Адвокат по банкрутству фізичних осіб

«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Спеціаліст з банкрутства фізичних та юридичних осіб. Надає юридичний супровід у процедурах банкрутства фізичних осіб, ФОП, юридичних осіб, а також закритті виконавчих проваджень, укладенні реструктуризації і мирових угод з фінансовими установами.

Зв'язатися зараз

Адвокат по банкрутству фізичних осіб

Останнім часом, спостерігається тенденція, коли фізична особа з причин потреби або ж з причин впливу інформації, та без врахування всіх необхідних нюансів щодо відсоткових ставок – отримують кредити. В майбутньому це несе за собою досить складну ситуацію, коли ж така особа потребує варіантів розв’язання таких проблем. На сьогодні існує оголошення банкрутства фізичної особи, що є найпоширенішим варіантом.

Коли можна оголошувати про банкрутство?

Для того, щоб отримати можливість банкрутства як фізичної особи, необхідно відповідати певним умовам, включаючи встановлений розмір заборгованості, припинення погашення кредитів та інших платежів, відсутність майна під стягненням і докази неможливості виконання грошових зобов’язань.

За процедурою банкрутства фізичної особи можна списати різні види боргів, такі як позики, банківські кредити, штрафи, податкова заборгованість та інші.

Після успішного завершення процедури банкрутства, фізична особа звільняється від вимог кредиторів і зобов’язань.

Важливо! Деякі борги, які пов’язані з аліментами, шкодою здоров’ю чи особистими обставинами, не можна списати через процедуру банкрутства.

Для проведення такої процедури як банкрутство, потрібно мати в запасі достатньо терпіння і часу, оскільки набуття статусу банкрута можливо тільки в судовому порядку. Для того аби вся процедура пройшла успішно, необхідно знайти досвідченого адвоката з даного питання.

Роль та дії адвоката

В першу чергу, адвокат – це професіонал своєї справи, який надасть всю необхідну допомогу у розв’язанні питання банкрутства, забезпечить правову допомогу, а також надасть захист у судовому процесі.

Така особа має необхідні знання аби розв’язати Ваші фінансові проблеми, що може містити потребу в:

  • відновленні фінансового становища;
  • аналіз фінансового стану;
  • розв’язання питань та можливих проблем з банком;
  • представництво вас в суді;
  • допомога в складені угоди з банком та/або іншими кредиторами про реструктуризацію боргів, зменшення процентних ставок, відстрочку платежів або інші способи зменшення навантаження на ваші фінанси.

Також адвокат, у випадку необхідності, допоможе розв’язати проблему з колекторами, а також надасть вам правову консультацію та захистить вас від незаконних дій колекторів.

Адвокат по банкрутству необхідний також у випадку, коли ваша фінансова ситуація стала настільки складною, що ви не можете самостійно впоратися з боргами, та зробить все необхідне аби в судовому порядку ви отримали найкращі умови в банкрутстві.

Проте не потрібно чекати раптового «все пройде», звернувшись вже зараз ви отримаєте кваліфіковану консультацію від юристів компанії «Приходько та партнери», де вам будуть раді допомогти спеціалісти, в цьому складному процесі.

Адвокати по банкрутству юридичної компанії «Приходько та партнери» зроблять все можливе аби ви отримали бажаний результат з мінімальними витратами та переживаннями.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас борги по кредитам та МФО і ви не в змозі платити по ним?

Так
Ні

2 питання

Сума боргу перевищує 180 000 грн?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

Спеціаліст з банкрутства фізичних та юридичних осіб. Надає юридичний супровід у процедурах банкрутства фізичних осіб, ФОП, юридичних осіб, а також закритті виконавчих проваджень, укладенні реструктуризації і мирових угод з фінансовими установами.

Зв'язатися зараз

Кейси по темі послуги: “Адвокат по банкрутству фізичних осіб”

Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація