«Креативні правові рішення для творчих людей. Ви створюєте, ми захищаємо.»

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

Юрист по трудових спорах

Юрист з трудових спорів в Києві

Проблеми з працевлаштуванням в нашій країні призводять до зловживань з боку роботодавців щодо персоналу. Однак працівники теж не завжди старанно і чесно виконують свої обов’язки. У судах досить часто розглядаються спори стосовно звільнення з формулюванням «втрата довіри» до працівника (по ст.41 КЗпП), деякі такі суперечки доходять до вищої судової інстанції.

Свої послуги, як по захисту інтересів працівників, так і для підприємців (роботодавців) готовий запропонувати юрист по трудових спорах ЮК «Приходько та Партнери». Якщо в справу своєчасно втручається юрист, трудові спори вдається закінчувати на прийнятних умовах. Таке втручання дозволяє уникнути матеріальних збитків та репутаційних втрат.

Чим трудовий юрист може бути корисний працівнику?

Спектр питань, з якими можна звертатися до фахівця з трудового права досить широкий. При цьому в даній сфері правовідносин значення має дотримання термінів. Тому, якщо виникла проблема, юридична консультація по трудових спорах потрібна відразу, а не через кілька місяців або років. Наприклад, на оскарження звільнення через суд працівникові законодавством відводиться всього один місяць від дати отримання наказу про звільнення / видачі трудової книжки.

До відома! Юрист з трудових справ нашої компанії включає компетенцію врегулювання, як індивідуальних, так і колективних трудових спорів. Однак на практиці в більшості випадків мова йде про індивідуальні суперечки, які стосуються:

  • неправомірного звільнення з ініціативи роботодавця, в тому числі – за скороченням штату, за невідповідність займаній посаді, в зв’язку з тривалою тимчасовою непрацездатністю і так далі;
  • стягнення зарплати і заборгованості, як по зарплаті, так і за іншими виплатами, покладеним працівнику (відрядження, відпускним, матеріальної допомоги і так далі);
  • встановлення факту перебування в трудових відносинах або їх припинення (при неукладення трудового договору);
  • виплати компенсації в зв’язку з заподіянням шкоди здоров’ю працівника, в тому числі – відшкодування моральної шкоди.

Послуги юриста по трудових спорах охоплюють такі напрямки роботи, як надання консультацій, розробка та аналіз документів, а також представництво інтересів клієнта в різних інстанціях і в суді. Зокрема, юрист з трудових відносин може супроводжувати працівника від моменту розгляду спору Комісією з трудових спорів на підприємстві і аж до виконавчого провадження. Іноді домогтися рішення на користь працівника – мало. Юрист по трудовому законодавству сприяє в безпосередньому виконанні цього рішення (в тому числі – в примусовому порядку).

Чим вигідна юридична допомога по трудових спорах для роботодавця?

Важливо! Якщо працівникові консультація трудового юриста потрібна в більшості випадків вже по факту виникнення трудового спору, то роботодавцю бажано використовувати послуги такого фахівця для попередження проблемних ситуацій.

Якщо роботодавцем залучається трудової юрист, консультація може охоплювати рішення таких задач, як:

  • аудит кадрової документації на підприємстві;
  • розробка чек-листів та інших подібних матеріалів на випадок перевірки Держпраці;
  • складання трудових договорів, в тому числі – контрактів з співробітниками категорії С-level (CMO, CEO, CFO, CVO, CIO).

При цьому юрист по трудовому кодексу ЮК «Приходько та Партнери» готовий стати вашим надійним союзником в тому випадку, коли спір вже виник. Юрист з трудових питань готовий представляти інтереси роботодавця в ході вирішення наступних завдань:

  • супроводу проблемних звільнень;
  • відшкодування працівником матеріальної шкоди підприємству;
  • залучення працівника до відповідальності за розголошення конфіденційної інформації, комерційної таємниці.

Кращий спосіб дізнатися про свої права та можливості – це консультація юриста, трудове право не та галузь, в яку можна швидко вникнути самостійно.

Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація