Банкрутство фізичної особи

«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Спеціаліст з банкрутства фізичних та юридичних осіб. Надає юридичний супровід у процедурах банкрутства фізичних осіб, ФОП, юридичних осіб, а також закритті виконавчих проваджень, укладенні реструктуризації і мирових угод з фінансовими установами.

Зв'язатися зараз

Банкрутство фізичної особи

Банкрутство фізичної особи

Автор

Колесник Ілля Олександрович


Для визнання фізичної особи банкрутом, такій особі необхідно відповідати наступним критеріям:

  • Перш за все процедуру банкрутства фізичної особи може запустити тільки сам боржник;
  • Провадження у неплатоспроможності фізичної особи відкривається за дотриманням відповідних умов, а саме:

а) Зобов’язання, які боржник прострочив, повинні бути не менше 30 мінімальних розмірів заробітної плати;
б) За умови, що боржник не погашає кредит, і прострочив зобов’язання не менше п’ятдесяти відсотків місячних платежів;
в) У виконавчому провадженні винесена постанова про відсутність у фізичної особи майна, на яке можна звернути стягнення;
г) Наявність інших обставин, які підтверджують те, що фізична особа найближчим часом не в змозі виконати грошові зобов’язання або здійснювати поточні платежі.

 

Під час провадження у справі про банкрутство фізичної особи будуть розглядатися угоди, які ініціювалися боржником до моменту подачі особою заяви про визнання банкрутом. Також, враховується момент, якщо боржник подав заявку про визнання людини банкрутом, однак у його близьких родичів великі статки, то процедура до такого боржника не застосовується.

На момент подачі заяви про визнання особи банкрутом повинна бути погашена заборгованість по: аліментах, відшкодуванням шкоди, заподіяної каліцтва, і іншим ушкодженням здоров’я.

Строк банкрутства фізичної особи

Якщо протягом 120 днів не прийнято рішення про схвалення плану по реструктуризації або реорганізації боргу, суд виносить постанову про визнання боржника банкрутом і вводиться процедура погашення боргів боржника.

Для вирішення фінансових проблем боржника призначається арбітражний керуючий, якому на час провадження про банкрутство фізичної особи надається доступ до інформації боржника, в тому числі інформація про його майно, доходи, грошові кошти, інформацію, яка міститься в державних реєстрах та базах даних.

 

В чому полягає завдання арбітражного керуючого?

Завдання арбітражного керуючого полягає в складанні плану по реструктуризації кредиту, якщо обопільної згоди з банком не досягається – арбітражний керуючий, за згодою, має право продати майно боржника щоб розплатитися з боргами, однак продаж майна застосовується в крайньому випадку, якщо інших варіантів уже немає.

Для здійснення банкрутства фізичної особи необхідно мати висококваліфікованого фахівця, який допоможе Вам з початку (збору документів для подачі заяви), і до оголошення особи банкрутом, а також списання боргів. Адвокатське бюро «Приходько і партнери» допоможе Вам з цим питанням.

Як ми працюємо:

1
Залиште заявку у зручний для Вас спосіб: через форму зворотнього зв’язку або телефонуйте
2
Проводимо зустріч, обговорюємо умови співпраці
3
Підписуємо договір, Ви оплачуєте за послуги і ми починаємо одразу працювати над Вашим питанням

 

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи чи адвокати?

Так
Ні

2 питання

У Вас кредитні договори з банками чи МФО?

Так
Ні

3 питання

Сума заборгованості перевищує 180 000 грн.?

Так
Ні

4 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні

Спеціаліст з банкрутства фізичних та юридичних осіб. Надає юридичний супровід у процедурах банкрутства фізичних осіб, ФОП, юридичних осіб, а також закритті виконавчих проваджень, укладенні реструктуризації і мирових угод з фінансовими установами.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація