«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз

Супровід процедури банкрутства фізичної особи

Якщо людина має великі борги перед банками чи фінансовими компаніями та не в змозі їх повернути, вона може звернутися до суду з проханням оголосити її банкрутом.

Банкрутство фізичної особи – це можливість для людини, яка опинилася у скрутній фінансовій ситуації, списати частину або всю заборгованість перед кредиторами.

Іншими словами, процедура банкрутства дає шанс почати “чистий” фінансовий старт тим, хто неспроможний розрахуватися за боргами. В Україні дана процедура регулюється відповідним законодавством.

 

Порядок подачі заяви про банкрутство

Для того, аби розпочати процедуру банкрутства фізичної особи в Україні, потрібно подати відповідну заяву до суду.

У заяві має бути зазначено особисті дані людини – її повні прізвище, ім’я та по батькові, дата і місце народження, адреса проживання.

Також у заяві необхідно викласти інформацію про фінансовий стан особи – чи є у неї у власності будь-яке майно, які саме борги існують, перед ким саме є заборгованість і з яких причин вона виникла.

Ці відомості допоможуть суду об’єктивно оцінити ситуацію та ухвалити рішення про оголошення людини банкрутом, якщо для цього будуть підстави згідно із законом.

Важливо! У заяві про банкрутство потрібно максимально повно та достовірно викласти інформацію про особу боржника та його фінансовий стан.

Рішення суду та призначення арбітражного керуючого

Після подання особою відповідної заяви до суду, останній розглядає дану справу та у разі підстав приймає рішення про визнання людини банкрутом. Наступною дією суду є призначення арбітражного керуючого. Надалі арбітражний керуючий здійснює всі необхідні процедури під час банкрутства фізичної особи від її імені.

Етапи процедури банкрутства фізичної особи

  • Спочатку намагаються провести реструктуризацію боргів. Арбітражний керуючий розробляє план реструктуризації – пропозиції щодо зміни графіку та умов погашення заборгованості перед кредиторами. Якщо кредитори погодяться з цим планом, можна уникнути банкрутства.
  • Якщо реструктуризація неможлива, починається етап ліквідації – продаж майна боржника для погашення боргів. Арбітражний керуючий виставляє майно на торги, розподіляє виручені кошти між кредиторами.
  • За результатами процедури, якщо не вдалося повністю погасити борги, суд може прийняти рішення про звільнення боржника від обов’язку сплатити частину або всі борги.

Основною метою є або реструктуризація, або списання боргів шляхом продажу майна та розподілу коштів.

 

Супровід процедури банкрутства

Процедура банкрутства фізичної особи в Україні – це довгий і складний процес, який вимагає чималих зусиль та знань від самого боржника. Адже треба правильно оформити всі документи, дотримуватися встановлених строків, представляти свої інтереси в суді та під час роботи арбітражного керуючого.

Більшості людей, які опинилися у скрутному фінансовому становищі, важко самотужки розібратися в усіх тонкощах цієї процедури. Тому на допомогу вам прийдуть професійні юристи, що спеціалізується на банкрутстві.

Такі юристи допоможуть правильно оформити та подати до суду всі необхідні документи, надасть підтримку під час судових засідань, консультуватиме на всіх етапах процедури банкрутства. Це значно підвищить шанси на успішне проходження процесу та списання боргів.

Переваги юридичного супроводу

Юридичний супровід процедури банкрутства фізичної особи має значні переваги:

  • Знижується ризик негативного рішення суду, адже юрист фахово готує всі документи та відстоює позицію.
  • Процес проходить швидше, оскільки юрист контролює дотримання всіх строків і процедур.
  • Зменшуються витрати на проходження процедури, адже не потрібно сплачувати штрафи чи повторно оформляти документи.
  • Підвищуються шанси на списання всіх або частини боргів завдяки якісному юридичному супроводу.

Якщо ви потребуєте кваліфікованої юридичної допомоги в питаннях банкрутства і все ще вагаєтесь щодо вибору компанії – неодмінно звертайтесь в «Приходько та партнери». Тут ви отримаєте відмінну правову допомогу яка задовольнить ваші потреби. Будемо раді допомогти!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вас цікавить юридичний супровід процедури банкрутства фізичної особи?

Так
Ні

2 питання

Ви шукаєте кваліфікованого фінансового юриста?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна допомога адвоката з питань банкрутства фізичної особи?

Так
Ні

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація