"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Виконання рішень суду щодо нерухомого майна та земельних ділянок

Виконання рішень суду щодо нерухомого майна та земельних ділянок

В наш час, часто виникають суперечки щодо нерухомого майна, які вирішуються судовим шляхом. Ви подали до суду, відстояли свої права – отримали рішення суду, а далі не розумієте що робити – тоді Вам до нас.

Також, на практиці, трапляються випадки, коли органи державної влади відмовляються в прийнятті Вашого рішення до виконання, мотивуючи це тим – що не вірно прописана резулятивна частина, або ж потрібно брати роз’яснення судового рішення. В таких випадках звертайтеся до нашої компанії, ми надамо кваліфіковану юридичну допомогу у вирішенні Ваших питань у швидкі строки.

До вказаних рішень суду належать:

  • Накладення обтяження на нерухоме майно.
  • Накладення заборони на розпорядження та/або відчуження нерухомим майном.
  • Реєстрація іпотеки.
  • Поділ майна подружжям.
  • Скасування будь-яких реєстраційних дій та інші.


Виконання рішення суду – виконується шляхом внесення рішення до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Відповідно до частини 1 статті 2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (далі – державна реєстрація прав) – офіційне визнання і підтвердження державою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно; 

Порядком державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127 визначено, що державна реєстрація прав проводиться на підставі документів, необхідних для відповідної реєстрації, передбачених статтею 27 Закону та цим Порядком.

В свою чергу, відповідно до пункту 9 частини першої статті 27 Закону рішення суду, що набрало законної сили, щодо права власності та інших речових прав на нерухоме майно є підставою для державної реєстрації права власності та інших речових прав.

Отже, якщо Вам потрібно виконати рішення суду щодо нерухомого майна та земельних ділянок – звертайтеся до нашої компанії. Ми кваліфіковано вирішимо Ваше питання.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ваше рішення суду набуло чинності?

Так
Ні

2 питання

Ви раніше отримували відмову у виконанні рішення суду реєстратором?

Так
Ні

3 питання

Ви зверталися раніше за юридичною допомогою?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація