"Ваш успіх - наша мета: звернувшись до нас, ви отримуєте індивідуальний підхід, що забезпечує швидке та ефективне вирішення ваших юридичних питань."

Григорʼєва Анастасія Дмитрівна
E-mail
hryhorieva@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-93

Юрист сімейного права. Спеціалізується на процедурі розлучень, постійного догляду та опікунства.

Зв'язатися зараз

Поділ іноземних активів при розлученні

Під час укладення офіційного шлюбу між громадянами, зазвичай ні в кого не виникає думок про його можливий розпад в майбутньому.

Однак, в нашому житті все можливе і ніхто не застрахований від того, що рано чи пізно, але доведеться розлучатися з чоловіком чи дружиною.

А тому найкращим варіантом при настанні такої кризової ситуації на практиці буде розуміння основних моментів поділу майна між колишнім подружжям. В чому і вбачається актуальність розгляду даної тематики.

У цій статті ми поговоримо про особливості поділу іноземних активів при розлученні.

Що слід знати під час здійснення поділу іноземних активів при розлученні?

Перш за все потрібно розуміти, що у таких випадках правове регулювання іноземних активів буде здійснюватися відповідно до норм міжнародного приватного права, міжнародних угод та конвенцій, які ратифікувала Україна.

Так, якщо між Україною і країною перебування, де знаходиться подружжя або в якій розташовується основна частина їхнього майна, укладений міжнародний договір про правову допомогу в сімейних чи цивільних справах, то поділ спільно набутого майна подружжя відбувається за цим договором.

Він також врегульовує питання щодо встановлення батьківства, укладення шлюбу, порядку його розірвання, усиновлення дітей тощо.

Наприклад, між Україною та Республікою Польща укладений міжнародно-правовий договір про правову допомогу та правові відносини у цивільних, кримінальних справах.

Саме він і буде регулювати майнові питання щодо поділу іноземних активів подружжя та визначати компетенцію судових органів влади з цих юридичних питань.

На сьогодні Україна має досить багато укладених міжнародних договорів про співпрацю, а саме з такими країнами: КНР, Литовською Республікою, Республікою Молдова, Республікою Грузія, Латвійською та Естонською Республіками та іншими.

Однак, якщо такий договір відсутній між Україною та країною перебування подружжя, то в питанні поділу спільно набутого майна (в тому числі й іноземних активів) буде застосовуватися положення національного Закону України “Про міжнародне приватне право”.

Чим може бути корисною допомога адвоката у таких справах?

  • детальний аналіз вашої ситуації та всього наявного майна подружжя для проведення його справедливого розподілу;
  • оцінка ризиків та шансів клієнта для досягнення бажаного результату;
  • побудова правової позиції розподілу наявного майна між подружжям (в тому числі й іноземних активів);
  • зібрання доказової бази з метою підтвердження фактів набуття майна у приватну власність особи;
  • повний юридичний супровід процедури поділу спільного майна подружжя.

Самостійне вирішення питань, повʼязаних із поділом іноземних активів при розлученні є проблематичною справою для досягнення бажаного результату на практиці, а тому потребує залучення кваліфікованих фахівців – адвокатського бюро “Приходько та партнери”.

Наша команда цілком розуміється на актуальній проблематиці в галузі сімейного права, адже ми постійно використовуємо українське законодавство у різних державних органах влади та знаємо всі його юридичні тонкощі. Не зволікайте та звертайтесь саме до нашої компанії!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви маєте нерухомість за кордоном?

Так
Ні

2 питання

Ви звертались до суду для поділу майна?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна консультація стосовно цього питання?

Так
Ні
E-mail
hryhorieva@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-93

Юрист сімейного права. Спеціалізується на процедурі розлучень, постійного догляду та опікунства.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація