Переоформити квартиру

«Ми зробимо для Вас міцний юридичний фундамент!»

Овсянко Ангеліна Володимирівна
E-mail
ovsianko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права.

Зв'язатися зараз

Переоформити квартиру

Купівля об’єкта нерухомості — одна з найбільш важливих фінансових транзакцій в житті майже кожної людини. Це може бути достатньо ризикований та складний процес. Він вимагає професійного підходу та повного  супроводу від профільних спеціалістів. В цій статті наші фахівці, юристи Приходько та Партнери розкажуть про ризики, особливості, проблеми та інші аспекти, які супроводжують процес купівлі нерухомості.

 

Як уникнути ризиків при купівлі нерухомості?

Юридичний супровід угод, пов’язаних з купівлею-продажем нерухомості — це процес, який розпочинається з набуття права власності на об’єкт нерухомості. Така процедура передбачає присутність третьої особи — фахівця, який спеціалізується на оформленні права власності.

Найбільш поширеними проблемами, з якими зіштовхуюються покупці об’єктів нерухомості, зокрема, квартир:

  • Правові питання

Далеко не всі люди знаються на правових аспектах виконання операцій, які стосуються об’єктів нерухомості. Це можуть бути, наприклад, питання, пов’язані з обтяженнями, правом спільної власності, правом на спадщину тощо.

За участі юриста вдається уникнути багатьох з цих проблем. Окрім цього, забезпечується правова чистота операцій.

  • Документація

Етап підготовки та перевірки документації являється також дуже важливим. Наші юристи детально перевіряють всі документи, акти і договори, які стосуються транзакцій. Таким чином, вони будуть в повній мірі відповідати чинному законодавству.

  • Фінансові та податкові аспекти

Купівля будь-якої нерухомості може супроводжуватись цілим спектром проблем, зокрема, різними фінансовими та податковими аспектами. Тільки професійні юристи знають всі нюанси оподаткування нерухомості та інші аспекти фінансової відповідальності.

  • Суперечки

Достатньо часто процес купівлі-продажу нерухомості супроводжується різноманітними конфліктними ситуаціями. Юристи Приходько та Партнери зможуть захистити інтереси кожного покупця.

 

Переваги залучення юриста з нерухомості

Наші фахівці мають необхідні теоретичні знання та практичний досвід, який дозволяє виявити ряд проблем, пов’язаних з нерухомістю. Наприклад, якщо мова йде про купівлю квартир на первинному ринку, ми перевіримо наявність всіх необхідних дозвільних документів щодо забудови. Це в майбутньому захистить покупця від проблем з реєстрацією прав власності на квартиру.

Також достатньо часто ми виявляємо заплутані, складні схеми з відчуженням. Наші юристи виявляють в договорах “проблемність”, яка призводить до суперечок з третіми особами.

Ми досконально вивчимо об’єкт нерухомості та визначимо наявність боргів, пов’язаних зі сплатою податків, а також заборон на відчуження, арештів та ін. Покупець надійно захищений від укладення угод з шахраями, які фактично не мають відношення до об’єктів нерухомості, які продаються.

Саме тому краще перед купівлею нерухомості звернутись до професійних юристів Приходько та Партнери. Це захистить Вас від проблем з нерухомістю після придбання квартири. Юридична підтримка важлива в процесі придбання нерухомості як на первинному, так і на вторинному ринку.

Ми надаємо своїм клієнтам повний перелік послуг, пов’язаний з об’єктами нерухомості. За результатами аналізу кожної конкретної справи ми складаємо максимально ефективний алгоритм дій.  Робота на якісний результат — одна із запорук нашого багаторічного успіху.
У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг юриста з нерухомості заповніть форму нижче.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви плануєте придбати квартиру?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна консультація юриста з нерухомості?

Так
Ні

3 питання

Ви шукаєте кваліфікованих адвокатів з нерухомості?

Так
Ні
E-mail
ovsianko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист практики нерухомості, будівництва та земельного права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація