"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

СТВОРЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОНДУ ТА УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ

Інвестиційний фонд є юридичною особою, яка допомагає здійснювати колективні інвестиції. Таким чином, декілька інвесторів-однодумців роблять свої внески, котрі використовуються для колективного інвестування в акції та облігації. Якщо казати про найбільш сприятливі умови для інвестування, то їх дає європейський ринок, де потенціал зростання та масштабування інвестиційних фондів є достатньо відчутним.

Щодо поширених типів інвестиційних фондів у Європі, то особливо варто відзначити такий формат як UCITS. Такі фонди займаються інвестуванням у цінні папери. І саме вони складають 75%  від усіх інвестиційних фондів у Європі.

Чим корисний юридичний супровід інвестиційної діяльності

Інвестиційна діяльність завжди була актуальним вибором, адже вона дає можливість отримувати прибуток від ваших активів. Однак далеко не всі люди, які хотіли б створити такий фонд, мають час на дослідження чинної нормативно-правової бази та, тим більш, подальше управління активами фонду. Тому доречно буде довірити таке питання фахівцям, які на ньому знаються та допоможуть максимально ефективно. Саме така команда експертів працює в адвокатському бюро «Приходько та партнери».

Кому може бути цікавим створення інвестиційного фонду

Такий фонд може зацікавити:

  • тих підприємців, які вирішили продати власний бізнес та разом з колегами міркують над шляхами примноження капіталу;
  • банки, які прагнуть вивести частину активів у власний інвестиційний фонд;
  • бізнес-групи, котрі мають потребу в упорядкуванні власних активів та веденні інвестиційної діяльності ефективно та злагоджено.

На сьогодні найбільш актуальним варіантом для здійснення інвестиційної діяльності є створення фоyду, який працюватиме на європейському ринку.

Які важливі вимоги варто враховувати

Коли ви з партнерами засновуєте інвестиційний фонд за кордоном, то важливо врахувати такі законодавчі вимоги до нього, як:

  • ліміти на інвестиції;
  • вимоги до капіталу;
  • розкриття інформації;
  • процедури, які забезпечать незалежний нагляд.

Наші фахівці знають, як допомогти у створенні такого фонду, який буде функціонувати у відповідності до законодавства країни, яку ви обрали.

Чому за такою послугою варто звернутися саме до нас?

Адвокатське бюро «Приходько та партнери» – це не просто юридична компанія. Наша ключова перевага полягає у комплексному баченні, в рамках якого реалізується юридичний супровід запитів клієнта. У нашій команді є не лише юристи, а й бухгалтери та маркетологи, які допомагають своїм баченням у послугах, котрі знаходяться на перетині правової та економічної сфер. Але і це – далеко не все, якщо говорити про фонди, діяльність яких локалізується за кордоном. Ми добре знайомі зі специфікою європейських ринків та здатні забезпечити не лише базовий юридичний супровід питання, а й детально зорієнтувати щодо специфіки іноземних ринків, перспектив та «підводних каменів».

Попри те, що цей сегмент діяльності є складним та відповідальним, ми завжди намагаємося доносити актуальну для вас інформацію зрозумілою мовою, трансформуючи складну юридичну термінологію в зрозумілі для клієнтів слова. Ми допоможемо:

  • заснувати фонд, обравши максимально ефективну організаційно-правову форму з урахуванням вашого запиту;
  • подбати про те, щоб установчі документи якісно відображали ті функції, котрі ви покладаєте на створюваний інвестиційний фонд;
  • здійснювати керівництво активами у відповідності до чинного правового поля обраної вами країни та озвучених вами запитів.

Для нашої компанії індивідуальний підхід до кожного клієнтського запиту – не просто гасло, а реальний, стабільний та вагомий принцип роботи.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Чи маєте Ви досвід у інвестиційній діяльності?

Так
Ні

2 питання

Чи займалися Ви інвестиційною діяльністю на території Європейського Союзу?

Так
Ні

3 питання

Чи маєте Ви серед своїх активів банківські установи?

Так
Ні

4 питання

Чи маєте Ви проблемні питання з розкриттям інформації про кінцевих бенефіціарних власників?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація