"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Договір купівлі-продажу квартири (нерухомості)

В процесі укладення будь-яких операцій з нерухомістю неминуче виникають різноманітні юридичні нюанси та питання. В більшості випадків в цих питаннях достатньо складно розібратися без відповідної спеціалізації та юридичної освіти. Саме цю незахищеність так полюбляють використовувати шахраї та аферисти. В результаті в процесі укладання угод Ви можете втратити не тільки гроші,  а й нерви та час. Саме тому краще довірити справи, пов’язані з купівлею чи продажем нерухомості справжнім професіоналам – юристам Приходько та Партнери. ми зможемо максимально оперативно розробити договір купівлі-продажу квартири чи будь-якої іншої нерухомості.

 

Підготовчий етап укладення договору

Після того, як Ви оберете бажаний варіант квартири, треба здійснити попередню перевірку об’єкта нерухомості. В цьому Вам допоможуть наші юристи. Ми перевіримо всі правовстановлюючі документи, наявність судових спорів, перебування квартири під арештом або у заставі, можливі претензії спадкоємців або родичів та ін.

Завдяки якісній юридичній перевірці квартири Ви зможете в майбутньому уникнути шахрайства та інших можливих проблем.  Вам не потрібно буде додатково наймати інших фахівців, наприклад, ріелтора. Юристи Приходько та Партнери нададуть Вам вичерпну інформацію.

Після підтвердження юридичної «чистоти» квартири можна переходити до наступного етапу – розробки договору купівлі-продажу.

Розробка договору купівлі-продажу: на що треба звернути увагу?

Договір купівлі-продажу являється фактичним переходом квартири чи іншого об’єкта нерухомості від одного власника до іншого. Краще, щоб угоду розробив чи, хоча б, перевірив професійний юрист.

В цьому договорі мають бути обов’язково враховані всі нюанси, серед яких:

 • Наявність всієї особистої інформації (паспортні дані, ІНН та ін.).
 • Детальний звіт про квартиру (її площа, адреса, технічні відомості).
 • Сума договору.
 • Точна дата укладання угоди.

Важливо: якщо хоча б хтось із сторін перебуває в шлюбі, потрібна обов’язкова присутність дружини чи чоловіка, а також письмова згода на продаж/купівлю нерухомості.

Після попереднього узгодження договору оплачуються збори, податки та ін., після чого відбувається підписання кінцевого договору.

 

Наступний етап – внесення даних про нового власника до Реєстру речових прав. Виписка з Реєстру стане підтвердженням права власності на квартиру.

Для розробки договору купівлі-продажу Вам потрібно буде надати нашим юристам наступні документи:

 • Паспорти та ІНН сторін.
 • Документ – підтвердження права власності на квартиру (спадок, договір дарування, договір купівлі-продажу та ін.).
 • Письмова згода всіх сторін угоди.
 • Оцінка квартири.
 • Технічний паспорт на об’єкт нерухомості.

При наявності неповнолітніх дітей знадобиться дозвіл від законних представників чи органів піклування.

Юристи Приходько та Партнери надають весь спектр послуг, які пов’язані з супроводом угод з нерухомістю. Всі ці послуги передбачають комплексну роботу юристів. Головне наше завдання – захист інтересів клієнтів  при оформленні угоди.

Комплекс послуг юристів Приходько та Партнери включає наступні етапи:

 • Перевірка продавця.
 • Здійснення усесторонньої перевірки перед покупкою об’єкта нерухомості.
 • Перевірка забудовника (законність схеми відчуження, повнота оформлення документів).
 • Розробка чи вивчення проєкту договору купівлі-продажу.
 • Супровід підписання договору.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг юриста з розробки договору купівлі-продажу квартири (нерухомості) заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви плануєте купувати/продавати квартиру?

Так
Ні

2 питання

Ви шукаєте юриста по нерухомості?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна юридична допомога для оформлення дговору купівлі-продажу квартири (нерухомості)?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація