«Креативні правові рішення для творчих людей. Ви створюєте, ми захищаємо.»

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз

Захист прав пацієнта

Наша команда юристів в галузі медичного права пропонує вам не просто послугу, а повноцінний комплекс заходів для ефективного захисту ваших прав, як пацієнта. Ми розуміємо, що медичні питання можуть бути складними та важливими, особливо якщо виникає конфлікт між пацієнтом та лікарем, тому пропонуємо індивідуальний підхід для розв’язання вашої конкретної проблеми.

Ціна захисту прав пацієнта

Сфера вирішення питань медичного адвоката:

Наша компанія «Приходько та Партнери»-надає найвищий рівень обслуговування клієнтів в цій сфері. В нас є зручні послуги для пацієнта, які перечисленні нижче. Ми готові допомогти в ключових напрямках. Ми-справжні професіонали свого діла.

Дізнатись ціну послуг

Послуги для пацієнта:

 • Консультації з медичного права: Ретельне вивчення вашої ситуації та надання детальних відповідей на всі питання щодо прав пацієнта.
 • Захист конфіденційності медичної інформації: Гарантія, що ваші медичні дані залишаться конфіденційними та не будуть розкриті без вашого дозволу.Відстоювання інтересів у випадках медичних помилок: Захист ваших прав та компенсація можливих збитків внаслідок медичних помилок.
 • Подання позовів через недобросовісні дії медичних закладів: Юридична допомога у випадках порушення ваших прав медичними закладами.
 • Аналіз медичних стандартів: Перевірка дотримання медичними фахівцями встановлених стандартів у вашому випадку.
 • Супровід: заключення договорів про медичне страхування.

Відстоювання інтересів у випадках медичних помилок:

Коли справа доходить до суду

Ви можете бути впевнені, що наші адвокати візьмуть на себе відповідальність та представлять всі необхідні матеріали. Ми ведемо вас через весь процес судового розгляду, забезпечуючи якісну юридичну підтримку та допомагаючи вам досягти справедливого вирішення справи. Наша мета – забезпечити ваше право на компенсацію та відновлення справедливості у випадках недобросовісних дій медичних фахівців.

Підготовка Необхідної Документації:

Спільно з вами підготовка всіх необхідних документів та матеріалів для підтримки вашої справи. Це включає аналіз медичної історії, документів про проведені процедури та інші важливі деталі.
Аналіз протоколу лікування: Вивчення лікарсько-медичних стандартів, щоб визначити можливі порушення та встановити їх вплив на ваше здоров’я, а також пізніше закріпити ці факти на юридичному рівні.

Дізнатись ціну послуг медичного адвоката

Наші дії для захисту прав пацієнта:

 • Скарга Головному Лікарю:
  Якщо ваші права порушуються або ви незадоволені медичним обслуговуванням, наші юристи готові вас підтримати у поданні скарги Головному лікарю клініки.
 • Письмове звернення в Міністерство охорони здоров’я:
  У разі невирішення питань на локальному рівні, ми готові допомогти вам у письмовому зверненні в Міністерство охорони здоров’я.
 • Подача скарги в Національну службу здоров’я (НСЗУ):
  У випадках, коли попередні заходи не привели до задовільного результату, наша компанія допоможе вам у поданні скарги в Національну службу здоров’я (НСЗУ).
 • Звернення з позовом до суду:
  Якщо адміністративні заходи не допомагають вирішити питання, ми готові допомогти вам у поданні позову до суду та подальшому виграші вашої справи.

Наша команда медичних адвокатів готова надати вам всеосяжний захист у випадках медичних помилок. Ми розбираємо кожну деталь вашої ситуації, проводимо глибокий аналіз подій та збираємо всі необхідні дані для ефективного ведення справи.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вашою справою займалися інші адвокати?

Так
Ні

2 питання

У Вас є документи, що підтверджують заподіяння Вам шкоди?

Так
Ні

3 питання

Ви знаходитесь у статусі позивача?

Так
Ні

4 питання

Ви знаходитесь у статусі відповідача?

Так
Ні

5 питання

Ви оцінюєте свої збитки на суму понад 500 000 тисяч гривень?

Так
Ні
Ан Ірина Миколаївна
Керівник практики господарського та цивільного права
E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-02 +38 (093) 007-44-11

Адвокат, спеціаліст з інтелектуальної власності. Спеціалізується на реєстрації та захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, а також розробці договорів на передачу інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація