"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права

Зв'язатися зараз

Юрист з міграційних питань

Петрик Тетяна Олександрівна
Керівник практики міграційного права

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права

Зв'язатися зараз

Право на вільне пересування як по території однієї держави, так і між країнами закріплюється статтею 13 Загальної декларації прав людини 1948 року. Тим часом, правове регулювання міграції є сукупністю складних процедур і регламентів, в яких здатний повноцінно орієнтуватися лише профільний юрист з міграційних питань із практичним досвідом.

Свої послуги пропонують міграційні юристи ЮК «Приходько та Партнери». У нашому багажі за роки діяльності накопичилося безліч успішних кейсів щодо вирішення найрізноманітніших питань імміграції та еміграції. Консультація юриста з міграційних питань однаково корисна іноземцям, які бажають відвідати Україну короткостроковий візит, і нерезидентам, які планують влаштуватися в Україні надовго, отримати ПМП або громадянство.

Які вигоди забезпечує юридична консультація щодо міграційних питань?

Знати особливості правового режиму перебування в Україні для громадянина будь-якої конкретної держави вже чимало. Консультація юриста з питань міграції – це той крок, з якого варто розпочати, плануючи триваліший візит, ніж просто туристична поїздка чи відрядження.

До відома! Законами обмежуються тимчасові межі перебування іноземних громадян/осіб без громадянства на українській території. Юридична консультація з питань міграції дозволяє зрозуміти, який час можна перебувати в країні без оформлення посвідки на проживання.

 

Юрист з питань міграції напевно наголосить на наступних моментах:

 • Якщо іноземець приїхав з країни з візовим режимом, період перебування визначається візою (транзитною/ короткостроковою/ довгостроковою).
 • Для громадян з безвізовим режимом період легального перебування в країні на загальних підставах становить не більше дев’яноста днів.

Консультація міграційного юриста дозволяє клієнту усвідомити, який шлях йому доведеться пройти задля досягнення мети:

 • які документи слід зібрати (включно, юрист з міграції подаватиме запити про надання інформації та адвокатські запити);
 • скільки часу доведеться витратити на оформлення ПТП, ППП, громадянства тощо;
 • з представниками яких держ. органів доведеться взаємодіяти (юрист у міграційних справах готовий представляти інтереси клієнта у Державній міграційній службі, у Центрі зайнятості, у суді тощо).

Що являє собою допомога у міграційних питаннях?

Робота спеціалістів ЮК «Приходько та Партнери» здійснюється за різними напрямками та у різних форматах. Місто, де на вас чекає на особисту зустріч юрист з міграційних питань – Київ. Водночас, якщо ви перебуваєте не в Україні чи не в столиці, то можете скористатися послугою онлайн-консультування. Електронна пошта та месенджери (Viber, WhatsApp, Skype, Telegram) забезпечують дуже зручну комунікацію та пересилання документів.

Юрист у справах мігрантів, крім консультацій, надає такі види правової допомоги:

 • оформлення запрошення (запрошення), візи;
 • отримання ПТП, ППП, громадянства;
 • супровід укладання шлюбу/ шлюборозлучного процесу з іноземцем;
 • реєстрація (прописка) іноземця;
 • отримання дозволу на працевлаштування;
 • реєстрація/ супровід бізнесу нерезидентів;
 • апостиль, консульська легалізація, нотаріальний переклад документів;
 • отримання податкового номера для іноземця;
 • оформлення/підтвердження громадянства дітей;
 • продовження терміну перебування на території України/ дозволу на роботу.

До відома! Юрист з міграційних питань онлайн ЮК «Приходько та Партнери» готовий надати експрес-послугу з оформлення електронної візи (е-Візи) для в’їзду в Україну (разовий до 30 днів або для дворазового в’їзду).

 

Чим корисний юрист із іноземних громадян у суді?

Шлях через судову інстанцію доводиться проходити під час вирішення складних завдань. Наприклад, юрист приділяє увагу міграційним питанням, які вимагають встановлення через суд фактів, що мають юридичне значення. Серед подібних фактів – родинні зв’язки, які використовуються як обґрунтування для набуття громадянства у спрощеному порядку.

Важливо! Консультація з міграційних питань, а потім подальша правова підтримка потрібна особам, у яких виникла суперечка з міграційною службою.

Міграційна консультація з попереднім аналізом справи дає можливість намітити шлях оскарження відмови чи іншого неприйнятного для особи рішення міграційного органу. Можливо, до/замість подання позову до суду буде реалізовано варіант подання скарги на дії територіального органу до Департаменту міграційної служби України.

Коли Вас підтримує досвідчений юрист, міграційне право – це область доступних для вирішення завдань.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам відмовляють у наданні послуг в міграційній службі?

Так
Ні

2 питання

Чи є у Вас офіційна відмова міграційної служби про надання Вам послуги?

Так
Ні

3 питання

Ваше перебування в Україні легальне?

Так
Ні

4 питання

Чи оскаржували ви відмову у наданні вам міграційних послуг до суду чи до вищого державного органу - самостійно?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація