«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Послуги адвоката

Послуги адвоката в Києві

Прокидаючись по будильнику вранці і випиваючи чашку кави, не можна зі стовідсотковою впевненістю гарантувати, що вже через кілька годин вам не знадобиться адвокат. Навіть якщо ви законослухняний громадянин, в телефонній книжці краще мати номер, який підписаний просто: «адвокат Київ». Андрій Приходько


Допомога адвоката в Києві пропонується чималою кількістю фірм, бюро, компаній та об’єднань. Разом з тим знайти адвоката хорошого рівня і з досвідом вирішення проблеми, аналогічної вашій, буває не так просто, як здається на перший погляд.

Важливо! Послуги адвоката можуть стати вирішальним фактором у вашому матеріальному добробуті, долі вашого бізнесу або навіть в перебуванні на свободу. Довіряйте досвідченим фахівцям, читайте відгуки, беріть до уваги ціну послуг, але не опирайтеся при виборі правового захисника тільки на неї.

Послуги адвоката: ціна, особливості надання, гарантії

Розглянемо особливості надання послуг адвокатом на прикладі роботи фахівців юридичної компанії «Приходько і Партнери». Без удаваної скромності, ми входимо в число флагманів на ринку правових послуг за певними напрямами. Ви можете впевнено орієнтуватися на якість і умови надання юридичних послуг нами.

Скільки коштують послуги адвоката в Україні?

На сайті будь-який юридичної фірми ви можете побачити прайс, де вказані ціни. При цьому послуги адвоката в місті Київ обійдуться не набагато дорожче, ніж допомога фахівця в провінції. А ось в плані досвіду столичний юрист дасть фору провінційному, навіть без найменших сумнівів.

До відома! Розбираючись в тому, скільки коштують послуги адвоката, візьміть до уваги особливості майбутньої роботи. Наприклад, якщо ви ходите замовити розробку проекту договору, то оцінюватися буде послуга, а якщо – представництво в суді або на переговорах, то вартість послуг адвоката буде розраховуватися, швидше за все, погодинно.

У зв’язку з несприятливою економічною ситуацією в країні питання вартості юридичної допомоги є принциповим для багатьох українців. Підтвердження тому запити в інтернеті типу «адвокат Київ ціна», «послуги адвоката Київ ціни» і «вартість послуг адвоката Київ».

 
 
Разом з тим стосовно адвокатських послуг діє одне золоте правило: краще заплатити правовому захиснику більше і виграти, ніж заощадити і програти. Зокрема, в судовий позов можна включити вимогу про компенсацію витрат на правову допомогу з відповідачем.

Як найняти адвоката?

Якщо вами обраний адвокат, юридичні послуги будуть їм надаватися на підставі договору про правову допомогу. У таку угоду включаються умови співпраці з клієнтом, взаємні зобов’язання і гарантії.

До відома! Якщо адвокатська допомога надається фахівцями ЮК «Приходько та Партнери» в договір включається чіткий перелік зобов’язань перед клієнтом, в тому числі – щодо збереження конфіденційності та роботи по всім тим напрямкам, які потрібні для досягнення результату. З іншого боку, допомога адвоката надається на платній основі. Тому в договорі також прописується сума гонорару або принципи його розрахунку в залежності від обсягу наданих послуг.

Аналізуючи повсякденну практику, можна зробити висновок про те, що більшість таких запитів в інтернеті, як «адвокат ціна», «адвокатура Київ» і «адвокат юридичні послуги Київ» розміщуються з метою знайти фахівця для захисту інтересів в суді.

У подібних випадках допомога адвоката в місті Київ надається на підставі нотаріального доручення або ордера (крім договору). Ордер видається адвокатським об’єднанням (бюро). Довіреність оформляється особисто з адвокатом у нотаріуса. Документи регламентують здійснення певних процесуальних дій в суді, визначають права і повноваження юриста.

Консультація адвоката: запитання й відповіді

У багатьох юридичних компаніях, в нашій – в тому числі, працює сервіс «адвокат онлайн». Задати питання юристу можна в чаті, або записатись на консультацію через форму зворотного зв’язку.

Важливо! Консультація з адвокатом в чаті надається на безкоштовній основі, але не передбачає глибокого аналізу ситуації та надання конкретних посилань на законодавчі акти і судові прецеденти. Така допомога адвоката онлайн – це спосіб зорієнтувати зацікавлена ​​особа щодо подальших дій у правильному руслі. Фактично правове питання після такої консультації все ще потребує вирішення, тому потрібен адвокат.

Разом з тим онлайн також надається повноцінна адвокатська консультація в усній або письмовій форматі. Адвокат в Києві веде комунікацію з клієнтами, які знаходяться за сотні і навіть тисячі кілометрів від нього. У разі потреби київський адвокат здійснює пересилку документів через месенджери або по електронній пошті.

Консультація адвоката в місті Київ передбачає відповіді на такі питання:

  • Чи зможе хороший адвокат в місті Київ зняти арешт з моєї квартири?
  • Якщо потрібен адвокат в місті Київ, у мене повинна бути прописка?
  • Ціни на послуги адвоката для пенсіонерів нижче?
  • Щоб знайти адвоката в Києві, потрібно подивитися сайти-довідники?
  • Які послуги адвоката в Києві надаються для біженців?
  • Адвокатські послуги в місті Київ можуть отримати особи без громадянства?
  • Приватний адвокат допоможе мені при розділі майна після розлучення?
  • Як досвідчений адвокат вирішить проблему заборони на виїзд за кордон за борги?
  • Хороший адвокат в Києві допоможе відсудити мою частку у спадщині?
  • Які розцінки на послуги адвоката у справах «білих комірців»?

Якщо вам потрібен досвідчений адвокат, Київ – місто, де ви його цілком можете знайти. І хоча вартість послуг адвоката в Києві важлива, намагайтеся не робити її головним орієнтиром при виборі фахівця. Бажаємо вам спокою і процвітання!

Розрахуйте вартість послуг
1 питання

У Вас є штатний чи свій адвокат?

Так
Ні
2 питання

Потреба адвоката виникає більше 10 разів на місяць?

Так
Ні
3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу