«Ми гарантуємо Вам якісний та професійний захист у кримінальному провадженні!»

Непом’яща Поліна Ігорівна
E-mail
nepomiascha@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-91

Адвокат спеціалізується на кримінальному праві та кримінальному процесі, а також вирішенні спорів у судовому порядку

Зв'язатися зараз

Обшук у квартирі – консультація та виклик адвоката під час обшуку квартири

Обшук – одна зі слідчих дій, яка якнайкраще демонструє процес зіткнення інтересів сторони захисту та обвинувачення. Це пов’язано з тим, що кожна зі сторін має власну тактику та стратегію. Дуже важливо долучити адвокатів з самого початку слідчих дій, тобто, на етапі проведення обшуку. Консультація та виклик адвоката під час обшуку квартири – послуги, які надають фахівці нашої юридичної компанії Приходько та Партнери.

 

Вимоги до проведення правомірного обшуку

Чинним Кримінально-процесуальним кодексом встановлені чіткі вимоги, які стосуються ухвали судді про проведення обшуку. Ця ухвала має в обов’язковому порядку містити наступні елементи:

  • Зазначення статті Кримінального кодексу України.
  • Номер кримінального провадження.
  • Дата винесення ухвали та строк її дії та ін.

Якщо відсутній хоча б якийсь елемент або інформація в ухвалі  недостовірна, це підстава для визнання проведеного обшуку незаконним.

Перед тим, як розпочати обшук, слідчий має обов’язково зачитати судове рішення, яке являється підставою для проведення слідчих дій. Якщо під час обшуку слідчий приймає рішення щодо вилучення предмета, який він знайшов, він це може зробити, однак, протягом 24 годин слідчий має обов’язково звернутися до суду з відповідним клопотанням.

При відсутності судового рішення обшук проводитись не може. Виключення – ситуації, коли обшук може завадити, наприклад, знищенню речових доказів.

Важливе питання – застосування технічних засобів фіксування. Відео- та аудіо фіксування являється обов’язковим під час обшуку, як з боку слідчих органів, так і зі сторони підозрюваного та адвоката.

Обшук передбачає певний порядок. Слідчий зобов’язаний ознайомити підозрюваного з документом під назвою «Порядок проведення обшуку». Це процесуальні дії, які не можуть бути хаотичними. Тобто, обшук має бути спланованим – кімната за кімнатою.

 

Якщо під час слідчих дій в квартирі присутні діти, то про це варто відразу попередити слідчих та запитати, чи можна створити умови, за яких дитина не буде бачити слідчих дій.

Понятими являються сторонні люди, які не мають жодного відношення до правоохоронних органів та силових структур. Їхнє завдання – спостереження за процесом обшуку.

Дуже часто виникає питання: чи потрібно під час слідчих дій віддавати телефон? Вилучення технічних засобів можливо у випадках, коли це прописано в рішенні суду.

Під час обшуку слідчими може бути нанесена матеріальна шкода підозрюваному. Держава має ці збитки відшкодувати. Однак, в Україні на сьогодні отримати таке відшкодування достатньо проблематично. Треба зафіксувати факти нанесення цієї матеріальної шкоди та написати відповідну заяву. Це достатньо складне завдання.

Функціонал адвокатів під час обшуку

Дуже важливо долучити адвокатів Приходько та Партнери до всіх слідчих дій, в тому числі, до обшуку. Ми надаємо весь спектр послуг, серед яких:

  • Перевірка наявних юридичних підстав для проведення обшуку.
  • Контроль за діями слідчого або прокурора під час проведення обшуку.
  • Представництво інтересів клієнта в суді.

Наші висококваліфіковані фахівці зможуть захистити Ваші інтереси. Запорука нашого успіху – індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми розробимо максимально ефективну стратегію, яка дозволить отримати бажаний результат.
У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості консультації та виклику адвоката під час обшуку квартири заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас цікавить консультація адвоката під час обшуку квартири?

Так
Ні

2 питання

Вас цікавить процедура проведення обшуку квартири?

Так
Ні

3 питання

Вас цікавить виклик адвоката під час обшуку квартири?

Так
Ні
E-mail
nepomiascha@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-91

Адвокат спеціалізується на кримінальному праві та кримінальному процесі, а також вирішенні спорів у судовому порядку

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація