Юридичний супровід ТОВ

«Креативні правові рішення для творчих людей. Ви створюєте, ми захищаємо.»

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

Юридичний супровід ТОВ

Товариство з обмеженою відповідальністю – це одна з найбільш поширених організаційно-правових форм, у яких функціонує бізнес в Україні. Коли ви реєструєте компанію в такому форматі, важливо правильно продумати її діяльність в усіх значимих аспектах. Конструктивним рішенням буде розділити її на операційно-фінансову та юридичну частини. Якщо першою з них може займатися керівництво компанії, то другу варто довірити фаховим юристам, аби вона не відволікала від безпосередніх завдань, над якими має працювати компанія в контексті свого функціонування та масштабування.

Чим може бути корисною наша команда?

Коли ми говоримо про юридичний супровід товариства з обмеженою відповідальністю, мається на увазі широкий перелік послуг. Наприклад, це може бути комплексний супровід «під ключ». У такому випадку команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» бере на себе усю юридичну сторону питання у функціонуванні вашої компанії. Це стосується взаємодій з державними органами, документальних аспектів співпраць з контрагентами, договірних взаємин та зобов’язань у роботі зі споживачами. Таким чином, юрист у співпраці з ТОВ може допомогти в багатьох актуальних та потрібних напрямках.

 
Разом з тим, варто згадати і таке питання як взаємодія з контрагентами. На сьогодні ніхто не застрахований від того, що потенційні партнери можуть виявитися недобросовісними. Тому треба розуміти, як діяти в такій ситуації. Коли лише зав’язуються ділові взаємини, кожна сторона намагається скласти гарне враження та показати себе з позитивного боку, однак на практиці це далеко не завжди відповідає дійсності. Тож, аби не ставати заручниками ділових відносин з непорядними контрагентами, варто заручитися послугою юридичного супроводу бізнесу.

Звісно, ви далеко не завжди можете спрогнозувати те, як поводитиметься партнер в процесі розвитку ділової співпраці. Але правильно складені документи, якими закріплені взаємні права та обов’язки, стають запорукою вашого захисту. Цей запит може бути ефективним як на етапі позасудового вирішення спорів за умови правильно вибудуваної стратегії медіації, так і в суді. Головне – довірити займатися цим питанням команді фахівців, які дійсно мають гарний досвід.

Отримання ліцензій

Чимало видів підприємницької діяльності передбачають отримання ліцензії. Інакше таке підприємництво буде незаконним та призведе до величезних штрафів. Приміром, коли йдеться про зберігання, а також оптовий та роздрібний продаж пального, штраф за таку діяльність без ліцензії сягатиме сотень тисяч гривень. Коли ж ми говоримо про вибудовування роботи в законному руслі та оформлення відповідної дозвільної документації, це буде багатократно дешевше та обійдеться у кілька тисяч. До того ж, переважна більшість ліцензій оформлюється на досить тривалий час (кілька років). Тож вам не потрібно буде часто поновлювати ліцензійну документацію.

Представництво в суді

Чим краще вибудувана стратегія юридичного супроводу ТОВ, тим більша ймовірність того, що вдасться обійтися без численних судів у відстоюванні інтересів своєї компанії. Однак періодично вступають в силу непередбачувані фактори, які стають причиною того, що доводиться звертатися саме до суду. Прикладом може бути ситуація, коли представники ДПС блокують податкові накладні. Не менш поширеними є випадки, коли потрібно вимагати від контрагентів виконання своїх обов’язків у судовому порядку. Або ж – на вас подають в суд споживачі, а ви прагнете відстояти свою правду щодо того, що продали якісний товар або надали висококласну послугу. В такому випадку варто користуватися послугами юристів, які добре знаються на ефективних стратегіях судового захисту своїх клієнтів. Саме такі експерти є в нашому адвокатському бюро.

 

Зручний для Вас формат консультацій

Якщо казати про будь-яку взаємодію з фахівцями з права, вона починається з консультаційного етапу. Ми надаємо консультації в тому форматі, який є зручним для наших клієнтів. Це може бути як очно, так і дистанційно. Приміром, клієнтські компанії, обираючи послугу юридичного супроводу ТОВ, часто взаємодіють з нами по відеозв’язку або телефону. Це звільняє від потреби постійно їздити до нашого офісу, коли необхідно вирішити якесь питання.

Переваги юридичного супроводу компанії

 

Комплекс правових послуг в одному місці

 

 

Впевненість в якості юридичної допомоги та професіоналізмі 

 

 

Гнучкі ціни

 

 

Постійний зв’язок і підтримка

 

 

Супровід як маленьких, так і великих компаній

 

 

Надійність і впевненість в злагодженій роботі підприємства

 

Отож, підводячи риску, варто зазначити те, що юридичний супровід товариства з обмеженою відповідальністю у великій мірі дає можливість спростити операційну діяльність бізнесу, адже керівництво компанії може зосередитися саме на ній та розуміти, що правова сторона функціонування ТОВ делегована в надійні руки.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ваша діяльність пов'язана з зовнішньоекономічною діяльністю?

Так
Ні

2 питання

Ваш оборот складає більше 5 000 000 грн на рік?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація