АДВОКАТ ПО ГОСПОДАРСЬКИХ СПОРАХ

"Ми захистимо недоторканність Вашої честі, гідності, ділової репутації та інтелектуальної власності."

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70 +38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

АДВОКАТ ПО ГОСПОДАРСЬКИХ СПОРАХ

Господарська діяльність є надважливою для підтримки економіки держави. Разом з тим, вона вимагає великої відповідальності та обачності в багатьох питаннях. Незалежно від того, наскільки порядно ведете бізнес ви самі, від недобросовісної поведінки партнерів ніхто не застрахований. Саме тому варто заручитися підтримкою хороших юристів, які у разі потреби допоможуть вирішити складні питання, захистивши ваші права та інтереси вашого бізнесу.

Чому про пошук юристів потрібно подбати завчасно

Коли людина реєструється як ФОП або колектив однодумців засновує юридичну особу, здебільшого серед ключових пріоритетів стоїть дотримання всіх важливих аспектів при реєстрації, а далі – ведення господарської діяльності, згідно зі своїм планом. Однак реальна практика ведення бізнесу часто потребує іншого підходу. Точніше – більш системного в контексті передбачення ризиків. Коли стається непорозуміння з контрагентом у господарських правовідносинах, підприємець починає шукати хорошого юриста. Збір рекомендацій та їх аналіз займає деякий час. А цей час може бути обмеженим у таких ситуаціях.

Розглянемо це на практичному прикладі – договорі поставки. У більшості випадків термін звернення з претензією до сторони обмежується 10 днями.

Гаяти час у такій ситуації не варто, слід заручитися допомогою кваліфікованого юриста, який посприяє тому, щоб ви могли ефективно відстояти свої права. Тому дуже добре, коли приватний підприємець або власник чи директор компанії заздалегідь має контакти спеціаліста, який допоможе вирішити складне питання відразу.

Чим ми можемо бути корисними

Фахівці з господарських спорів компанії «Приходько та партнери» надають широкий спектр допомоги. Ключовими напрямками є:

  • Консультування. Іноді у представників бізнесу виникає потреба оперативно отримати ту чи іншу інформацію, не обтяжуючи себе самостійним пошуком потрібних норм законодавства. Більш того, буває так, що в Мережі потрапляє на око недостовірна або неповна інформація, яка тільки збиває з пантелику та заплутує. Тому, аби не втрачати час, варто звернутися до фахівця, який не просто зорієнтує в актуальних правових нормах, а й адаптує їх конкретно під ваш кейс.
  • Аналіз договору чи іншого типу угоди. Інколи підприємці спочатку укладають договір та не аналізують його детально у зв’язку з браком часу, а потім, коли читають документ вдумливо, бачать у ньому підводні камені. Аби не траплялося подібної ситуації, варто завжди тримати поряд контакти свого адвоката з господарського права та звертатися за аналізом тексту договору, який викликає у вас бодай найменший сумнів.
  • Медіація задля ефективного врегулювання спору без участі суду. Звісно, у суді завжди можна відстояти свої права, коли правда на вашому боці. Однак важливо пам’ятати про те, що якісне досудове регулювання ситуації може звільнити вас від потреби судитися. Це зекономить час та нерви. Фахівці компанії «Приходько та партнери» знають, як ефективно посприяти вирішенню спору з мінімальним стресом.
  • Представництво інтересів у суді. Навіть найбільш фахова допомога на досудовому етапі не завжди може бути дієвою, якщо контрагент не зацікавлений в адекватному та порядному вирішенні ситуації. У такому випадку ми переконливо представимо ваші інтереси в суді та докладемо усіх своїх зусиль, аби справа була виграна.
  • Контроль виконання судових рішень. Ми знаємо, як ефективно взаємодіяти з Державним департаментом виконавчої служби, аби вам не доводилося довго чекати.
  • Підготовка претензій та відповідей. Такі документи у веденні господарської діяльності потрібні достатньо часто, тож ми знаємо, як скласти їх грамотно.
  • Отримання ліцензій, патентів, свідоцтв про реєстрацію авторського права. Фахівці адвокатського бюро «Приходько та партнери» добре розуміють, наскільки важливим для наших клієнтів є отримання дозволів на діяльність, яка вимагає ліцензування. А ще ми знаємо, наскільки значимими можуть бути своєчасні консультації та супровід запитів з авторського та патентного права, щоб захистити ваші освітні курси, унікальні рецептури чи технології.

До кожного клієнтського запиту ми виявляємо індивідуальний підхід та завжди працюємо на результат. Компетентний юридичний супровід господарської діяльності – це ваша можливість не відволікатися на правові питання та фокусуватися на бізнесі, знаючи, що ваші юристи завжди можуть допомогти.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

У Вас подано позов до судової інстанції?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібний комплексний супровід?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70 +38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація