"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Антирейдерські заходи

Антирейдерські заходи

Тенденція рейдерських захоплень в Україні не втрачає своєї актуальності до сьогодні, незважаючи на безупинну роботу щодо вдосконалення законодавчої бази щодо програм, що містять інформацію про майно громадян, а також бізнес. Під приціл рейдерів, як показує практика, потрапляє не лише великий бізнес чи власники великої нерухомості, а й звичайні громадяни, власники малих підприємств та звичайних квартир у старому житловому секторі.

Законодавець плодить величезну кількість «удосконалень» законодавства з метою недопущення рейдерських атак, але, на жаль, рейдери завжди знаходять шпарини і, як наслідок, активно ними користуються.

Адвокати юридичної компанії «ПРИХОДЬКО І ПАРТНЕРИ» мають колосальний досвід у захисті прав власників майна та бізнесу, а також громадян, права яких вже порушені діями рейдерів. Ми йдемо попереду рейдерів, розробляючи алгоритми недопущення рейдерських атак, як наслідок рейдерам стає просто не по кишені атака на Ваші володіння. Також наша команда має на озброєнні величезну позитивну практику щодо повернення з чужого незаконного володіння майна та корпоративних прав наших клієнтів.

Основне завдання наших адвокатів – це розробка превентивних заходів з метою недопущення рейдерських посягань. Крім цього, для ефективного захисту від рейдерської атаки наша команда залучає не лише фахівців у галузі права, а й інших різно профільних експертів, ЗМІ, громадських організацій та об’єднань тощо.

Наша команда з радістю зустріне новий виклик для себе і з максимальною самовіддачею зробить свою роботу, якою Ви, без сумніву, залишитеся задоволеними.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

У Вас є документи, що підтверджують право власності на нерухомість?

Так
Ні

3 питання

Ви вже вжили будь-які заходи щодо антирейдерського захисту?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація