"Вчасність, відкритість та відданість - це головні принципи нашої роботи."

Бозріков Пилип Олександрович

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС, Азії та Ближнього Сходу.

Зв'язатися зараз

Медіація корпоративних спорів

У світі, де конфлікти є невід’ємною частиною нашого життя, існує потреба в методах їх вирішення, які були б не тільки ефективними, але й менш затратними з точки зору часу, коштів та емоційних витрат.

Медіація — це процес, який відповідає всім цим критеріям, пропонуючи альтернативний спосіб вирішення розбіжностей між сторонами без звернення до суду.

Що ж таке медіація? Це форма альтернативного вирішення спорів, при якій нейтральна третя сторона — медіатор — допомагає сторонам конфлікту знайти взаємоприйнятне рішення.

Важливою особливістю медіації є те, що самі сторони розробляють і приймають рішення, яке відповідає їхнім інтересам, а не накладається суддею або третьою стороною.

Ми пропонуємо послугу «Медіація у сфері корпоративного управління»

Для кого ж вона підійде?

  • Внутрішні розбіжності у Раді

Розбіжності в рамках Ради є звичним явищем, особливо коли до її складу входять самостійні, обдаровані, досвідчені та готові до обговорення члени.

Така взаємодія сприяє позитивному розвитку, оскільки рішення приймаються на основі ретельного обговорення та аналізу доступної інформації.

Теми для обговорення можуть охоплювати стратегічні плани, нагляд за компанією, уникнення конфліктів інтересів та встановлення винагород керівництву.

Рада без дебатів чи різних точок зору може стати неактивною та неефективною, що, як показує приклад банкрутства WorldCom в США, призводить до небажаних наслідків для компанії.

Відповідно до рішення Суду штату Делавар у 1985 році, Рада, яка не зосереджує увагу на аналізі важливих питань перед прийняттям рішень, не виконує свої обов’язки належним чином.

Конфлікти у сфері корпоративного управління можуть бути джерелом непорозумінь та суперечностей, що охоплюють взаємодії між незалежними директорами та головним виконавчим директором, відмінності між контролем та управлінням, потреби у інформації та знаходження балансу між короткостроковими та довгостроковими інтересами компанії.

  • Суперечки в корпоративному управлінні

Конфлікти в корпоративному управлінні часто містять в собі взаємодію між акціонерами, членами Ради та вищим керівництвом.

Коли справа доходить до співробітників компанії (крім вищого керівництва), такі суперечки вважаються трудовими, хоча вони також можуть впливати на управління. Конфлікти з зовнішніми сторонами зазвичай розглядаються як комерційні спори.

Теми суперечок можуть включати конфлікти інтересів, вибори до Ради, розмір винагород, звільнення членів Ради чи керівництва, оцінку вартості акцій, умови злиття та поглинання, серед іншого.

  • Спори, пов’язані з розподілом прибутків

Якщо ви збираєтесь розпочати бізнес з партнером і не можете дійти згоди щодо керівництва компанією, розподілу прибутків та розподілу прав і обов’язків у межах фірми, це може призвести до конфліктів.

Цікавий факт:

З 2001 по 2006 рік 20% спорів, врегульованих Міжнародною торговельною палатою, були пов’язані з корпоративним управлінням.

Це включало оцінку акцій, спори між акціонерами, винагороди членам Ради, банкрутство, участь акціонерів у прийнятті рішень та питання поглинання.

Переваги медіації:

  • Конфіденційність: Процес медіації є повністю конфіденційним. Це означає, що все, що обговорюється Вами під час нашої сесій, не може бути використано проти сторін у суді або будь-де інде.
  • Контроль: Сторони мають більше контролю над результатом медіації, ніж у судовому процесі, де рішення приймає виключно суд.
  • Гнучкість: Медіація дозволяє знайти креативні та гнучкі рішення, які можуть задовольнити потреби обох сторін.
  • Зменшення напруженості: Процес сприяє поліпшенню комунікації між сторонами, що може знизити рівень конфліктності та сприяти відновленню відносин.
  • Економія часу та грошей: Медіація зазвичай займає менше часу і коштує дешевше, ніж судовий процес.

Юристи компанії «Приходько та Партнери» нададуть Вам інформацію про те, як працює медіація, які кроки необхідно вжити для її початку, а також перелік кваліфікованих медіаторів, які можуть допомогти вам у вирішенні конфлікту.

Ми пропонуємо професійні послуги медіації для різних типів конфліктів, включаючи комерційні конфлікти, сімейні розбіжності у бізнесі та трудові розбіжності.

Незалежно від того, чи стосується ваш конфлікт сімейних корпоративних відносин, ділових партнерств, спірних питань майнового характеру або інших юридичних питань, медіація може пропонувати шлях до миру та взаєморозуміння без необхідності довгого та виснажливого судового процесу.

Зверніться до нас сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як медіація може стати вашим рішенням у вирішенні конфліктів. Наша команда досвідчених медіаторів готова допомогти вам знайти мирне рішення, яке буде враховувати інтереси всіх сторін.

Ми віримо, що кожен конфлікт може бути вирішений, і кожна проблема має рішення. Медіація – ваш перший крок до відновлення гармонії та досягнення взаєморозуміння.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ваш конфлікт пов’язаний з розбіжностями поглядів власників бізнесу?

Так
Ні

2 питання

Ваш конфлікт пов’язаний з ефективністю управління та прийняттям рішень керівних органів (не власників бізнесу)?

Так
Ні

3 питання

Чи були вже вжиті попередні заходи для урегулювання конфлікту?

Так
Ні

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС, Азії та Ближнього Сходу.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація