«Ми захистимо Вас у Вашому кримінальному провадженні!»

Панасенко Олексій Олександрович

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Позовна заява про стягнення боргу за розпискою

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Для повернення боргу за розпискою має бути в обов’язковому порядку правильно складений документ. Зокрема, у розписці зазначається, що певна грошова сума була надана в позику. Якщо цей елемент відсутній, боржник може довести, що гроші були передані як допомога, оплата за послуги та ін. Без досвідчених юристів достатньо складно розібратися в цій ситуації. В більшості випадів знадобиться позовна заява про стягнення боргу за розпискою. Правильно її скласти Вам допоможуть фахівці нашої юридичної компанії Приходько та Партнери.

Які обставини ускладнюють повернення боргу за розпискою?

Повернення боргу за розпискою дуже часто ускладнюється наступними обставинами:

  • Гроші за розпискою найчастіше надаються в борг друзям, родичам, близьким людям. Саме з цієї причини розв’язання проблеми боргів може суттєво затягнутися.
  • В більшості випадків розписка складається не правильно. Зокрема, не враховуються такі важливі елементи: паспортні дані боржника, чітке визначення терміну повернення боргу, умови, на яких позичальником було отримано кошти.

Єдиним рішенням стане оформлення позовної заяви про стягнення боргу за розпискою.

Як правильно оформити позовну заяву про стягнення боргу за розпискою?

Стягнення боргу за розпискою можливе на основі досудового або судового варіанту.

Ідеально, якщо договір посвідчений юристом. В цьому випадку Вам просто потрібно звернутися до нотаріуса для оформлення виконавчого напису про стягнення боргу за розпискою. Виконавчий напис – документ, при наявності якого розпочинається виконавче провадження.

Якщо договір не посвідчений нотаріусом, можна переходити до складання позовної заяви. В ній треба вказати такі елементи:

  • Обставини, на підставі яких було винесено претензію.
  • Документи – підтвердження цих обставин.
  • Вимоги до боржника.
  • Покликання на чинні нормативно-правові акти.
  • Сума боргу + відсотки.

З цим позовом розпочинається судовий розгляд справи про стягнення боргу за розпискою.  Ці справи розглядають відповідно до чинного цивільного законодавства. Тобто, позовна заява подається за місцем проживання до районного чи міського суду.

Допомога юристів в оформленні позовної заяви про стягнення боргу за розпискою

Якщо Вам не повертають гроші за розпискою, найбільш правильним рішенням стане звернення до професійного адвоката. Адвокати Приходько та Партнери зможуть проаналізувати ситуацію:

  • Оцінять розписку.
  • Проаналізують перспективи стягнення.
  • Ознайомляться з матеріальним становищем боржника.

Виходячи з отриманих даних, наші юристи зможуть скласти позовну заяву до суду про стягнення боргу. Розписка стане повноцінним обґрунтуванням для пред’явлення законних підстав щодо повернення боргу.

Ми маємо необхідний практичний досвід повернення боргів за розпискою на основі позовної заяви. Таким чином, Ви зможете досягнути бажаного результату – повернення власних коштів.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг адвоката з оформлення позовної заяви про стягнення боргу за розпискою заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

В Вас є боржник за договором позики чи розспискою?

Так
Ні

2 питання

Ви надавали кредит/позику більше трьох років тому?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація