Відкриття брокерського рахунку в Exante

"Мы ценим наших клиентов и осознаем, что время – самый ценный ресурс, который мы помогаем им сохранить."

Мірошниченко Тарас Васильович

Керівник практики міжнародного корпоративного права та фінтех

E-mail
miroshnychenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-36

Спеціаліст практики міжнародного корпоративного права, фінтеху та правового супроводу бізнесу в країнах ЄС та Азії.

Зв'язатися зараз

Відкриття брокерського рахунку в Exante

Після введення військового стану в Україні ще більше актуалізувалося питання щодо збереження та диверсифікації активів. Одним із самих  ефективних  способів щодо вкладання коштів у традиційні фінансові інструменти є торгівля цінними паперами.

В даному контексті хотілося б зазначити, що цінні папери (акції, облігації, бонди) мають низьку волатильність. Волатильність – це коливання курсу такого цінного паперу.

Якщо у Вас є фінансовий портфель від 100,000 доларів, то ми пропонуємо чудову послугу, яка дозволить Вам диверсифікувати Ваші активи найліпшим чином та на цьому стабільно заробляти.

З цією метою пропонуємо Вам відкриття брокерського рахунку на відомій європейській платформі Exante.

Що таке Exante?

EXANTE це Інноваційна Інвестиційна Платформа для Глобальних Інвесторів.

EXANTE це провідна міжнародна інвестиційна компанія, що надає прямий доступ до ринків та широкий спектр послуг з позабіржевої торгівлі на понад 50 ринках для приватних, корпоративних та інституціональних інвесторів по всьому світу. Їх місія – забезпечити клієнтам ефективний доступ до фінансових ринків та забезпечити їхній успіх у світі інвестицій.

Що таке брокерський рахунок та які можливості він дає

Відкриваючи брокерськиий рахунок в EXANTE, Ви одержуєте ряд переваг таких як багато інноваційних продуктів та послуг, що відповідають потребам сучасних інвесторів:

 • Багатофункціональна торгова платформа: Клієнти мають доступ до передової торгової платформи з величезним спектром інструментів і можливостями аналізу.
 • Ви одержуєте прямий доступ до ринків: EXANTE надає прямий доступ до понад 600 000 фінансових інструментів на понад 50 ринках по всьому світу.
 • Активи з фіксованим доходом: клієнти платформи можуть здійснювати інвестиції в активи з фіксованим доходом з високим рівнем надійності. Брокер Exante порадить щодо котирувань опціонів, деривативів та ф’ючерсів та здійснює інвестиційне консультування.
 • Інституціональні рішення: EXANTE пропонує широкий спектр інституціональних рішень, включаючи White Label, FIX API, HTTP API та фонди Bitcoin та Altcoin.
 • Програмні та технологічні рішення: Наші інноваційні програмні та технологічні рішення допомагають нашим клієнтам забезпечити ефективне управління ризиками та оптимізувати їхні інвестиційні стратегії.

Процедура відкриття брокерського рахунку в Exante

Процедура відкриття брокерського рахунку має декілька етапів:

 • Реєстрація особистого кабінету на платформі;
 • Надання документів КУС АМL для перевірки:
 • Після акцептації compliance відкриття самого рахунку та надання доступу для користування кабінетом клієнту.

Як ми допомагаємо у відкритті рахунку?

Ми повністю супроводжуємо процедуру реєстрації та відкриття особистого кабінету на платформі. Ви лише надаєте всі необхідні документи з Вашого боку, та після отримання позитивного рішення комплайєнс передаємо Вам так звані credentials (логін та пароль) для користування кабінетом з усіма доступами до найпоширеніших фінансових інструментів та відкриваєте для себе світ цінних паперів, що звісно допоможе Вам процвітати ще більше та насолоджуватись процесом, адже це не тільки корисно, а й цікаво.

Переваги EXANTE

У світі швидких змін та великої конкуренції, EXANTE відзначається своєю передовою технологічною інфраструктурою та високим рівнем обслуговування клієнтів, включаючи:

 • Швидкий доступ до ринків: 1100 серверів по всьому світу забезпечують миттєвий доступ до ринків у реальному часі.
 • Стабільність і надійність: Наша торговельна платформа працює на власній ІТ інфраструктурі, що забезпечує високу стабільність та продуктивність.
 • Сегреговані рахунки клієнтів: Ми зберігаємо активи клієнтів на сегрегованих рахунках в провідних світових банках згідно з вимогами MiFID II.

EXANTE – це наш надійний партнер на шляху до успішних інвестицій.

Оберіть юридичну компанію «Приходько та Партнери» и ми допоможемо Вам отримати доступ до найновіших інвестиційних можливостей та передових технологій торгівлі.

Мірошниченко Тарас Васильович
Керівник практики міжнародного корпоративного права та фінтех
E-mail
miroshnychenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-36

Спеціаліст практики міжнародного корпоративного права, фінтеху та правового супроводу бізнесу в країнах ЄС та Азії.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація