органом Сингапуру для здійснення усіх етапів переоформлення.

Висновки.

Купівля готової компанії у Сингапурі є гарним варіантом для тих, хто бажає чимшвидше вийти на міжнародний ринок та надавати товари чи послуги для країн не лише Європи, але й значної частини країн Азії.

Процедура переоформлення готової компанії на нерезидента стає простою із залученням кваліфікованого спеціаліста та може зекономити не лише сили, але й ваш дорогоцінний час.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Чи купували ви готову компанію в Сингапурі раніше?

Так
Ні

2 питання

Чи потрібна вам допомога у відкритті корпоративного рахунку для компанії в Сингапурі?

Так
Ні

3 питання

Чи бажаєте ви отримати консультацію по процедурі реєстрації/перереєстрації компанії в Сингапурі?

Так
Ні

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація