"Justitia omnibus - Справедливість для всіх!"

Рябчук Оксана Павлівна

Спеціалізується на сімейному праві та спадкових справах

Зв'язатися зараз

АДВОКАТ ПО РОЗПОДІЛУ МАЙНА

Потреба ділити майно часто виникає між колишнім подружжям після розлучення, між спадкоємцями і між колишніми партнерами по бізнесу. У таких випадках потрібно адвокат по розділу майна (Київ, до речі, в ТОПі запитів на юридичні послуги за даним напрямком).

Свою допомогу готові запропонувати адвокати і юристи юридичної компанії «Приходько та Партнери». Наша головна перевага для клієнтів – постійна практика і накопичення досвіду у вирішенні складних проблем. Якщо вам належить розділ майна – адвокат нашої компанії до ваших послуг!

Що входить в послуги адвоката по розділу майна?

До відома! Принциповий момент при розділі – наявність або відсутність домовленості між співвласниками. Залежно від цього адвокат по розділу майна вибирає алгоритм дій:

укладення угоди між співвласниками;

вирішення питання через суд.

Юрист ЮК «Приходько та Партнери» готовий супроводжувати клієнта в реалізації, як першого, так і другого шляху досягнення мети. Конкретно йдеться:

  • про розробку проекту договору про розподіл майна і супроводі його нотаріального посвідчення;
  • про підготовку позову до суду, зборі необхідних для розгляду матеріалів, участі в засіданнях і підтримки при виконанні судового рішення.

Яка вартість послуг адвоката по розділу майна?

Окрім наявності або відсутності згоди між співвласниками значення має режим власності до розділу. Цей фактор теж впливає на вартість послуг адвоката при розділі майна.

До відома! Особливість часткової власності полягає в чіткому визначенні розміру часток кожного співвласника, наприклад – партнерів по бізнесу. Кожен співвласник має право на виділення своєї частки в натурі або отримання від інших грошової компенсації. Загальна спільна власність пов’язана з невизначеністю часток співвласників, а значить – ускладненням процесу розділу. Приклад – майно подружжя, нажите за роки життя в шлюбі.

Адвокат з розлучень і розділу майна іноді стикається з досить складними завданнями. Особливо, якщо один з подружжя намагається переоформити або приховати майно, щоб уникнути розділу.

До відома:

  • За ст.372 ЦКУ, частки майна співвласників (подружжя) при спільній сумісній власності рівні.
  • Виняток – встановлення інших пропорцій за домовленістю або за законом.
  • Якщо співвласник бажає збільшити або зменшити свою частку, це можна зробити через суд.
  • При цьому суду необхідно представити аргументи, які мають істотне значення.

На практиці розділ майна, особливо – нерухомості, пов’язаний з багатьма нюансами. Наприклад, з підготовкою будівельно-технічної експертизи, для з’ясування можливостей відокремити частини кожного співвласника.

Коли Вас підтримує досвідчений адвокат, розділ майна пройде з максимальним урахуванням Ваших інтересів і з мінімальними витратами Ваших нервів!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи чи адвокати?

Так
Ні

2 питання

Ви перебуваєте у зареєстрованому шлюбі?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні

Спеціалізується на сімейному праві та спадкових справах

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація