Вебінар для компаній по мобілізації

"Salus populi suprema lex esto - хай буде благо народу найвищим законом".

Лобунько Михайло Ігорович
E-mail
lobunko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-08

Юрист практики військового права: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).

Зв'язатися зараз

Вебінар для компаній по мобілізації

У зв’язку з посиленням мобілізації багато компаній зіткнулися з ризиком того, що можуть опинитися без працівників, якщо ті будуть мобілізованими. Особливо це стосується підприємств, які не мають статусу стратегічно важливих для економіки у період воєнного стану.

Це може бути надскладним випробуванням для багатьох компаній, оскільки випадання працівників з робочих процесів може мати цілий ряд негативних наслідків. По-перше, це порушення послідовності та об’ємів виконання роботи. По-друге, це час та затрати на пошук нових працівників – особливо, коли йдеться про висококваліфікованих експертів рідкісної спеціалізації. Та й підбір нових фахівців не гарантує того, що в найближчому часу вони не будуть мобілізованими теж. Що ж робити компаніям, аби не потрапити у період турбулентності та вічно повторюваного циклу найму і втрати працівників?

 

Саме для того, аби відповісти на це питання та окреслити перспективи, зони впливу і стратегії управління ризиками, команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» розробила авторський вебінар по питаннях мобілізації для компаній.

Чому нам варто довіряти у цих питаннях?

Військове право є одним з пріоритетних напрямків у фокусі практики нашого адвокатського бюро. Особливо запити у цій царині юриспруденції актуалізувалися з початку оголошення в Україні воєнного стану. Серед тих факторів, які забезпечують нашу компетентність у згаданій галузі права, є:

 

Багаторічний досвід. Ще з часів АТО/ООС ми глибоко досліджували тему мобілізації, служби в ЗСУ та інших військових формуваннях, котрі захищають Батьківщину. На сьогодні ми можемо зіставляти та порівнювати правові норми того часу та періоду від початку повномасштабного російського вторгнення, добре орієнтуючись у змінах правового поля.

 

Постійний моніторинг юридичних новин. Коли текст законопроекту тільки потрапляє у відкритий доступ, ми вже беремося його ретельно досліджувати. Тримаючи руку на пульсі юридичних новин, ми нарощуємо свою компетентність у нових нормативно-правових актах ще задовго до того, як вони набувають чинності. Тож коли виникає питання щодо застосування норм нового законодавства, ми швидко орієнтуємося та напрацьовуємо успішні кейси вже у практичній площині.

 

Орієнтованість на комплексних послугах. Наша команда, працюючи з клієнтами, не просто надає розрізнені юридичні послуги, а діє стратегічно, орієнтуючись на результат. Нашим пріоритетом ніколи не було просто формально виконати роботу. Нашим пріоритетом завжди є задоволення потреби клієнта у якісних юридичних послугах, спрямованих на конкретний позитивний прогнозований результат. З огляду на це, навіть в умовах законодавчих змін ми швидко накопичуємо нові знання, котрі допомагають орієнтуватися у складних правових питаннях.

З огляду на все перелічене, наша команда має величезний досвід, підкріплений багатьма успішними кейсами. Саме тому нам легко ділитися з іншими своїми знаннями. При цьому ми маємо напрацювання не лише у представництві клієнтських інтересів, а й у консультативній практиці. Тому наші фахівці вміють пояснювати складні юридичні явища простими словами, доступними для розуміння.

Чому варто обрати саме вебінар?

На сьогодні мережа Інтернет рясніє гучними клікбейтними заголовками новин по темі мобілізації. Правдива інформація часто іде упереміш з відвертими фейками. На фоні випадків силової мобілізації та перевищення повноважень представниками ТЦК, людям часто буває складно зберігати холодний розум та планувати свою стратегію поведінки у непередбачуваних ситуаціях. Саме тому своєчасне та повне отримання необхідної інформації на цю тему допомагає мінімізувати ризики.
Вибір саме формату вебінару для вас та ваших працівників відкриває цілий спектр переваг. Серед них:

  • Можливість усього за декілька годин ознайомити увесь робочий колектив компанії з основами поведінки з ТЦК при врученні повістки та алгоритмом дій під час оновлення даних у ТЦК.
  • Можливість для роботодавця перед вебінаром зібрати актуальні питання, які цікавлять працівників, щоб юрист міг максимально точно та ефективно дати відповіді, адаптувавши програму вебінару під запити вашої команди.
  • Оптимальна структура вебінару, де після лекційного матеріалу йде частина у форматі «питання-відповідь». У першій частині ви дізнаєтеся актуальні аспекти правового поля у питанні мобілізації та зможете відрізняти правду від міфів. У другій частині юрист розбере запитання з чату, аби працівники отримали необхідні відповіді.

 

Таким чином, авторський вебінар по темі мобілізації для компаній від команди адвокатського бюро «Приходько та партнери» несе переваги як роботодавцю, так і працівникам. До того ж, у нас діє система лояльності для працівників компанії з вебінарів, ми робимо їм знижки на юридичні послуги.

Звертайтеся та вчасно підвищуйте свою юридичну обізнаність у питаннях мобілізації. І нехай жодні законодавчі зміни не зупиняють ваших налагоджених робочих процесів та не створюють додаткового стресу для працівників.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна комплексна консультація по мобілізації для працівників?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна онлайн консультація у форматі вебінару?

Так
Ні

3 питання

Ви хочете замовити оффлайн консультацію юриста (виїзд до Вас в офіс)?

Так
Ні

4 питання

Кількість працівників присутніх на консультації більше 20?

Так
Ні
E-mail
lobunko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-08

Юрист практики військового права: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація