Оскарження рішення ЛКК

"Ми захистимо недоторканність Вашої честі, гідності, ділової репутації та інтелектуальної власності."

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70 +38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

Оскарження рішення ЛКК

В процесі встановлення інвалідності важливу роль відіграє лікарсько-консультативна комісія (ЛКК), яка приймає рішення про присвоєння особі статусу інваліда. Проте, не завжди ці рішення є обґрунтованими чи справедливими. Якщо ви зіткнулися з ситуацією, коли рішення ЛКК вас не задовольняє, важливо знати, що ви маєте право його оскаржити. Якщо ви хочете оскаржити рішення ЛКК, звертайтесь за правовою підтримкою до компанії «Приходько та партнери», юристи якої мають необхідний досвід та кваліфікацію для вирішення вашого питання.

Як оскаржити рішення ЛКК?

Приходько та партнери

Рішення лікарсько-консультативної комісії можливо оскаржити двома способами:

 1. Досудовий порядок оскарження
 2. Судовий порядок оскарження

Досудовий порядок оскарження рішення здійснюється шляхом написання письмової заяви до комісії, яка видавала рішення, або до центральної/обласної комісії. В заяві потрібно зазначити про здійснення повторного огляду та прийняття нового рішення ЛКК.

У випадку, якщо і дане рішення буде не влаштовувати, його потрібно оскаржувати у Центральний МСЕК Міністерства охорони здоров’я України. Особу направляють на повторне обстеження, після чого складається консультативний висновок, який є рекомендаційним для прийняття ЛКК і МСЕК.

Також якщо особа вважає, що її права порушуються під час проведення обстеження ЛКК, вона може звернутися на гарячу лінію МОЗ України : 0 (800) 60-20-19.

Замовити консультацію адвоката

Судовий порядок оскарження провадиться через адміністративний суд. Позовну заяву до суду про оскарження рішення ЛКК слід подати не пізніше шести місяців, з моменту як позивач дізнався або повинен був дізнатися про дане рішення.

Важливо! Відповідно до статті 193 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо законодавством передбачений варіант досудового врегулювання ситуації і особа скористалася цим правом, строк на подання позовної заяви складає три місяці, з моменту як позивач дізнався або повинен був дізнатися про дане рішення.

Рекомендації щодо оскарження рішення ЛКК

 • Попросіть офіційну копію рішення та протоколу засідання ЛКК, щоб мати повне розуміння підстав для їхнього рішення.
 • Дізнайтеся, які терміни встановлені для подачі апеляції.
 • Зберіть всі медичні документи, які підтверджують ваш стан здоров’я. Це можуть бути висновки інших лікарів, результати аналізів та обстежень.
 • Отримайте консультацію у незалежного лікаря, адже їх думка може бути важливим доказом в оскарженні рішення ЛКК.
 • Складіть заяву, в якій чітко викладіть свої аргументи. Включіть копії всіх релевантних документів та висновків медичних експертів.
 • Регулярно перевіряйте статус розгляду вашої справи.

Розрахувати вартість допомоги адвоката

Юридична допомога по оскарженню рішення ЛКК

Юридична компанія “Приходько та Партнери” може надати комплексну правову підтримку в процесі оскарження рішення лікарсько-консультативної комісії:

 1. Проконсультувати та оцінити вашу ситуацію для визначення перспектив оскарження рішення.
 2. Проаналізувати рішення ЛКК, медичну документацію та інші документи, щоб визначити правові підстави для оскарження.
 3. Скласти письмову заяву, яка містить всі необхідні аргументи та посилання на нормативно-правові акти, що підтверджують вашу позицію.
 4. Представляти ваші інтереси у вищих інстанціях, до яких подається оскарження.
 5. У разі необхідності, представляти ваші інтереси у суді, включаючи підготовку позовної заяви та інших процесуальних документів.
 6. Здійснювати повний юридичний супровід на всіх етапах оскарження, включаючи підготовку та подачу необхідних документів, участь у засіданнях та судових слуханнях.

Не зволікайте та звертайтесь до медичних юристів компанії «Приходько та партнери! Для попередньої консультації по оскарженню рішення ЛКК залишайте заявку нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви вже намагалися пройти ЛКК?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи області?

Так
Ні

3 питання

Послуга потрібна вам терміново?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70 +38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація