«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз

Списання боргів фізичної особи в Україні

Беручи кредит, в більшості, люди думають, що встигнуть погасити його вчасно, без негативних наслідків для себе. Проте не враховується те, що за час погашення кредиту, трапитись може все що завгодно, тим паче те, що може вплинути на виконання зобов’язань. Особливо коли йдеться про довгостроковий термін.

 

У випадку ж поразки у своїх планах, настає знервованість щодо нестачі коштів, додаткові позичання у друзів, знайомих або навіть звернення до мікрофінансових організацій, що є не самим приємним, бо це додатковий кредит для погашення попереднього. Звичайно такі дії не допоможуть у розв’язанні проблеми, а лише можуть посилити проблему. Усе це сприяє накопиченню заборгованості.

Однак перейматись не потрібно, тому що, є розв’язання даної проблеми.

Що собою являє списання боргу?

Списання боргу – це фактично «згода» банку на те, що б звільнити боржника від обов’язку повертати кредитні кошти або виплачувати за нього накопичені відсотки. Це рішення дає позичальнику можливість уникнути процесу примусового стягнення боргу та додаткових негативних наслідків, пов’язаних із простроченням платежу, зокрема нарахування підвищених відсотків за час такого прострочення. Іншими словами, позичальник зможе уникнути неприємних процедур вимагання належних до сплати коштів, а також економічних втрат через збільшення суми боргу внаслідок нарахування додаткових відсотків. Таким чином, розрізняють часткове погашення кредитного зобов’язання та повне.

Отже, є два варіанти списання боргу банком:

  • Часткове – анулювання лише частини боргу (відсотків, пені), але основна сума має бути повернена.
  • Повне – прощення всієї заборгованості цілком.

Банк частіше йде на часткове списання, адже це дозволяє хоча б частково повернути наданий позичальнику капітал.

Важливо! Потрібно пам’ятати, що списання відсотків – це скоріш виняток із правил стягнення плати за користування кредитними ресурсами та є виключно бажання банку який має погодитись на це.

 

Чи є ситуації, де банки погоджуються на списання боргу?

Якщо у вас промайнула думка, що списання – це нереально. Не потрібно завчасно засмучуватись. Банк може піти на повне чи часткове списання кредиту, якщо фінансовий стан позичальника дуже скрутний і немає перспектив покращення. Адже стягнення невеликого боргу в такій ситуації потребуватиме значних затрат з боку банку. Тому за певних умов вигідніше списати борг, ніж витрачатися на його стягнення.

Отже, основні причини, з яких банк може піти на списання кредиту:

  • Важкі хвороби позичальника, що унеможливлюють подальшу трудову діяльність та позбавляють стабільного доходу.
  • Каліцтво чи інвалідність позичальника внаслідок нещасного випадку.
  • Різке погіршення фінансового стану через форс-мажорні обставини: стихійне лихо, бойові дії тощо.
  • Смерть члена сім’ї позичальника, чий дохід враховувався при оцінці кредитоспроможності. Це значно зменшує платоспроможність.
  • Відсутність у позичальника ліквідного майна чи активів, за рахунок продажу яких можна покрити борг.

Тобто у випадках, коли у позичальника об’єктивно немає реальної можливості виконати умови кредитного договору.

В таких складних життєвих ситуаціях, на допомогу вам завжди раді прийти юристи компанії «Приходько та партнери». Тут ви отримаєте професійну юридичну допомогу, захист ваших інтересів, консультацію з роз’ясненням усіх нюансів. Команда юристів-професіоналів – це ваше рішення в складні часи.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви маєте проблемний кредит?

Так
Ні

2 питання

Вас цікавить, як можна списати борги фізичної особи в Україні?

Так
Ні

3 питання

Ви шукаєте адвоката по списанню боргів фізичної особи в Україні?

Так
Ні

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація