«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Міжнародний кримінальний адвокат

Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Якщо Вас або Ваших близьких звинувачують у вчинені кримінального правопорушення, дуже важливо обрати професійного адвоката. Особливо, якщо Ви знаходитесь за межами України. Міжнародний адвокат PRIKHODKO & PARTNERS спеціалізується на веденні міжнародних судових процесів, в тому числі, кримінальних справ. Юридичні послуги в галузі міжнародного права і процесу дозволяють захистити права кожної людини.

Послуги міжнародного кримінального адвоката

З усіх видів правової допомоги саме супровід кримінальних справ займає особливе місце. Це пов’язано з тим, що звинувачення у вчиненні злочину може зруйнувати не тільки професійну репутацію людини, а й суттєво нашкодити її соціальному та емоційному статусу.

Послуги кримінального міжнародного адвоката можуть знадобитися не тільки вбивцям та завзятим шахраям. З участю в кримінальній справі може зіштовхнутися будь-яка людина. Для доведення невинуватості Вам треба буде дуже постаратися. На жаль, такими являються реалії нашого життя. Ніхто не забезпечений гарантіями і не застрахований від звинувачення у вчиненні кримінального злочину. Саме тому дуже актуальною являється допомога міжнародного кримінального адвоката.  Фахівці PRIKHODKO & PARTNERS мають необхідний практичний досвід для захисту Ваших прав.

 
Кримінальний процес – достатньо тонка справа, яка не любить поспіху. Треба розібратися у ситуації та розробити правильну стратегію дій. Характер справ у кримінальному провадженні може бути різноманітним:

  • Корупційні злочини.
  • Господарська діяльність.
  • Економічна діяльність.
  • Службова діяльність.
  • Злочини проти здоров’я і життя людини.

Найчастіше це справи, пов’язані з економікою, господарською діяльністю, корупційними діями. В будь-якому випадку, міжнародний кримінальний адвокат PRIKHODKO & PARTNERS допоможе Вам знайти правильне рішення. Надання якісних юридичних послуг дозволить захистити Ваші інтереси ще на етапі досудового розслідування.

Міжнародний адвокат PRIKHODKO & PARTNERS

Чому саме ми? Міжнародний кримінальний адвокат PRIKHODKO & PARTNERS допоможе Вам  відстояти свої права за межами України і вирішити наявні суперечки, які викликані співпрацею з партнерами з інших країн. Ми маємо необхідний досвід співпраці з міжнародними організаціями. За потреби наші фахівці зможуть підготувати та надати всі необхідні документи для подання в міжнародний суд.

Також Вам можуть знадобитися наші послуги для укладення угод та контрактів, розв’язання міжнародних спорів. Дуже важливо розуміти: неправильно укладені угоди можуть нести в собі серйозні фінансові ризики.

 
Ми – команда справжніх професіоналів. Якщо Вам потрібна допомога юристів у вирішенні цивільних, податкових, кримінальних, міжнародних справ, ми будемо раді Вам допомогти. Надаємо консультації онлайн та офлайн. Наші фахівці на зв’язку 24/7.

Ми зробимо все, щоб Ви отримали бажаний результат.

Чекаємо на консультації! Для розрахунку ціни послуг міжнародного кримінального адвоката, заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам необхідна допомога міжнародного кримінального адвоката?

Так
Ні

2 питання

На Вас відкрите кримінальне провадження?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація