Реструктуризація боргу за кредитним договором

«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Спеціаліст з банкрутства фізичних та юридичних осіб. Надає юридичний супровід у процедурах банкрутства фізичних осіб, ФОП, юридичних осіб, а також закритті виконавчих проваджень, укладенні реструктуризації і мирових угод з фінансовими установами.

Зв'язатися зараз

Реструктуризація боргу за кредитним договором

Реструктуризація боргу – це зміна умов кредитного обслуговування. Мова йде про перегляд ставки по відсотках, термінів повернення кредиту та загальної суми боргу. Банківські установи найчастіше пропонують провести реструктуризацію боргу у випадках, коли прострочення кредитних зобов’язань клієнтом складає понад 6 місяців. Позичальники, у яких немає можливості виплачувати кредити, потрапляють у так званий «чорний список» всієї банківської системи країни. Однак, звичайно, банки зацікавленні в поверненні кредитних коштів і отриманні свого відсотку навіть на інших умовах.

 

Які інструменти використовує банк для реструктуризації боргу?

Реструктуризація боргу за кредитним договором – це допомога банківської структури своєму позичальнику у виконанні кредитних зобов’язань. Яким чином? Якщо позичальник з вагомих причин не може виплатити борг, краще звернутися до представників банку і обговорити умови його реструктуризації. Кредитний договір переглядається щодо можливості реструктуризації боргу. Серед іншого, банк може запропонувати відстрочку на певний час кредитних платежів.

Варіації реструктуризації боргу підбираються в кожній конкретній ситуації. Перераховані нижче засоби реструктуризації найбільш популярні серед банків. Без сумнівів, більшість із них віддають перевагу досудовому розв’язанню проблеми заборгованості.

Якщо боржник подає заяву до суду про свою неплатоспроможність, додатково має надаватися проєкт, який підтверджує можливість відновлення платоспроможності в майбутньому. На цьому етапі краще заручитися підтримкою професійних юристів, які допоможуть проаналізувати актуальний фінансовий стан та підготують план для досягнення бажаного результату. План повернення боргу має пройти схвалення та затвердження.

 

Повне анулювання реструктуризованої заборгованості можливе стосовно осіб, які належать до наступних категорій: ветерани війни, інваліди І групи, соціально незахищені категорії громадян та ін.

Серед стандартних схем реструктуризації:

  • Збільшення терміну кредитування

Термін кредитування може бути збільшено на строк, який не перевищує максимум, передбачений визначеною програмою кредитування. Розглянемо це на прикладі. Максимальний термін кредитування на придбання автомобіля становить 7 років, а кредитні зобов’язання позичальника укладені на 5 років. Відповідно, у позичальника є ще 2 роки для повернення кредиту. Таким чином, щомісячні платежі будуть зменшені.

  • Кредитні канікули або відстрочка виплат по тілу кредиту

Кожен банк може запропонувати свій варіант цієї програми. Наприклад, відстрочка терміном до 6-ти місяців (найчастіше – не більше 3-х).  Як правило, більш тривалий термін не застосовується. Хоча можуть бути і виключення з цього правила. Наприклад, клієнту потрібен час для продажу свого майна або отримання доходів, які дозволять виконати кредитні зобов’язання повною мірою.

 

Для боржника плюси очевидні – він зможе виплатити кредит поступово, а у банківської структури не виникне додаткової простроченої заборгованості, на яку, як правило, створюється резерв. Відсотки за кредитами, при цьому, сплачуються щомісяця.

Може використовуватися і перехід на інший графік погашення – ануїтет чи комбіновану програму. Все залежить виключно від банківських структур.

Більшість співробітників банківських структур сходяться на тому, що найбільш популярний спосіб реструктуризації кредиту – збільшення строку його виплати.

Таким чином, єдиного правила реструктуризації не існує. Це суто індивідуальна робота, яка залежить від ситуації, в якій опинився боржник. Дуже важливо, при цьому, правильно оцінити свої сили, можливі ризики та перспективи.

Дуже часто банківські структури не готові піти на зустріч клієнту та розпочати процес реструктуризації боргу. В такому випадку єдиним правильним рішенням стане звернення до фахівців – професійних юристів.

 

Співробітники «PRIKHODKO & PARTNERS» допоможуть Вам відстрочити платежі, уникнути штрафних санкцій, списати борг та ін. Кожен випадок розглядається окремо.

Записуйтесь на консультацію до кращих спеціалістів Києва по реструктуризації боргів за кредитними договорами.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Сума боргу перевищує 200 000 грн?

Так
Ні

2 питання

У Вас є проссрочка більше 2-ох місяців по кредиту?

Так
Ні

3 питання

Ви працевлаштовані офіційно?

Так
Ні

4 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

Спеціаліст з банкрутства фізичних та юридичних осіб. Надає юридичний супровід у процедурах банкрутства фізичних осіб, ФОП, юридичних осіб, а також закритті виконавчих проваджень, укладенні реструктуризації і мирових угод з фінансовими установами.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація