Отримати довідку про несудимість

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Отримати довідку про несудимість

Необхідність оформлення довідки про несудимість, а іншими словами – Витягу з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості», виникає у багатьох ситуаціях. Довідка про несудимість органів МВС є документом, який може бути наданим за місцем вимоги у найрізноманітніших випадках.

Таку довідку можна отримати, вказавши мету її оформлення, а саме:

 • для усиновлення;
 • встановлення опіки (піклування);
 • створення прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу;
 • для оформлення візи для виїзду за кордон;
 • для надання до установ іноземних держав;
 • під час оформлення на роботу;
 • для оформлення дозволу на придбання, зберігання та носіння зброї, оформлення ліцензії на здійснення господарської діяльності з виробництва вибухових матеріалів промислового призначення;
 • для оформлення ліцензії на здійснення господарської діяльності з розроблення, виробництва, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізації відпуску) ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів;
 • під час оформлення участі у процедурі публічної закупівлі / спрощеної публічної закупівлі;
 • для оформлення набуття громадянства;
 • для подання до територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
 • для пред’явлення за місцем вимоги.

Саме останній пункт вважається найпопулярніший серед цілей оформлення довідки про несудимість.

 

Звертаючись із запитом на оформлення довідки про несудимість до адвокатської компанії «Приходько та партнери», ви гарантовано можете її отримати, навіть, перебуваючи в іншому місті або ж за кордоном. Ми працюємо не лише очно, а й дистанційно. Тож розповімо більш детально про цю послугу.

Скільки часу йде на виготовлення довідки?

Коли за виготовленням довідки про несудимість ви звертаєтеся до юристів, які спеціалізуються на таких питаннях, це значно полегшує життя. Якщо людина намагається вирішити такі питання самотужки, вона стикається з тим, що така діяльність займає дуже багато часу. Водночас – звернення до юристів цей час звільняє. Якщо йдеться про професійних адвокатів, то вони мають значно більше повноважень у взаємодії з державними органами. Тож, завдяки посередництву фахівців своєї справи, ви отримаєте довідку значно швидше, ніж робили б це самотужки.

Юридична компанія «Приходько та партнери» має добре налагоджений алгоритм дій, який допомагає оформити довідку про несудимість швидко та без зайвих ускладнень. Коли клієнт звертається до тих, хто знає, як оперативно взаємодіяти з МВС, довідка про несудимість виготовляється без проблем. На саме виготовлення йде 10 робочих днів, а ще 5 днів потрібно для того, аби зробити апостиль ( у випадку пред’явлення такої довідки за межами України).

Апостилювання документів – це проставлення спеціального штампу, розмірами 10 на 10 см, де розміщується інформація, необхідна для їх легалізації в певній державі світу. Завірений апостилем документ діє в усіх країнах, котрі ратифікували Гаазьку конвенцію.

Якщо вас цікавить довідка про несудимість з мокрою печаткою, де отримати такий документ, знаємо ми. Наші юристи регулярно взаємодіють з органами МВС та знають, як в законному руслі спростити процедуру, щоб не чекати на довідку довгий період. Коли клієнт поспішає та не має багато вільного часу для очікування, замовити довідку про несудимість МВС він прагне там, де це можна зробити максимально швидко та комфортно для себе. Про це свідчать численні запити у пошуковій системі про те, «як замовити справку про несудимість».

Чому ця процедура така актуальна?

Здебільшого довідку потребують тоді, коли є потреба в отриманні громадянства іншої країни. Цілком логічно, що такий документ є одним з ключових, адже він свідчить про те, що людина прагне просто переїхати жити в інше місце з добрими намірами, а не приховати якусь злочинну діяльність. Тож така довідка слугує свідченням про порядність та відсутність проблем з законом.

Якщо ви хочете отримати довідку про несудимість онлайн, це дійсно реально зробити без вашої присутності, якщо звернутися до адвокатського бюро «Приходько та партнери». Надаючи цю послугу регулярно, ми робимо все швидко та зручно для вас. Тож скористатися нашими послугами – це спростити собі життя.

 

Чим ще ми можемо бути корисними?

Як вже зазначалося, довідкою про несудимість часто цікавляться в рамках запитів, пов’язаних з міграційним правом. Але ця галузь є досить широкою, як і спектр потреб, які можуть виникнути в клієнтів. Тож ми радо проконсультуємо вас з питань оформлення візи, апостилювання документів, оформлення довіреності за кордоном, вирішення нагальних питань у дистанційному форматі.

На сьогодні, коли мільйони наших співвітчизників виїхали за кордон, а ще значна кількість регулярно змушена покидати часто обстрілювані населені пункти, актуальність галузі міграційного права росте. Тому ми надаємо консультації щодо виїзду, адаптації на новому місці, отримання посвідки на проживання та інших питань.

Окрім консультування та супроводу при взаємодії з державними органами, ми пропонуємо й інші послуги. Наприклад, це представництво у суді. Іноді в клієнтів виникає потреба і в цьому. Тож якщо вас цікавить не лише довідка про несудимість, а й інші питання юридичного характеру, ви потрапили за адресою. Фахівці адвокатського бюро «Приходько та партнери» допоможуть своїми знаннями та досвідом.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви хочете замовити довідку про несудимість?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібен апостиль на довідці про несудимість?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь на території України?

Так
Ні
Петрик Тетяна Олександрівна
Керівник практики міграційного права
E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація