
"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".
Керівник практики міграційного права
Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права
Юрист з міграційних питань

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права
Право на вільне пересування як по території однієї держави, так і між країнами закріплюється статтею 13 Загальної декларації прав людини 1948 року. Тим часом, правове регулювання міграції є сукупністю складних процедур і регламентів, в яких здатний повноцінно орієнтуватися лише профільний юрист з міграційних питань із практичним досвідом.
Свої послуги пропонують міграційні юристи ЮК «Приходько та Партнери». У нашому багажі за роки діяльності накопичилося безліч успішних кейсів щодо вирішення найрізноманітніших питань імміграції та еміграції. Консультація юриста з міграційних питань однаково корисна іноземцям, які бажають відвідати Україну короткостроковий візит, і нерезидентам, які планують влаштуватися в Україні надовго, отримати ПМП або громадянство.
Які вигоди забезпечує юридична консультація щодо міграційних питань?
Знати особливості правового режиму перебування в Україні для громадянина будь-якої конкретної держави вже чимало. Консультація юриста з питань міграції – це той крок, з якого варто розпочати, плануючи триваліший візит, ніж просто туристична поїздка чи відрядження.
До відома! Законами обмежуються тимчасові межі перебування іноземних громадян/осіб без громадянства на українській території. Юридична консультація з питань міграції дозволяє зрозуміти, який час можна перебувати в країні без оформлення посвідки на проживання.
Юрист з питань міграції напевно наголосить на наступних моментах:
- Якщо іноземець приїхав з країни з візовим режимом, період перебування визначається візою (транзитною/ короткостроковою/ довгостроковою).
- Для громадян з безвізовим режимом період легального перебування в країні на загальних підставах становить не більше дев’яноста днів.
Консультація міграційного юриста дозволяє клієнту усвідомити, який шлях йому доведеться пройти задля досягнення мети:
- які документи слід зібрати (включно, юрист з міграції подаватиме запити про надання інформації та адвокатські запити);
- скільки часу доведеться витратити на оформлення ПТП, ППП, громадянства тощо;
- з представниками яких держ. органів доведеться взаємодіяти (юрист у міграційних справах готовий представляти інтереси клієнта у Державній міграційній службі, у Центрі зайнятості, у суді тощо).
Що являє собою допомога у міграційних питаннях?
Робота спеціалістів ЮК «Приходько та Партнери» здійснюється за різними напрямками та у різних форматах. Місто, де на вас чекає на особисту зустріч юрист з міграційних питань – Київ. Водночас, якщо ви перебуваєте не в Україні чи не в столиці, то можете скористатися послугою онлайн-консультування. Електронна пошта та месенджери (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram) забезпечують дуже зручну комунікацію та пересилання документів.
Юрист у справах мігрантів, крім консультацій, надає такі види правової допомоги:
- оформлення запрошення (запрошення), візи;
- отримання ПТП, ППП, громадянства;
- супровід укладання шлюбу/ шлюборозлучного процесу з іноземцем;
- реєстрація (прописка) іноземця;
- отримання дозволу на працевлаштування;
- реєстрація/ супровід бізнесу нерезидентів;
- апостиль, консульська легалізація, нотаріальний переклад документів;
- отримання податкового номера для іноземця;
- оформлення/підтвердження громадянства дітей;
- продовження терміну перебування на території України/ дозволу на роботу.
До відома! Юрист з міграційних питань онлайн ЮК «Приходько та Партнери» готовий надати експрес-послугу з оформлення електронної візи (е-Візи) для в’їзду в Україну (разовий до 30 днів або для дворазового в’їзду).
Чим корисний юрист із іноземних громадян у суді?
Шлях через судову інстанцію доводиться проходити під час вирішення складних завдань. Наприклад, юрист приділяє увагу міграційним питанням, які вимагають встановлення через суд фактів, що мають юридичне значення. Серед подібних фактів – родинні зв’язки, які використовуються як обґрунтування для набуття громадянства у спрощеному порядку.
Важливо! Консультація з міграційних питань, а потім подальша правова підтримка потрібна особам, у яких виникла суперечка з міграційною службою.
Міграційна консультація з попереднім аналізом справи дає можливість намітити шлях оскарження відмови чи іншого неприйнятного для особи рішення міграційного органу. Можливо, до/замість подання позову до суду буде реалізовано варіант подання скарги на дії територіального органу до Департаменту міграційної служби України.
Коли Вас підтримує досвідчений юрист, міграційне право – це область доступних для вирішення завдань.
Розрахуйте вартість послуг
1 питання
Вам відмовляють у наданні послуг в міграційній службі?
2 питання
Чи є у Вас офіційна відмова міграційної служби про надання Вам послуги?
3 питання
Ваше перебування в Україні легальне?
4 питання
Чи оскаржували ви відмову у наданні вам міграційних послуг до суду чи до вищого державного органу - самостійно?
передзвонимо
протягом дня