"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Введення в експлуатацію майнового комплексу

Відповідно до чинного українського законодавства, майновий комплекс – це підприємство, яке використовується для здійснення тієї чи іншої діяльності. Підприємство як єдиний майновий комплекс складається з усіх видів майна, призначених для його діяльності, а саме: земельні ділянки, будівлі, інвентар, устаткування, сировина та ін. Якщо Вам потрібно ввести в експлуатацію майновий комплекс, юристи PRIKHODKO & PARTNERS допоможуть Вам в цьому.

Особливості введення майнового комплексу в експлуатацію

Введення підприємства в експлуатацію – важливий завершальний етап будівництва. Від нього багато в чому буде залежати успішність проєкту в цілому. Наприклад, чи зможете Ви, як інвестор, реалізувати подальші дії з майновим комплексом як повноцінним об’єктом цивільних прав на нерухоме майно.

В українському законодавстві чітко вказано, що до цілісного майнового комплексу відносяться об’єкти, сукупність яких забезпечує на постійній основі проведення окремої господарської діяльності. На такий об’єкт в обов’язковому порядку складається технічний паспорт. В ньому міститься інформація про площу підприємства, найменування приміщень, дату зведення.

Для оформлення технічного паспорта для цілісного майнового комплексу треба підготувати:

  1. Старий технічний паспорт (за наявності).
  2. Документи власника.
  3. Документи про право власності на земельну ділянку.
  4. Документи – підтвердження права власності на нерухомість (в процесі проведення перепланування або реконструкції об’єкта).

Дата прийняття об’єкта в експлуатацію – це дата видачі Сертифіката або реєстрації Декларації. Законодавством України передбачено наступне: експлуатація об’єктів, які не прийняті в експлуатацію – заборонена.

Відповідно до містобудівних правил та обмежень, правопорушення в сфері містобудівної діяльності передбачають наступну відповідальність:  щодо об’єктів класу наслідків СС2 (до цієї категорії входить, в тому числі, майновий комплекс) – штрафні санкції у розмірі 370 мінімальних прожиткових мінімумів доходів громадян.

Результатом введення об’єкта в експлуатацію являється отримання Декларації/Сертифіката. Право власності на об’єкт будівництва реєструється в Державному реєстрі речових прав.

Допомога професійних юристів в процесі введення в експлуатацію майнового комплексу

Якщо Вам потрібно ввести в експлуатацію майновий комплекс, юристи PRIKHODKO & PARTNERS допоможуть Вам в цьому. На попередній консультації Ви отримаєте детальну інформацію про особливості введення Вашого об’єкта нерухомості в експлуатацію. Ми докладемо до цього всіх необхідних зусиль. Пакет документів для введення в експлуатацію майнового комплексу ми підготуємо максимально оперативно і, при цьому, якісно.

Юристи PRIKHODKO & PARTNERS націлені на результат. Ми зможемо швидко розв’язати будь-яку проблему. Запорука нашого успіху – індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта.

Чекаємо на консультації! Для розрахунку ціни послуг юристів з введення в експлуатацію майнового комплексу заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Введення в експлуатацію майнового комплексу Вам необхідне терміново?

Так
Ні

2 питання

Ви маєте весь необхідний перелік документів?

Так
Ні

3 питання

Ви раніше зверталися до нас з аналогічною потребою?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація