Супровід обшуку – Адвокат при обшуку

«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Супровід обшуку – Адвокат при обшуку

Супровід обшуку – Адвокат при обшуку

Автор

Ковальов Артем Вадимович

Супровід обшуків

Обшук – це не страшно, якщо з Вами адвокатКовальов Артем

З поняттям обшук тією чи іншою мірою стикався кожен.

Хтось бачив обшук у телепрограмах новин або кінофільмах, а хтось був безпосереднім учасником такого заходу.

 

Поняття обшук визначено у ст.234 Кримінального процесуального кодексу України, під яким розуміється слідча дія, що здійснюється у межах кримінального провадження та спрямовано на відшукування речей, предметів тощо. які мають значення для розслідування кримінального провадження (справи).

Обшук провадиться на підставі рішення суду або без такого у порядку, передбаченому кримінальним процесуальним законом.

Супровід обшуку адвокатом в Києві та Київській області

Особа, у приміщенні чи володінні якої проводитись обшук, має право користуватися правовою допомогою адвоката.

Важливість правової допомоги адвоката під час обшуку не можна применшити.

Супроводжуючи обшук, адвокат, діючи на користь клієнта, фіксує всі можливі порушення, що допускають правоохоронні органи з метою побудови в майбутньому успішної лінії захисту свого клієнта, а також визнання результатів обшуку неприпустимими доказами.

Також, в ході супроводу обшуку адвокат, бачачи порушення закону з боку прокурора, слідчого або оперативного працівника фіксує зазначені порушення, що може бути в майбутньому підставою для порушення кримінального провадження щодо прокурора, слідчого або оперативного працівника, які проводили обшук.

 

Коли адвокат може супроводжувати обшук?

Адвокат, на вимогу особи, у приміщенні чи володінні якої проводитися обшук, може бути залучений для захисту інтересів клієнта на будь-якій стадії обшуку. Не допуск адвоката до обшуку, який зафіксований документально, є однією з підстав для визнання результатів обшуку неприпустимим доказами у кримінальній справі.

З моменту, коли адвокат починає супроводжувати обшук напір правоохоронців суттєво зменшується, оскільки представники правоохоронних органів розуміють, що всі їхні дії, що виходять за рамка закону, будуть зафіксовані адвокатом у протоколі обшуку та будуть підставою для визнання такого протоколу неприпустимим доказом.

Як підготуватися до обшуку та забезпечити супровід обшуку адвокатом

Як показує практика, в більшості своїй особа, до якої прийшли з обшуком, тією чи іншою мірою очікувала такого розвитку подій. У зв’язку з цим, вважаємо за доцільне особам, які розуміють, що рано чи пізно до них прийдуть з обшуком, заздалегідь укласти договір про надання правової допомоги з професійним адвокатом, який у разі потреби прибуде до свого клієнта і супроводжуватиме обшук, а також відстоюватиме інтереси свого клієнта.

 

ВАЖЛИВО! Як зрозуміти що адвокат дилетант чи не професіонал у кримінальних справах?

 • Адвокат займає пасивну позицію. Наприклад, коли кримінальний адвокат просто перебувати поруч на обшуку і нічого не робить (швидше за все, тому що нічого не розуміє).
 • Адвокат поводиться агресивно стосовно слідчого або оперативних співробітників. Бувають ситуації коли кримінальний адвокат постійно вступає в конфлікти, кричить і лякає співробітників правоохоронних органів.
 • Адвокат намагається потоваришувати зі слідчим. Часто таке відбувається коли кримінальний адвокат просить на обшуку щось не вилучати і налагоджує дружні стосунки зі слідчим або оперативниками. Якісний захист у кримінальних справах – це насамперед незалежність та об’єктивність адвоката.
 • Адвокат стверджує, що Ви нічого робити не повинні, нехай слідство шукає докази. Це буває у випадках із допитами, коли рекомендують «повністю йти до ст. 63 Конституції України», замість того, щоб зафіксувати суть допиту та зрозуміти у чому звинувачують людину.
 • Адвокат використовує загальні фрази, не розуміючи кримінально-правової термінології. Треба розуміти, що кримінальні справи – це не цивільні. Наприклад, коли адвокат каже «яка то довідка», «щось взяли в суді» або плутає статуси «відповідач», «позивач» із кримінальними «підозрюваний», «обвинувачений».

Хороший адвокат у кримінальних справах – це чи колишній слідчий чи прокурор, який чітко розуміє як працює слідство чи адвокат із великим досвідом у кримінальних справах, іншого не дано! Це особливо важливо, якщо вам потрібен адвокат з тяжких злочинів!

Основні рекомендації з яких можна визначити, що адвокат у кримінальних справах дійсно професіонал і не обдурить.

Взаємини. У хорошого адвоката чи адвокатської компанії завжди є клієнти. Відносини повинні будуватися так – Ви звернулися за допомогою, чи не адвокат бігає за Вами щоб виманити гроші. Якщо відбувається навпаки будьте пильні!

Офіс. Адвокат повинен мати офіс та не змінювати його певний час (мінімум рік). Бувають, звичайно, різні випадки, але найголовнішим фактором вибору адвоката є стабільність. Якщо адвокат довго і стабільно працює – значить, у нього все добре, а якщо у нього все добре, то швидше за все і у Вас буде добре.

Відгуки. Відгуки можна переглянути в гугле або соц. мережах. При тому ставитеся до відгуків розумно? Читайте їх і вникайте у суть. Буває таке, що негативні відгуки пишуть конкуренти чи інші недружні люди. А буває таке, що відгуки накрутили за кількасот гривень.

 

Медіа. Сьогодні про кожну людину найкраще розкажуть її соціальні мережі. Зайдіть та подивіться їх. Це допоможе зрозуміти, як живе Ваш майбутній адвокат, які справи веде, які досягнення у нього є, ким і де він визнаний як фахівець.

Досвід. Адвокат повинен не просто Вас переконати, що він чітко розуміє, що відбувається у Вашій ситуації, він повинен покласти на стіл такі ж чи схожі справи, в яких він брав участь і де досягнуто позитивного результату. Якщо є тільки слова і немає доказів – не вірте, кожен адвокат хоче взяти з Вас гроші. Важливо, щоб ці гроші були за справу, а не слова.

Договір. Договір із адвокатом — це дуже складна штука. Тому що він їх складає щодня, а Ви ні, і вникати на всю суть може бути складно. Чи не полінуйтеся почитайте! Особливу увагу зверніть на рядки договору – протягом якого часу адвокат зобов’язується надавати правову допомогу, обсяг роботи або у годинах, або у конкретних діях.

 

Важливо! Адвокат не може гарантувати виграну справу, але він може чітко позначити обсяг роботи. Звертайте увагу до загальні фрази «за надання правової допомоги» чи «комплексне супроводження справи» чи «всі послуги адвоката на стадії…».

Може виникнути ситуація, коли Ви потім скажете – “я ж заплатив 5 тис. у.о., а Ви нічого не робите”. А він скаже – «я вивчаю матеріали та готую один документ для суду та вважаю, що цього достатньо». І Ви тоді нічого не доведіть і будете змушені шукати іншого адвоката.

Ціна – дуже важливий критерій особливо у кримінальних справах. Хороший професійний адвокат не може бути дешевим. Але при цьому ціна має бути обґрунтованою. Знову ж таки, якщо адвокат бере 1 тис доларів і робить за це 5 конкретних дій — це нормально. А коли він бере все тугіше 1 тис доларів і говорить за комплексне ведення справи і потім нічого не робить – це не нормально.

Порівняння. Ніколи не погоджуйтесь одразу працювати з першим адвокатом, з яким Вам вдалося поспілкуватися. Мінімум 3 співбесіда у Вас має статися. Тоді Ви порівняєте, зможете зрозуміти хто є хто.

Що робити, якщо підозрюють або звинувачують у скоєнні кримінального злочину?

 • Вам потрібний хороший адвокат у кримінальних справах. Як знайти такого адвоката? Шукайте в інтернеті, оберіть кілька адвокатів саме у кримінальних справах. Виберіть мінімум три адвокати, які спеціалізуються на кримінальному праві.
 • Далі Вам потрібна консультація у кримінальній справі. Якісна консультація у кримінальних справах дасть Вам зрозуміти професійний адвокат чи ні, що робити далі і скільки коштують послуги цього адвоката у кримінальних справах.
 • Виконувати рекомендації адвоката, діяти разом з ним.

 

 Вартість послуг адвоката у кримінальних справах

Залежно від того, в якому статусі Ви знаходитесь два варіанти оплати  послуг кримінального адвоката:

1. Супровід окремих слідчих дій

Підходить більше тим, хто не є фігурантами справи, та проходить у справі у статусі свідка.

 • експрес консультація кримінального адвоката по телефону без аналізу ситуації — 500 грн, щоб просто описати Ваші права, щоб розуміти, що можна робити, що не можна і не допустити перших помилок
 • підготовка відповіді на запит надати документи – 100 у.о.

Важливо розуміти, що справді відповідно до ст. 93 КПК України слідчий має право вимагати надати документи. Але що буде, якщо їх не надати? Відповідальності за це немає жодної, але це дає право слідчому піти та взяти ухвалу суду на обшук. Тому треба зважувати, що для Вас розумніше – дати документи на запит або сидіти і чекати на обшук.

 • супровід на допиті – 100 у.о./год., але не менше 200 у.о. за слідчу дію
 • супровід обшуку — 100 у.о./год., але не менше 500 у.о. за слідчу дію
 • повернення вилученого майна – від 500 у.о. або процент від загальної вартості
 • інші слідчі та процесуальні дії оплачуються погодинно з розрахунку – 100 у.о. година роботи адвоката компанії.

 

2. Комплексне ведення кримінальної справи на стадії досудового розслідування, суду першої інстанції, апеляції чи касації.

Комплексне ведення кримінальної справи підходить особи підозрюваним, обвинуваченим або засудженим. Тому що одразу адвокату у кримінальних справах складно визначити обсяг роботи та стратегію захисту. Треба ознайомитися зі справою зробити план захисту та запасні варіанти, якщо не спрацьовують основні.

Вартість послуг кримінального адвоката за кожну стадію становить від 3000 у.о. до 10000 у.о. залежно від складності справи та її обсягів.

Як ми працюємо з комплексного ведення кримінальних справ:

 • Підписання договору з адвокатом у кримінальних справах та набуття чинності. Це перший крок, на якому кримінальний адвокат у справах нашої компанії спілкується з Вами по суті, щоб зрозуміти, в чому власне суть злочину і що саме Вам можу інкримінувати.
 • Ознайомлення з кримінальною справою адвокатом у кримінальних справах.

На цьому етапі Ви сплачуєте – 1 тис. у.о. Це оплата за вступ у справу адвокатів у криміналі нашої компанії. Вивчення матеріалів кримінальної справи та формування плану та стратегії захисту. Коли ми розуміємо який обсяг роботи належить зробити, ми виставляємо рахунок на залишок оплати в рамках тієї суми, про яку йшлося вище.

 • Обов’язково визначаємо гонорар успіху адвокатів у кримінальних справах – це додаткова винагорода кримінальним адвокатам за досягнення позитивної мети у вашій справі. Це дуже важливий момент. Бо додатково стимулює кримінального адвоката досягти позитивного результату.

Адвокатське бюро «Приходько та партнери» — це кращі досвідчені адвокати у кримінальних справах у Києві!

 

Запишіться на консультацію, ми точно знайдемо вирішення Вашої проблеми. Якщо під час консультації не переконаємо, що ми справді професійні адвокати у кримінальних справах, гроші за консультацію повернемо!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У Вас є адвокат?

Так
Ні

2 питання

У Вас був чи планується обшук?

Так
Ні

3 питання

Ви потребуєте адвокатського захисту?

Так
Ні

4 питання

Ви знаходитесь у Києві чи Київській області?

Так
Ні

5 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
Ковальов Артем Вадимович
Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

ТОП юристи, що займаються такими справами в Україні

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Зв’язатися

Панасенко Олексій Олександрович

Адвокат

Зв’язатися

Мамедова Лілія Теймурівна

Старший юрист

Зв’язатися

Горелик Євген Борисович

Адвокат

Зв’язатися

Звоненко Олена Олександрівна

Адвокат

Зв’язатися
Як замовити послугу? Як ми працюємо?

Наші юристи/адвокати поглиблено вивчаюсть кожну справу та готові надати Вам якісну консультацію та супровід в судовому процесі чи досудовому розслідуванні.

Як замовити послугу:

 • Заявка
 • Дзвінок юриста
  і визначення задач
 • Договір і оплата
 • Консультація,
  аналіз справи, робота спеціаліста
Яка ціна на консультацію та супровід адвоката?
Ціни на послуги з категорії "Кримінальна практика":
Найменування послугиЦіна, грнТерміни
Терміновий виїзд адвоката на час проведення обшуку від 20 000 грн 3 години
Супровід слідчого допиту адвокатом від 20 000 грн 3 години
Досудове розслідування від 200 000 грн від 2 місяців
Захист інтересів у кримінальному провадженні від 80 000 грн індивідуально
Адвокат з кримінальних справ військових від 60 000 грн індивідуально
Адвокат у кримінальному провадженні (процесі) від 80 000 грн індивідуально
Захист адвоката на досудовому розслідуванні від 40 000 грн індивідуально
Адвокат (юрист) по хабарах від 200 000 грн індивідуально
Адвокат по наркотиках від 200 000 грн індивідуально
Адвокат з комп’ютерних злочинів – Адвокат з кіберзлочинів від 200 000 грн індивідуально
Непокора, самовільне залишення військової частини (СЗЧ) або місця служби від 60 000 грн індивідуально
Подача заяви в Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) від 60 000 грн 2 тижні
Екстрадиція в Україну в рамках кримінального провадження від 80 000 грн індивідуально
Адвокат в суді від 8 000 грн 1 засідання

від 20 000 до 400 000 грн Ціна актуальна на Липень 2024

Чи проводите Ви консультації онлайн або по телефону?

Ми працюємо по всій Україні та за кордоном, тому багато клієнтів бажають отримани консультацію віддалено. Якщо у Вас немає змоги приїхати на консультацію до нас в офіс в Києві, то ми можемо провести її Вам онлайн або по телефону.

 

Ви надаєте безкоштовні консультації?

Ні! Усі консультації спеціалістів відділу кримінального права – платні.

Якщо Вам дійсно треба професійний аналіз конкретної справи та консультація фахівця кримінального відділу – опалачуєте та отримуєте якісну правову допомогу.

Вам також може знадобитися:

Послуги адвоката

Представництво у кримінальному процесі

Детальніше

Антикорупційна практика

Захист в корупційному кримінальному провадженні

Детальніше

Послуги адвоката

Оскарження відмови у відкритті кримінального провадження

Детальніше

Антикорупційна практика

Консультація по Е-декларації в НАЗК

Детальніше

Кримінальна практика

Міжнародний розшук осіб, які вчинили кримінальне правопорушення

Детальніше

Послуги адвоката

Міжнародний кримінальний адвокат

Детальніше

Послуги адвоката

Терміновий виклик адвоката на обшук

Детальніше

Послуги адвоката

Оскарження вироку суду у кримінальній справі

Детальніше

Кримінальна практика

Оскарження відкриття кримінального провадження

Детальніше

Послуги адвоката

Захист у кримінальній справі – допомога адвоката у кримінальних справах

Детальніше

Послуги адвоката

Адвокат у кримінальному провадженні (процесі)

Детальніше

Послуги адвоката

Адвокат з кримінальних справ військових

Детальніше
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація