"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Посвідка на постійне проживання

Питання міграційного права – одна з ключових царин в рамках спеціалізації юристів адвокатського бюро «Приходько та партнери». Тож, звертаючись до нас з запитами подібного характеру, ви точно можете розраховувати те, що отримаєте кваліфіковану допомогу та послугу, орієнтовану на результат. Поговоримо більш детально про оформлення посвідки на проживання в Україні. Тим більш – наша юридична компанія має у цій справі величезний досвід, котрий вимірюється понад сотнею вдало отриманих посвідок на проживання. Їх наші клієнти змогли без проблем оформити саме завдяки грамотно продуманій стратегії юридичного супроводу з боку фахівців адвокатського бюро «Приходько та партнери». Пропонуємо більш детально познайомитися з цією темою.

Чому посвідка на постійне проживання є такою затребуваною?

Іноземці можуть перебувати в Україні на різних підставах. Коли йдеться саме про посвідку на постійне проживання, це стає оптимальним рішенням для тих, хто:

 • орієнтований на те, аби тривалий час бути в Україні;
 • прагне широкого спектру прав та можливостей, які дають можливість не лише проживати на території нашої держави, а й працювати та повноцінно реалізувати себе.

 

Якщо казати про спектр преференцій, котрі дає така посвідка, то вони є наступними:

 • можливість вільного проживання на території України необмежену кількість часу;
 • відсутність обмежень, котрі стосувалися би в’їзду та виїзду з України;
 • можливість жити тут постійно, проте водночас – не відмовлятися від громадянства своєї Батьківщини (приміром, це актуально для тих, хто в Україні одружився або вийшов заміж, однак не бажає припиняти політико-правовий зв’язок з державою свого походження);
 • безстроковий час дії посвідки, завдяки якому вам не потрібно регулярно продовжувати її;
 • можливість потім достатньо просто і швидко отримати громадянство України, якщо ви відчуватимете, що справді опинилися у своїй країні та прагнете бути з нею в більш тісному правовому зв’язку;
 • змога користуватися майже всіма тими правами, котрі мають громадяни.

Таким чином, посвідка на ПМП є гарним вибором у дуже багатьох ситуаціях.

Чим посвідка на тимчасове проживання відрізняється від посвідки на постійне проживання?

Коли йдеться про посвідку, яка дає право на тимчасове проживання, то вона видається на рік, після чого вимагає постійного, щорічного продовження. А посвідка на ПМП, як вже зазначалося, є безстроковою. Вона вимагає лише заміни фото у 25 та 45 років.

Що таке квота на імміграцію?

Говорячи про посвідку на постійне проживання, важливо згадати про квоту на імміграцію. Якщо казати простими словами, то це кількість осіб на рік, яким Україна готова забезпечити оформлення посвідки. Однак найбільш привабливі умови передбачені для тих людей, які не підпадають під дію квот. Серед них:

 • один з подружжя, котрий перебуває в шлюбі з громадянином України понад 2 роки;
 • батьки й діти осіб, котрі є громадянами України;
 • особи, які за підставою територіального походження мають право набути громадянство нашої держави;
 • особи, у чиїй імміграції Україна має державний інтерес;
 • другий з подружжя, котрий перебуває у шлюбі з українцем за кордоном, якщо подружжя вирішило спільно приїхати до України з метою постійного проживання.

Щодо квоти, то вона поширюється на різні категорії. Наприклад, це можуть бути діячі науки та культури, імміграція яких відповідає інтересам нашої держави. Також може йтися про кваліфікованих працівників, інвесторів, іноземних добровольців ЗСУ, котрі прослужили 3 та більше років. Цей перелік є неповним. Якщо вас цікавлять такі питання більш детально, команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» надає консультації та юридичний супровід у процесі оформлення посвідки на постійне проживання в Україні.

 

Чому варто скористатись юридичними послугами?

На сьогодні територіальні підрозділи ДМС є дуже перевантаженими, а фактор бюрократії в багатьох процедурах створює додаткові ускладнення. Тож, коли ви звертаєтеся за юридичною підтримкою, то даєте собі нагоду зекономити чимало часу та зусиль. Фахівці, які регулярно ведуть супровід подібних справ, знають, як в законному руслі прискорити їх та які юридичні механізми і алгоритми дій для того використати.

Щоб отримати допомогу або консультацію спеціаліста з міграційного права – заповніть форму на сайті і наш юрист з вами зв’яжеться.

 

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви маєте підстави для отримання посвідки на постійне проживання в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зверталися до Державної міграційної служби щодо оформлення посвідки на постійне проживання?

Так
Ні

3 питання

Ви оформляли дозвіл на імміграцію?

Так
Ні
Петрик Тетяна Олександрівна
Керівник практики міграційного права
E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація